Přejít na obsah

Škoda Octavia 1 Cayenne


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Opět trochu oživím toto vlákno, dlouho jsem přemýšlel o 2din rádiu PIONEER MVH-A210BT  a proto když se objevilo ve slevě, tak jsem neváhal a koupil ho. Tudíž se konečně ovčka dočkala pořádného rádia. Zatím ho tam mám 1 den jsem jsem s ním maximálně spokojený, i co se týče kvality mikrofonu pro hovory. Můžu jedině doporučit.

(Barva podsvitu tlačítek a displeje se dá libovolně měnit)  Popis není dostupný.

Odkaz ke komentáři
Před hodinou, Konny napsal:

Mej jsem v octe Pioneera 1din asi 11 let a nemuzu rict kriveho slova. Loni jsem koupil Kenwood 1din s handsfree a taky super. Ono kvalitni (drazsi) znacky budou asi vsechny super. Naopak kdyz vidim u znamych ty levny Sencory atd., tak to je jedna velka hruza!! 

Já měl 1din kenwood před tímto, měl jsem ho 2 roky a také nemůžu říct jediné křívé slovo proti němu, jen nemělo BT a tak rozsáhlou možnost nastavení zvuku jako toto. 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ten odkaz jsem sice necetl cely, ale podle me se Spiderama budes mit problem. Aby jsi ty kola mohl zapsat, tak potrebujes typovy list a ten ti Skodovka nevyda. Pokud to jde nejak obejit, tak OK, jak uz jsem napsal, cetl jsem jen kousek z toho odkazu. 

Ja jsem koupil funglovky R17 kola s typacem, takze jsem to mel celkem snadny... 😉

Odkaz ke komentáři
před 56 minutami, Konny napsal:

Ten odkaz jsem sice necetl cely, ale podle me se Spiderama budes mit problem. Aby jsi ty kola mohl zapsat, tak potrebujes typovy list a ten ti Skodovka nevyda. Pokud to jde nejak obejit, tak OK, jak uz jsem napsal, cetl jsem jen kousek z toho odkazu. 

Ja jsem koupil funglovky R17 kola s typacem, takze jsem to mel celkem snadny... 😉

No, já chci Spidery, ještě uvidím jestli teda na konce raději nepůjdu do 16tek, abych to měl bez starostí.

 

Odkaz ke komentáři

Ten pilák ještě ujde. Kubo já jen vždy žasnu jak se o to dovedeš tak vzorně starat. Víceméně vše jen origo, krásný vzhled auta a při této zodpovědné péči věřím že i stav. Doufám že se jednou dostanu taky zase do stavu že budu jen něco takto činčat. 

Odkaz ke komentáři
před 3 hodinami, Mattyfu napsal:

Ten pilák ještě ujde. Kubo já jen vždy žasnu jak se o to dovedeš tak vzorně starat. Víceméně vše jen origo, krásný vzhled auta a při této zodpovědné péči věřím že i stav. Doufám že se jednou dostanu taky zase do stavu že budu jen něco takto činčat. 

Děkuji 🙂 Vše origo není, třeba zadní stahovačka a zámek řidiče je druhovýroba, protože za origo chtěli nesmyls. 😄   

Odkaz ke komentáři

Na 17tky asi teda prdím 🙂 Budou muset stačit 16tky, jestli nějaké pěkné do jara seženu. 🙂

Jinak, dnes jsem ještě vyměnil palivový filtr a musím říct, že auto jde mnohem víc za plynem. Navíc i při puštěný plynu v nižších rychlostech nejde cítit žádné škubnutí jako tomu bylo předtím, bylo to sice opravdu skoro nepatrné škubnutí, ale už není žádné 😄 Popis není dostupný.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
před 1 hodinou, Spooky1 napsal:

Když jen zrcátko tak je to v cajku... 😉 a když už jsi sehnal jiný tak úplně super 👍

Přesně ještě, že jen zrcátko. Ale sehnat jiné v mé barvě... No myslím si že to co jsem sehnal bylo jediné co se na internetu sehnat dalo 😀

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • Jakub99 changed the title to Škoda Octavia 1 Cayenne

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...