Přejít na obsah

jakou značku sportovni vzduchoveho filtru?


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Po nainštalovaní športového vzduch. filtra sa zmení prietok a množstvo nasávaného vzduchu, takže ak RJ nie je prispôsobená profesionálne cez PC, tak auto môže ísť ešte horšie ako s original papierovým filtrom.

Takže original filter, alebo už radšej profesionálny chip tuning, čo sa dá zriadiť cca za 300 Eura.

 

link: http://chiptuning.sk/index.php?id=7&L=1

Odkaz ke komentáři

necekam vykon jsem zvednul cipem... jinak rozdil mezi K&N a normalnim filtrem poznam podle nabehu turba.... auto je takove vybusnejsi se seriovym filtrem je takove lineranejsi.... tzn. na brzde urcite potnas rychlejsi nabeh turba, myslim si ze tam okolo tech 2500 ot bude nejakej konik navic. Proste u me byl K&N filtr filtr na jedno pouziti... do cisteni se poustet nebudu ikdyz hejblatka na to mam, ale na auto musi nova vaha vzduchu tak ji nechci hned oddelat...

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

zdravim, mam dotaz chtel bych do svoje octavky namontovat sportovni filtr ale cetl jsem si ze to ma spatny vliv na lambda sondu a casem i na turbo hodne lidi to doporucuje a hodne lidi zas ne tak nevim. Na airboxu je nejake cidlo jak se to s nim resi? bude to na VAGu hlasit chybu? nejsem zadny profik tak prosim mejte trpelivost.. jinak octavia 1.8 T zaklad (110kw) rocnik 2004

Odkaz ke komentáři

taky budu dávat vložku do boxu po chipu, koupím určitě KN, měl jsem ho na feldě, najel jsem sním asi 100tis km a v pohodě(pak jsem feldu prodal), jen jsem ho občas vyčistil tou sadou, nic těžkého. Turbu se pak určitě dostává více vzduchu což není zbytečný jak tu někdo psal. Nebo proč by se asi na všechny závodní vozi dávali tyto filtry že. Jestli to bude něčemu vadit netuším, ale má to kde kdo tak snad ne.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...