Přejít na obsah

CC-AUTODÍLY


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Musím se přidat ke kladným hodnocením.

 

Jelda poradil a dokonce poradil levnější variantu.

 

Objednáno ve 14h a v 16h přišla SMS od pošty,že převzali objednávku a druhý den doručí.Takhle si představuji eShop. :palec:

Odkaz ke komentáři

Docela mě to štve, nemůžu se Jeldovi dovolat potřeboval bych nějaké díly, a nic, na mail nereaguje telefon nebere, asi to udělám po staru :(

 

Ahoj

 

bohužel máme vícero lidi nemocných :( a nestíhám - ale všechny emaily mám vyřízené .

 

pošli do SZ číslo - obratem zavolám - ostatním co poslali SZ - se omlouvám ale snad koncem týdne :(

Odkaz ke komentáři

A na mojí objednávku se asi zapomělo :( Objednával jsem 8.4., psal jsem už mail i tady SZ, ale nikdo neodpovídá :( Docela mě to mrzí, měli super akci na tlumiče :( Doufám, že je to opravdu pouze nemocí zaměstnanců, a že se dá časem vše do pořádku.

Odkaz ke komentáři

Teda dnes to byla fuška, ale balík je doma.

Objednal jsem věcičky za cca 4500,- Kč s platbou převodem předem, přišla faktura, tu jsem zaplatil a čekal na balík, dnes dorazil a pošťák chtěl dobírku 4500,- Kč, což manželka u sebe neměla, takže balík nevzala a já to z práce začal řešit. Po hodině bylo jasno, že se stala chybka a dostal jsem pokyn dobírku neplatit a nechat balík na poště, že to zařídí. Zařídili to tak, že se měl balík vrátit zpět do cc a pak by mi ho opět poslali, což mi přišlo padlé na hlavu, takhle to komlikovat a ještě bych balík dostal asi někdy příští týden. Naštěstí jsem mluvil s nějakou paní a ne s tím pánem se kterým poprvé a podruhé a ta souhlasila, že můžu balík převzít na dobírku jednu platbu mi pošlou zpět na účet, což bylo dle mě nejlepší řešení, ale zádrhel, balík byl již na cestě zpět a byl odeslán z naší pošty na centrální depo pošty do jiného města, kde jsem měl být okolo 16:30 hodin, což jsem se dozvěděl od naší pošťačky, která mi volala, takže sednout do auta a jet pro balík, což ale nebylo domluveno, měl jsem si ho převzít u nás na poště zítra odpoledne, takže jsem to jen tak tak stíhal časově. Kdybych v balíku neměl věcičky pro kámoše, co se chtěl v autě vrtat o víkendu, vyprdnul bych se na to a nic asi neřešil, ale zarazilo mě, že odesílatel může sám zrušit dodání balíku adresátovi a nechat si ho poslat zpět. To jsem vůbec netušil. Takže výsledek je takovej, že zbožíčko je doma a jELDA mi dluží přes 4.500,- Kč. :D

Odkaz ke komentáři

Zdárec :rolleyes:

 

Já se na cc-autodíly teprve chystám nakupovat a vybírám zboží,tak jsem zvědavej.

 

Lidičky,můžete mi poradit,jaký mám vybrat filtry? Origo,nebo bosch?Co je lepší?

 

Olej už mám vybranej:Longlife- mají super cenu,ale s těma filtrama nevím.Při všech 4 filtrech co chci kupovat to dělá docela rozdíl v ceně a chci kvalitu za dobrou cenu.

Odkaz ke komentáři

Martine, mám otázečku, teď jsem mluvil s mamkou a u OI jim svítí xenon do fialova, takže výbojka KO. Asi špatně hledám, ale nemůžu na vašich stránkách výbojky najít. Vedete je? Ani si nejsem jistej, jakej druh tam patří. Jedná se o OI Facelift z roku 2004

Odkaz ke komentáři

Přidávám se s velkou spokojeností s cc-autodíly.

 

8.5.2013(středa a státní svátek) jsem dal objednávku přes e-shop a dnes 10.5,2013 PPl-kou doručeno.Oleje,filtry+ nějaký další blbiny pro auto :) Celkem 14 položek za 3600Kč

 

Super ceny i jednání při dotazech na produkt :palec: :palec:

 

Bohužel jsem se potrobně na toto celé téma a hlavně úvod o 10% slevy pro členy koukl až dnes a nevěděl jsem,že přes jELDU je cena lepší :wallbash::wallbash:

 

Příště napíšu rovnou jemu :pivo:

post-25951-0-15296600-1368264056_thumb.jpg

Upraveno uživatelem peakt
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...