Přejít na obsah

Zkušenosti s čipováním


mischicka

Doporučené příspěvky

Tak ja se taky přidám,dostal jsem od přítelkyne dárek k vánocůmpost-320-1245844832_thumb.jpg

Moje zkusenost,má to rozhodne větsí tah ale čekal jsem to znatelnejsí,trochu mi více píská turbo,ale zatím to neřeším....spotřeba mi šla trochu více nahoru,kdyz jsem byl u Reeshy na zaslepení EGR,tak si to nahodil a řekl,že to není tak jak to má být,že to nárust tam je,ale tam kde má být tak tam je malí a třeba na šestým stupni je zase veliký,říkal že tyhle softy si každý auto veme jinak,nejlepší je si nechat udelat soft přímo na auto,tak sme se domluvily a šetrím do prasatka na lepší trisky,výkonejsí turbo a soft přímo na auto........dokaže to dáti 200 poníku bez kouře a bez odrovnaní spojky.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

To storm :

 

turbo jak turbo, ale hlavně by si musel řešit spojku. Jak si pamatuju co jsem měl čiplou svou starou 1.9, tak rozhodně spojka byla tak tak nahraně - ty spojky u 1.9 opravdu jsou dělané pouze na něcio malinko větší krouťák než je v sérii. Ale pokud by se dala pořádná spojka, tak určitě v poho i více než 100kW ....

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
Neviem či sa to dá nazvať "chip", mám Ecobox, ktorý 1,9 TDI 77kw/250Nm upraví na 92kW/280Nm...

Zatiaľ spokojnosť, motor je živší, ľahšie ide do otáčiek a "neumre" pri 3500ot... a výhoda v rámci záruky ľahká demontáž... :smich:

Asi vas zklamu, po mereni na brzde nic moc, prubeh hroznej. Propad vykonu a momentu v 3100 otackach znacnej a navic ten litr spotreba dolu jen na palubaku, ve skutecnosti litr nahoru. Zde je graf porovnani ecobox to jsou ty hnusne spodni krivky a chiptuning na miru DSG prevodovce co jsem udelal po demontazi boxu. zde

Odkaz ke komentáři
Asi vas zklamu, po mereni na brzde nic moc, prubeh hroznej. Propad vykonu a momentu v 3100 otackach znacnej a navic ten litr spotreba dolu jen na palubaku, ve skutecnosti litr nahoru. Zde je graf porovnani ecobox to jsou ty hnusne spodni krivky a chiptuning na miru DSG prevodovce co jsem udelal po demontazi boxu. zde

jj presne tak - palubák ukazuje o liter menej, ale je tam o 0.5-1l viacej a výkon je tak do tých cca 3200 ale na dvojke to drží do 4000 aspoň čo som si všimol, nie je to nič extra, ale lepšie ako séria. Mám jednu otázku do budúcnosti aké turbo (skôr nejaké z 96kW verzie) by si doporučil?

Odkaz ke komentáři
jj presne tak - palubák ukazuje o liter menej, ale je tam o 0.5-1l viacej a výkon je tak do tých cca 3200 ale na dvojke to drží do 4000 aspoň čo som si všimol, nie je to nič extra, ale lepšie ako séria. Mám jednu otázku do budúcnosti aké turbo (skôr nejaké z 96kW verzie) by si doporučil?

Pokud nekdo chce resit turbo tak ano 96kw garrett je ok.. Pak by slo jit s vykonem az ke 160 konim, doporucoval bych ale i sportovni spojku jednohmotu.

Odkaz ke komentáři

Takze asi trapny a opakujici se dotaz na to, zda se muze, da bez uskodeni motoru, spojce, turbu chipnout 1,4TSI 92kW a za jakou cenu?! :D :palec:

 

 

autochip.eu - je mi trosku zvlastni, ze za celkem vysoky peniz je uprava preplnovaneho motoru zvysena "jen" o 13 kW, velmi podobna hodnota je u nepreplnovaneho motoru napr. OI 75kW na 84kW za 1,5 mene nez polovicni penize... Je to mysleno tak, ze je to uprava vyhovujici na tento motor? http://www.autochip.eu/cz/vykonove-tabulky...a-14-tsi-125hp/ a superb, stejny motor o 2000,- mene... Nejak to nechapu, asi... :D

http://www.autochip.eu/cz/vykonove-tabulky...8-14-tsi-125hp/

Odkaz ke komentáři

Tady bych to videl na odmereni serioveho vykonu na brzde, a vytahnuti originalniho softu. Program bych nechal udelat tunerum z Rakouska co uz maj otestovane tyhle motory.. Kdyz se na to jde s rozumem a bude videt ty zmeny o kolik se to zmenilo a kde, tak nevidim problem.

 

P.S. Na 250koni je toho docela dost :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • OTÁZKA, KTEROU ZDE ZODPOVÍ ODBORNÍK: VÝROBCE KABELU.   myslím, že určitě v některých případech něco poškodit lze a to nevratně. Například když nastavíte nevratný omezovač rychlosti v motorové jednotce. Ale i jinde, například v některých 09 je kódování (slavný Bajt 18), který je jen maska. Vy tedy vidíte stále 00, ale on 00 není a nesmí být. Takže vrácením 00 se nic nenapraví.
    • Mě to přijde jako nedostatek proudu. Tj : odešla baterie, špatně připojené / znečištěné / zoxidované svorky na baterii . Vyhřátý silový kabel na kostru. 
    • Ahoj, mám taky origo diagnostický kabel Ross-Tech se sadou VCDS MAX. Jsem tvůrce návodů do VIS autodiagnostické postupy. Kdo má zájem o kódování světel, podsvícení budíků, ručiček, podsvícení displeje v palubní desce, či podsvícení infoteimentu... Umím! Vše je zesilováno či zeslabováno: 1) Fototranzistorem (který lze také nastavit a to nevídaně!) , (nebo ho odstavit z činnosti) 2) Car - nastaveni - světla - podsvícení palubní desky   mrkněte na částečné ukázky možností co a jak s čím... videa zde: Kódování světel a podsvícení VCDS Víťa    Rád Vám provedu nastavení dle vašich přání!!! *Samozřejmostí je Prvotní záloha Vašeho vozu, např pro STK. *Znovu přehrání Vašeho oblíbeného nastavení vozu po STK! *Všechna Data Vám pošlu i emailem, jak scan chyb, před jejich vymyzáním, tak i kompletní zálohy vozu! Můžete si je tedy přehrát i jinde, kde budou vlastnit HEX-V2 kabel... NosekVitezslav@seznam.cz Kod pro jakou jednotku_? Potřebuju číslo jednotky: 09? a Objednací číslo. Nejlépe autoscan vozu, je to možné??? Podle ostatních jednotek lze přesněji sestavit kódování! VCDS Víťa NosekVitezslav@seznam.cz
×
×
  • Vytvořit...