Přejít na obsah

HEX CAN Kabel


kubajs

Doporučené příspěvky

 

Pro Luban: ty si myslíš mimo jiné, že problém v dlouhém kodování (když zbytek jde) je problém 64bit systém ? Pokud ano mohu zkusit jiný notas.

 

Ne to ne, problém s 64bit verzí systému bývá spíš s ovladači. S tím dlouhým kódováním jsem se už ale setkal. Kamarádovi to taky nefungovalo, psal jsem číňanovi (prodejci) a ten potvrdil, že tuhle funkci nemají úplňe dobře zvládnutou. Napsal mi, že to ještě zkonzultuje s výrobcem a že mi napíše, hm už nenapsal :-( . Je to už ale nějaký pátek zpátky a nepamatuji si, jaká to byla verze. Ale může se to lišit jak kabel od kabelu tak i auto od auta. Je to prostě pořád jenom creknutý klon no.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Chci se jen zeptat, mam objednane toto: http://dx.com/p/hex-can-vag-com11-11-car-diagnostic-tool-black-126755

podle toho co jsem si tady precetl tak musim na novejsi auta pouzit pouze pribalene sw, moje otazka je ale takova ze kdyz si z www.vag-com.cz stahnu VAG-COM 11.11.2 a napichnu moji Octu 1 TDI 1,9 81kw r.v.2001 tak to chodit bez potizi bude protoze to komunikuje jeste "starym protokolem" a ne novejším HEX-CAN je to tak nebo s pletu?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak jsem taky pořídil kabel "china made" od Ross-Tech a na dodaném cd byl soft VCDS 11.11.3 a ta je anglicky. Protože tem jazyk moc neovládám zkusil jsem českou verzi 10.6.4 a kabel mi to nenašlo. Zkoušel jsem i odinstaloval "nové" ovladače a nainstalovat staré a nic, pořád ho nezná. Poradí někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Čteš fórum???? Již několikrát se tu psalo, že ke klonu můžeš použít jen software který jsi dostal s kabelem. Jiná verze kabel zablokuje. Mám VAG908 na Win7 a nemám problém.

 

 

zdravím, také mám win7, ale verzi 64bit..... i tak tento kabel bude šlapat bez problému? Dík za odpověď

 

http://czech.chinabuye.com/vag-908-1-vagcom-updated-odx-data-for-vw-audi

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

caute majstri. fakt sa mi to nechcelo vsetko citat .. prisiel som po 11 stranu co je z roku 2011 taks a opytam rovno takto. Potrebujem kabel na iba nejake malickosti pre seba ako nastavit si servis po vymene oleja a max nastavit nejake doplnky. OII rv 2005 BJB. najlepsie keby bolo cesky ale ked bude po ang nevadi. poradte mi prosim vas popr maly popus ako to rozbehnem prvy krat. dakujem moc ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...