Přejít na obsah

HEX CAN Kabel


kubajs

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak mi taky dosel kabel z ciny ve verzi 10.6. Verzi softwaru na CD je cela hromada, vcetne 11.11.1.

Ja jsem pro jistotu nainstaloval 10.6. Vicemene to funguje, ale chova se to podivne.

Kdyz chci nacist data o nejakem kontroleru tak to nekdy funguje a nekdy zase ne. Navic hodne veci haze chyby. Napr. nejsem schopen nacist kilometry nebo se podivat na nastaveni servisniho intervalu.

Zitra to pujdu vyzkouset znovu jestli to nebyla nejaka vyjimka, ale moc sanci tomu nedavam. Kodovat jsem jeste nezkousel, musim sehnat nejake cislo servisu.

Odkaz ke komentáři

Hydraulik: to zalezi na tom co ti to nabidne, nekdy to jde rovnou kartou, nekdy zase jen pres Paypal. Jinak ucet na Paypal je zcela zdarma, takze neni problem si ho zalozit a pouzivat.

 

xpitris: km jdou vycitat jen u nekterych jednotek, ale s tim servisnim intervalem to je divny, to by melo jit vzdy. No u China made se musi pocitat s tim, ze ne vzdy to muze fungovat zcela korektnne, je to jen klon. Jinak nejlepsi je asi nainstalovat verzi u ktere je napsano neco jako "stable" nebo "perfect" nebo tak neco, ty jsou vetsinou odladeny dobre.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

já se nebojím :lool:

já kabel zkoušel, a např. při resetu hladiny oleje mi to hodilo hlášku že nemam licenci na interface.

proto se ptám kdo co s kabelem zkoušel.

obecně můžu říci že jsem načetl vše, sledování hodnot v reálném čase také OK.

exporty do souboru také ok.

 

stáhl jsme si i VAG 908 CZ s tím jsem kabel zatím nerozchodil.

Jedu verzi co poslal žlutej ...... (jen NOD mi při instalaci detekoval VAG.exe jako trojáka :D )

 

 

Ahoj, chcem sa opytat, mne robi to iste, nemozem vymazat servisny interval, napise mi tu istu chybu ako Tebe. Ostatne veci mi funguju, aj kilometre precita, sice nie u vsetkych aut, ale precita. Zaujimalo by ma to ci si ten problem nejako vyriesil, alebo nie. Vymenim si olej ale interval zmazat nemozem. dakujem

Odkaz ke komentáři

Dneska jsem zkousel kabel znovu a dela to porad to same, tzn. data o nejake jednotce se mi podari nacist treba az na 5-ty pokus.

post-3711-0-12792300-1333634595_thumb.png

 

SRI Reset error.

post-3711-0-50411000-1333634600_thumb.png

 

Nemuze byt treba problem v nastaveni nejakych hodnot v options?

post-3711-0-51685300-1333634809_thumb.png

 

S kabelem verze 10.6 jsem mel stejny problem.

 

 

Na webu jde k tomuto problemu dohledat par temat v diskuzich. Narazil jsem i na nejake oficialni informace:

Instrument_Cluster

SRI reset

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

zdravím,

 

kabel+SW v11.8 máte někdo zkušenost na W7 64b ??

Já měl verzi 10.x a na W7 64b jsme dojela kabel se mi zamknul.

 

na verzi 11.3 píší, podpora W7 a Visty 64b, což u verze 11.8 psáno není.

Předpokládám, ale že by snad mělo být také OK, že by novější vrze nepodporovala 64b mi příjde divné :)

 

Má prosím někdo vyzkoušeno ??

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, měl bych také dotaz. Kámoš mi donesl kabel vag 113, že mu po výměně ntb nefunguje. Tak se ho snažím rozchodit, ale marně. Nainstaloval jsem vag a ovladače. Nicméně správce zařízení stále hlásí neznámé zařízení a vag hlásí Interface NotFound! Když dám vlastnosti zařízení, tak to píše: Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43). Mohli by jste mi doporučit nějaký ovladač? Mám Win7 32b. Nebo ten kabel odešel?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...