Přejít na obsah

Zaslepení EGR ventilu a vyhození sekundárního vzduchu


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

ladikrs: já ne, ale mám lidi co mi to dělají.

 

Sám tak jezdím, navíc ranní starty bez problému a bez rachotu debilního SAI (hučí i po opravení šroubů)

 

jinak na netu je spoustu lidi co umí SAI disable. Kdyby někdo chtěl ozvěte se není problém zařídit, opravit do softu

 

 

Odkaz ke komentáři

Tak pokud se mi SAI nějak podělá, tak bych to řešil. Mně zatím funguje, těch pár vteřin při startu mi nevadí a se starty nemám sebemenší problém. Na autě mám jiné problémy, co bych měl vyřešit. Třeba zjistit, proč mi to cvaká a kam mizí olej :D

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři

Já myslel, že dnes někam pojedu, tak jsem tam nechtěl stříkat vodu, kdyby to úplně nevyschlo. Zítra dopoledne to zkusím očistit. Jen kdysi mi vystřelila olejová měrka a olej mám téměř všude, takže to bude zajímavé :loool:

 

Tak já se ještě nedostal k tomu, abych nakoupil správné kabely, tak zatím prohazuju jen jednotky :D

Odkaz ke komentáři

Ladikrs idealne ocistiti cisticem na brzdy poradne to vystrikej at sw ti to lepe hleda, to musis mit zastrikane cele kolem motoru. Vodou to radne neumyjes a blbe se ti to bude identifikovat nebo zkus na benzince arvu nebo neco takoveho

 

Rozhodne si kup tu arvu stoji to par kc a vysledek vyborny

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...