Přejít na obsah

modra "bloody DSG Marry"


Doporučené příspěvky

  • o 5 týdnů později...

Prehnana pece o auto bohuzel vede k tomu, ze si kara snad mysli, ze se snad budu starat i jeste po el. strance....

 

Takze panove, kdyz by nahodou nekdo tusil, proc se neoteviraji pate dvere a byl trosku zbehly v problematice komfotka + spatne rele, tak bych byl rad, kdyz byste mrkli na link, co prikladam a prispeli troskou do mlyna, diky!

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=30166&p=1597044

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Sundaval jsem plastovy kryty sroubu kol, prece si je na krupana neposkrabu sroubovakem ;)

Protoze jsem nekde zasantrocil ten plastovej bazmek na sundavani... az komplet prezuju, tak si rikam, ze kdyz uz jsem v tom, tak dofoukam rezervu v kufru... a ejhle - ten plastovej smejd je zapichnutej v polystyrenove vyplni rezervy v kufru :D haha

Takze spravna odpoved - prezouval jsem ;)

Odkaz ke komentáři

Posledni dobou celkem dobrodruzo na vice frontach, nejdriv uspesne dokoncena psi bouda, vsechny prsty na svem miste

post-4726-0-21256400-1447700336_thumb.jpg

komplet galerka

 

pak vyroba mikro-sim pro polovicku, radsi jsem ji ani nerikal, ze se to delo, tak ne ze me zase Fido prasknes :D

post-4726-0-89672800-1447700456_thumb.jpg

 

no, ale ne vzdycky se dari.... pak uz to tak dobre neslo... ve ctvrtek pozde vecer na D1 cestou na prodlouzeny vikend cca 200km pred cilem za sjezdem na Rousinov v dalnicni rychlosti jsem tak nejak vyrobil 1.9SDI - prvni pocit? turbo KO? mraz po zadech, ale diky rychlemu zakroku a diagnostice zname dvojky P2P+koncernobijce autoservis Jura Jurecka to melo stastny konec. Uz ten vecer jsem diky nim vedel, ze krpa bude nekde cestou a v patek rano doslo na velmi rychle nalezeni zavady.

post-4726-0-48645200-1447700733_thumb.jpg

Okamzite se od jeldy objednal novy dil (Jelda 700 a prijemny telefonat, Auto Kelly 2500czk :D :D )

post-4726-0-92280200-1447700987_thumb.jpg

(nejvtipnejsi je, ze kdyz jsem u Jury na zemi videl ten bazmek na vyndavani plastovych krytu sroubu kol, tak jsem ho po telefonu rovnou objenal taky, to jsem ale nevedel, ze nejen ze si vyrobim nahradu, ale jeste najdu ten puvodne velmi dobre schovanej :D )

Nakonec se zapaskovanou hadici jsme tech 220km dojeli, sice trosku na kloboucek a slusnou spotrebu, ale dojeli, pred koncem to zase fouklo a ukazalo se zpet mocne lidearni SDI, takze jsem to dneska sundal a opet trosku poladil a zitrejsi cestovni tempo zvolim jeste o stupen pomalejsi.

post-4726-0-92049300-1447701370_thumb.jpg

Original dil od Jeldy ma dojit ve stredu, tak uz aby to bylo, drzte palce na zitrejsi cestu!! :jelen:

Odkaz ke komentáři

Jeste nemam, dneska jsem se z prace dostal za tmy a do ted vesele pokracuju.

Vymenu planuju na sobotu rano, kdy jedem za segrou poradne zapit zdravi netere, tak nez to zlo zapocne, lehnu zase pod podlozeneho naftoveho ore :)

 

@Hanzl: no, nejdriv to Jura na dilne zapaskoval necim, co vydrzelo 200km, nemel moc pasky, jen takovej zbytecek, pak se mi to profouklo a z 4cm praskliny se stala 7-8cm a hlavne to projelo od praskliny, az k uplnemu okraji hradice, kde je ta tlakovka nejak nalisovana na ten zacvakavaci okraj, takze prisla na radu kobercovka na chate, ktera zatim drzi, ale odvahu seslapnout vice plyn nechavam zamcenou spolu se sprostymi slovy pro zakaznika.

Kazdopadne nechapu ten S-kovej tvar hadice, kdyz jsem na chalupe sundal podbeh, tak mi prislo, ze je tam mista dost na to, aby hadice nemusela byt takto zbytecne zakrivena. Ale budu verit, ze je v tom nejaky kostruktersky zamer.


Fido, mas plny mailbox, chtel jsem ti napsat zpravu, tak... vyprazdnit schranku a ozvi se, je to ohledne GPU.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Uffff, tak uz konecne opet do kufru lezeme tim spravnym otvorem!!!!

Timto bych chtel jeste jednou podekovat Fidovi za nasmerovani uz od prvopocatku a dneska Alessimu za jeho mobilni 4****kovou dilnu (5* by bylo za dobry kafe :D ) a zasah presne do cerneho! A asi i dva bludistaky navic za to, ze okamzite vedel, odkud je tahle mala mrska :ph34r:

post-4726-0-01812500-1448911251_thumb.jpg

(az Vam to nekdy vystreli, tak je to spinani lampicky v prihradce spolujezdce a ne, neodpojuje se tim, ze vytahnete kastlik, jak jsem to udelal lamacky ja :jelen: )

 

Na vine mrtveho kufru je opravdu celou dobu rele komfortky, paralelne jsem shanel svoji komfortku (ne, opravdu jsem nechtel a odmital dat 4500 czk za novou!!) a zaroven resil s firmou Hella data-sheet pouziteho rele. Bohuzel pro me necekane jsem komfortku se stejnym indexem sehnal drive a za velmi dobry peniz. Zaroven jsem ale stale v kontaktu s panem z ceskeho zastoupeni Hella, ktery se pysni titulem Sales Manager SOE a rikal, ze nejpozdeji minuly patek mi takove info doda, ale nejak se zatim nestalo. Kazdopadne urguju ho dale a verim, ze takove info se bude hodit nekomu dalsimu, tak snad se to povede vydovolovat. Protoze pak bych spravil starou komfortku a poslal si zpet do obehu.

post-4726-0-47039400-1448911277_thumb.jpgpost-4726-0-68428700-1448911288_thumb.jpgpost-4726-0-43289300-1448911298_thumb.jpgpost-4726-0-40225100-1448911306_thumb.jpg

 

neverili byste, jakej je to pocit, kdyz veci delaji to, k cemu jsou urceny, po x tydnech lozeni do kufru pres skloepeny sedacky (dokonce jsem tam takhle daval tam i ven zimaky a prezouval auto) si zase pripadam, ze misto beznoheho na vozicku jsem ten, kdo skace pres kaluze... jo a jako bonus mam uz konecne prihradku u spolujezdce na svem miste a pritelkyne ma airbag :palec:

 

Timto bych chtel jeste navic do eteru vyzvonit, ze mam doma dalsi funkcni zamek patych dveri, ktery jsem koupil uplne zbytecne :facka:


Taky mam navic i nejake prichytky, ktere jsem pouzil na tapec kufru, protoze nektere se samozrejme zlomily, tak jsem je nahradil novymi (tapec se samozrejme vubec sundavat nemusel, kdyz byla na vine komfortka, ale kdo krom Fida to vedel, ze... ;) ), takze kdyz byste chteli, rad poslouzim.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Nedavno si ode me jeden klucina z detailingclubu vyzvedaval nejakou chemii, moje auto od betonoveho prachu, nechutne zadelany, jeho ve stavu, ze bych se nebal z kapoty posnidat. Takze prodlouzeny vikend se nesl ve znameni prezouvani aut v rodine a trosku te pece, at ten hnuj ze silnic jde pak z auta raz-dva dolu.

post-4726-0-33781600-1459244685_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ja na ten ironX prdim, verim, ze to funguje, ale desne to smrdi, ale fakt desne. Tak jsem to zase prodal, mozna nekdy koupim Bilt Hamber Korrosol, ma mit stejny ucinek a smrad nula.

Tentokrat jsem pouzival veci jako: na predmyti vseho valet pro advanced neutral snow foam a valet pro orange pre wash, na pneu VP traditional tyre dressing, na myti vseho pak chemical guys glossworkz, na konzervaci alu RACEGLAZE SIGNATURE NANO WHEEL SEALANT, na kastli pak jen rychlovka sonax brilliant shine detailer a priste (kovarova kobyla chodi bosa, ostatni auta jsem udelal a svoje poradne ne), az bude chut a pocasi, tak but natty's paste wax, nebo co jsem klukum objednaval, tak q2m wetcoat :)

Zde link, kde je to trosku pohazeny, ale v lepsi kvalite, prace na kolech je poznat nejic.

Odkaz ke komentáři

Diky. Uvidime s Q2M, karu mam opravdu jako "daily_bitch", tak si mozna takovou peci ani nezaslouzi(obzvlast ne tu od GYEON quartz) :D kazdopadne wetcoat jsem rozptylil i po foru, zkusili zatim Jim a p2p a oba zatim nadseni, dalsi to vyzkousi SKAJA, tak jsem zvedavej.

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...