Přejít na obsah

modra "bloody DSG Marry"


Doporučené příspěvky

A to jeste pockej, co za pribehy tu pribudou o te fabce, ktera sla ted do servisu na vymenu predniho narazniku a nejakej odbornik pri zvedani ji promackl prahy spatne uchycenym hydraulickym zvedakem v autorizaku.... ted cekam na vyjadreni a s jakym krasnym pribehem prijdou, docela by me zajimalo, jestli se k tomu postavi jako chlapi a priznaji se, problem je, ze auto prebiral starsi clovek, co samozrejme kontroloval predem auta, vubec ho nenapadlo divat na prahy... :)

Odkaz ke komentáři

Takze at to tu neni jen o nalestenych okridlencyh sipech; mama pritelkyne davala auto s pomackanym predkem do autorizaku, prave ta stribrna nalestena Fabka ma nalitano nejakych +- 6000 za tri roky, celkem zbytecne auto, ale tak... :) to je ted vedlejsi; mackla maska a kapota, vse na pojistku opraveno a auto se vratilo s opravenou kapotou, celni maskou a jako bonus s timto naprosto symetricky na kazde strane

post-4726-0-03012500-1437481589_thumb.jpg

 

Auto po oprave prebiral jeji pritel, ktery proste kontroloval jen predek a nenapadlo ho si auto obejit atp... koho by to taky napadlo, ja si bohuzel vsiml hned, kdyz jsem auto videl, takze si rikam, ze je to uz v pr..., protoze uz si auto prebrali atp, ale i tak lina huba - holy nestesti, tak jsem se zavadou sel konfrontovat autorizak a puvodni vyjadreni:

 

autorizak "my nic, to uz bylo, mame vse nafoceno, to vam udelal nekdo, kdyz vam kradl kola"

ja "kradl takhle levny kola?! a neukradl a vyrusili jsme ho, stihl neukrast kola, polozit auto na zem a rucnim zvedakem soumerne poskocit prahy a na kolech ani skrabanec?"

autorizak "nezajem, uz to bylo"

ja "chci vase zminovane fotky, dekuji"

 

zaslali fotky, na kterych na jedne z fotek u nich pred opravou je videt netknuty prah a na dalsi, kde uz je auto odstrojene a zvednute, tak je videt, ze je jeden prah uz nacaty :) :lol:

 

Vse jdem dal do jedne foto sekvence fotek vedle sebe a zaslal mial

 

Dobry den,

z fotek, ktere jste primo zaslali na muj mail xxx ohledne pojistne udalosti xy, jez byla kompletovana Vasim servisem je videt, ze zavada na prazich auta NEBYLA na aute ve chvili pred resenim pojistne udalosti.
Naopak poniceni na prahu je patrne z fotografie na vasem zvedaku. Z logiky veci tak vyplyva, ze zavada vznikla ve Vasem servisu neodbornou rukou a manipulaci s autem.
Ocekavam nyni proto Vasi proaktivitu ve veci reseni vznikleho poskozeni vozidla. V opacnem pripade nasledujici laksni pristup budu projednavat primo s Mladou Boleslavi a casovou fotografickou stopu a zkusenosti s odbornou praci Vaseho servisu nalezite odprezentuju na klubovych webech.

S pranim hezkeho dne,
M...

 

 

Dam vedet, jak to dopadlo, aktualne cekame na odpoved autorizaku, v opacnem pripade sem napisu, jakemu servisu se vyhnout obloukem.

Celkem by me zajimalo, jestli konecne prijde chlapske jednani a priznaji se, nebo nas vyfuckujou a reknou si smolik, jdete k soudu.


pěkná magorárna :D taky jsem absolvoval o víkendu , ale čím to radši psát nebudu :D

 

tempo a jar? ;)

Odkaz ke komentáři

dnes abys fakt po servise si zkontroloval kolik máš ve všem množství kapalin, obešel auto a koukal všude.. :(

taky se to stalo u scouta, ovšem prej že oni ne. https://lh3.googleusercontent.com/J3-r4GdJ63uCw0kMFGGcdVT_6QAlrPX6wXaqy477P7gO=w1327-h995-no

 

kamarád kamaráda si nechla vyměnit olej v saabovi SUV s americkým motorem a nalili mu ho tam málo. tak po 100km se mu motor totálně přidřel, nevím ani jak to dopadlo. byl to osvědčený servis saab...

Odkaz ke komentáři

Ty prahy má Octávka hrozně na hovno, takto to má prohnuté každá druhé i ta moje.

 

Hele víš co, tu stížnost vyřizuje nějaká sekretářka mechanik jí řekl, že nic neudělal a věř že takových vykuků co to zkoušej je hodně. Tak poslala odpověď plus fotky, je dobře že si to fotěj.

Ale je to teda školácká chyba ozvlášť v origo servisu, kde by měli vědět, že ty prahy jsou na hovno.

Odkaz ke komentáři

@zabiak: asi jsi ten text jen prolitl, je to ponicena fabka ;) kazdopadne je to fakt na okraji toho prahu, uplne na extra okraji. Mam teorii, ze mechos proste 'nezakopnul' ty patky hydraulickyho zvedaku za prah na dosedaci zvedaci plochy a jen to tam halabale stouchnul bez zajmu o vec, pak zacal zvedat, uviditel, co se deje, patky okamzite vystrelily z predni casti auta a zadni se jen lehce zvedlo na tlumicich... ale to je jen moje domenka.

Chyba samozrejme na vsech stranach... borec, co prebiral, servis a mechos, co to delal, vlastni predavani 'hotoveho' a modleni se, ze si toho majitel nevsimne atp....

 

jinak je mi jasny, ze ted uz jen zatloukani, ale stve me to, uz odsud koupili nekolikaty auto, vzdycky platili nekrestansky prachy za servis i kdyz jsem jim rikal, ze jsou to gumy, co je jen okradaj o prachy, nekolik indicii nekvalitni prace uz totiz bylo, ale bralo se to ze strany majitelu na lehkou vahu a najednou tohle... :)

Odkaz ke komentáři

Puky nepomuzou ;) jestli myslis zvedaci body, tak je to jedno, kdyz ti borec v servise misto zapatek hydraulickyho zvedavku prave na zvedaci body je zakopne malo, ani si to nekontroluje, jelikoz to neni jeho auto a opre je o mekky prahy, to proste nevykouzlis :)

 

A uz prisla odpoved primo od majitele servisu:

 

Vážená paní M.,
děkuji za zprávu.S Vaším výkladem nemohu souhlasit.
Záležitost budeme řešit začátkem měsíce srpna,kdy se s Vámi spojíme aby
Vám termín vyhovoval.
Objektivně záležitost posoudíme a pokud bude poškození z naší strany,
vozidlo samozřejmě uvedeme do náležitého stavu.
Prosím do té doby prověřte, kdo Vám měnil kola zimní za letní.
Věřím,že se nám společnými silami podaří vzniklý problem vyřešit.

S pozdravem
VK
K s.r.o.

 

 

Osobne neverim, ze se k tomu postavi celem, i kdyz mame fotky, tak to k soudu nepozenem, vydaje, ktery by se asi sice vratily, by prevysovaly cenu opravy, navic ty nervy a cas...

Jde mi jen o to, jak se k tomu vyjadri, jestli ani sef autorizaku neni schopen urcit neci hmotnou zodpovednost a jasne prokazat vinu, nebo jestli proste jen kreje nejakyho lajdaka a nechava si ho tam... Uvidime zacatkem srpna, kdy se pry prebiraci technik a technik opravy vrati z dovolene.

Nejveselejsi je, ze to, ze byly promackly prahy, tak si pamatovala uplne cela dilna a dokonce nejaka zenska v kancelari - proste uplne uveritelne, mel jsem co delat, abych se tam nerozesmal.

Az padne verdikt, dam zase echo.

Odkaz ke komentáři

Mich, nechci to tu moc plevelit, takze jednu, kde je to nejjasnejsi - po nehode, pred predanim, prah netknuty:

post-4726-0-71337700-1438149508_thumb.jpg

 

Jedna z behem opravy, kde je predek uz odstrojenej, ale zvlneneni na prahu uz je krasne patrne.

post-4726-0-46006600-1438149672_thumb.jpg


## uploadem mi prijde, ze dojde k nejake kompresi, na ntb na te odstrojene fotce je ta hrana prahu a zvlneni patrnejsi :/ ale tak do servisu zaslany fotodokumentace originalu, takze je to opravdu krasne videt.

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři

Jirko, neni to moje auto, je to auto z rodiny pritelkyne, navic oni bydli 200km z ruky... coz o to, ja bych se toho i ujal, ale oni tomu rikaji, ze 'si nechteji udelat zlou krev', nechtej s nikym moc argumentovat a 'co by si lidi pomysleli' atp., oni jsou presne ta kategorie, co jsou extra slusny lidi, ktery budou vzdycky biti, ja si toho na aute vsiml okamzite, co jsem jim vyjel z garaze, ze jim to umyju, navoskuju, uplne jsem videl, jak se 'tchyni' pozenou slzy do oci, kdyz ji reknu, ze ji nejakej blb nekazni poskodil karu. (2-3 roky 7000km.... nebo nejaka podobne smesna davka km, proste fakt tezka vikendovka, ale je to atmosfera, takze pohdoa)...

jinak doufam, ze i podle poslednich dvou fotek, je to jasny i vam, ze se stalo neco spatne :)

kazdopadne zbytek se bude odvijet z vyjadreni v srpnu, tak jsem zvedav, ale zajimalo by me, o co oprou to, ze to neudelali, nebo ze to tam uz bylo, kdyz na jedne fotce z pred servisu je videt, ze je to OK a na druhe odstrojene uz je neco spatne.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

JJ, rani litacka po Brne, pak Ruzyne a hura zpet na Brno, celkem pohovka, po ceste jsem neskutecne mockrat narazil na hlidku PCR, vzdy byly krasne videt, muj tempomat to moc nerozhodilo, ale super, jak bylo videt, jak nektery ridici zbystrili PCR na posledni chvili a sli nesmyslne na brzdy :D

 

Mimochode uz se nam dostalo do rukou oficialni vyjadreni z autorizaku, i pri neuznani vlastni viny nabidnuli jistou formu kompenzace... :) tak jeste pockam na majitele auta, jestli do toho pujde, nebo ne, a pak to sem pekne napisu :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...