Přejít na obsah

modra "bloody DSG Marry"


Doporučené příspěvky

Haha :smich: ale Bilberry fakt pecka na kola, uplne jsem ziral, co to umi, za malo penez vazne hodne muziky :palec:

Az dorazi zbytek varky z detailing shopu, tak udelam dalsi foto. Fakt me zajima jak Lime Prime pohne se mini-skrabancema, co mam nafoceny a jak nejak bug&tar pajcung rozpusti cerny tecky na kastle.

Lime prime moc zazraky nerobi :wallbash: tiez som cakal od toho vela ale nic sa nekonalo :( mikro skrabance mozno zalesti ale nejaky extra efekt necakaj. Sam som preto siahol po pastach od Menzerny a pak az pojde limeprime a wax :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Vikendovka na lontu ve znameni vina, nalozenyho masa a lesku jako psi kulky, davam proto tez ochutnat. :pivo:

 

post-4726-0-11234500-1399149367_thumb.jpg

 

setup na kola i auto:

Valetpro Bilberry Safe Wheel Cleaner

ValetPro Orange Pre Wash

Raceglaze Aqua Bathe Wash and Wax Shampoo

Dodo Juice Lime Prime

Poorboys Natty's Paste Wax

 

Neco padlo i na auto, az me z toho boli ruka i zada, znicil jsem jeden rozprasovac, zjistil, ze nemam tar&glue remover, ze je na aute vice oderku a dulku od dopadlych kaminku, nez jsem si samozrejme po zime blahove myslel a mnoho, mnoho dalsiho a zaver je ve stylu ''porad to ku**a neni ono, proc jsem se do toho poustel a radeji to nenechal lidem, co se tim zivi''

 

:lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Tak jsem si rekl, ze nez se porad ptat a hledat si info, tak si zacnu spinit vlakno informacemi, co se mi urcite jednou budou hodit.

 

Jak naimportovat POI do Comlubuse...

Su to redlight kamery, cize by mali byt na semaforoch, alebo ich sucastou.

Tiez som spociatku v BA vobec netusil, ze su nejake kamery. Az ked ma na to navi upozornila, tak som si to vsimol, aj to horko tazko.

 

 

PREPARE
- download *.db3
- create folder PersonalPOI in the root of your SD-card
- copy *.db3 to that folder

INSTALL
- insert SD-card into RNS510
- hardware button: Setup
- screen button: Navigation -> (Personal POI) -> Import
- select POI-database
- screen button: Import database -> OK

SHOW ON MAP
MAP -> Extras -> Select Points Of Interest -> Personal POI -> Personal POI
-> choose categories: Speed, Redlight, Section begin, Section end

DETAILS
-> touch PPOI icon on the map

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdnů později...

Dlouho tu nic nebylo a jelikoz dobre odvedena prace si zaslousi trosku prezentace, tak....

post-4726-0-79406000-1429695729_thumb.jpg

je to hladky jako z reklamy na ledovou kostku ve skluzu ;)

A leskly a cisty tak, ze i dvorni mechanik Jura sam od sebe vzal nacini na vyvazovani a nejdriv ho ocistil, nez ho pritiskl na kola :jelen:

 

Timto patri velky dik nejen Jurovi, ale hlavne Joskovi Cevelovi, za tradicne neuveritelne vysoky standard odvedene prace!!

Odkaz ke komentáři

At je tu i vlastne, jak to vypadalo v prubehu, at mate predstavu, co vsechno za hnuj tam bylo. (fotka niz je uz po 3tim!!!! odstranovani zeleza :) )

post-4726-0-85724400-1429769868_thumb.jpg

 

Po procedurce jeste konzervace Raceglaze Signature Nano Wheel Sealantem od kluku z detailingshop.cz

post-4726-0-33280400-1429769922_thumb.jpg

 

A ted uz jen vesele jezdit a odrazet vodu a nenechat na sebe usazovat bordel ;)

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Panove, nevite, cim mohlo byt zpusobeno tohle?

Je to zadni naraznik, samozrejme bez listecku, udelal mi to nejakej picu*ek behem hodiny v Ikei....

post-4726-0-02018200-1433139029_thumb.jpg

 

Jinak o vikendu prisel cas, kdy Octa predvedla, ze se nezalekne ani 2m nakladu a +250kg a to jsme se porad pohodlne vesli na predni sedacky... dokonce se tam pak vesla jeste i jedna kobylka :lol:

post-4726-0-54098800-1433139373_thumb.jpg post-4726-0-90474000-1433139382_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Jelikoz se jen leje nafta, vif a rozvody a filtry jsou z jara udelany, tak aby se nereklo, ze si valim sunky, pridam par mobilovek z vikendove 'posilky'.

 

Slepice ze statku:

V prubehu zakroku 50:50

post-4726-0-27213000-1437456391_thumb.jpg
S udrzbou promahala chemie:
sampon Chemical Guys Glossworkz
vosk Poorboys Natty's Paste Wax (BLUE)
vodu odsaval Microfiber Madness Dry Me Crazy
vosk jsem nanasel rukou pres lekarskou rukavici (mam jich cely baleni a dost divne se na me divali, kdyz jsem to v lekarne kupoval, ze strachu z fetaka se asi radsi ani nezeptali, k cemu to budu mit :lol: ), jinak ten Natty's z ruky clovek nesunda a vune detske zvykacky pedro a smouli barvy v porech ruky se proste nezbavi dny! Na nanaseci polstarek pro vosk jsem se vykaslal, je pak zbytecne velka spotreba
jelikoz ale prostory nejsou idealni, byli jsme na slunku, tak vost vytvrdl velmi rychle a sundat ho dolu a hezky prelestit so sklenene podoby byla fakt pekna drina.... a to jsem nevedel, ze jeste v sobe najdu elan delat svoje auto :)
takze na vosk uterka Microfiber Madness Summit
post-4726-0-57824500-1437457379_thumb.jpg post-4726-0-24024500-1437457401_thumb.jpg
a malem bych zapomnel - pneu osetreny Valetpro Classic Tyre Dressing, ten mokrej vzhled, kterej nekonci, odrazi vodu a je paradne syte cernej, tak je proste k nezaplaceni, priste zkusim udelat nejaky 50:50 fotky, pneu byly fakt pekne vyprahly, saly jak velbloud.
A ted moje deset let stara mr*ka ;)
a postup klasika - vysato, okna domacim Clinem, jen si davat majzla na to, aby sel fakt jen na sklo, interier jsem cistil snad nejvetsim univerzalem/dricem, co mam - :palec:Valetpro Orange Pre Wash(kdyz by tu byla moznost, podtrhnu to klidne 2x :D ), v ruzny koncentraci jde pouzit fakt snad uplne na vsechno, navic je pH neutralni a neodstranuje vosk, odstrani zatrvdlej hmyz, nebo pozdravy od ptactva, krasne voni a je fakt za smesnej peniz, pro me dela praci od motorovyho prostoru, prahu, dvernich zakouti az po interier, proste takova krasna, hubena, prsata holka, co vam uklidi a po fotbale bez reci da hlavu do klina, odedre to cely za vas a nechce za to diamantovej prstynek :) (vymirajici druh ;) ) :lol::lol:
ted uz jen par fotek vlastni prace:
25:75
post-4726-0-61569500-1437458564_thumb.jpg
Natty's v akci pred/po
post-4726-0-67621200-1437458607_thumb.jpg post-4726-0-50772800-1437458627_thumb.jpg
komplet
post-4726-0-94962500-1437458780_thumb.jpg
takze jo, byla to fajnova nedele, prvni auto jsem delal jeste s usmevem na rtu, navic to byla relativne mala fabka, tak to slo samo, ale usmev i nadseni rychle vyprchalo, kdyz jsem zacal se svym, dojel jsem ho jen z povinnosti a skoro jsem citil, ze to sidim a specham, navic v tom pocasi to byl pekne ocistec :)
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...