Přejít na obsah

modra "bloody DSG Marry"


Doporučené příspěvky

brzdiče madel už mám v Octě něco přes rok, pro osobní radost super, ale jinak si toho nikdo nevšimne :D ve VW jsem to měl z výroby, nevím proč to v octě není od výroby, asi musí šetřit i na takových malých věcech, a asi i aby měl VW pořád navrch i v takových detailech...

Odkaz ke komentáři

Tak autu se asi nelibilo, ze jsem mu nestihl dat brzdy madel, tak si reklo, ze pozlobi.. aktualne tedy na motoru BKC hlasime 77kW do minusu.
post-4726-0-79110500-1467901550_thumb.jpg post-4726-0-76873900-1467901562_thumb.jpg

Udelalo to v ne uplne vhodnou chvili a jeste v mene vhodnem miste, ale uz jsme u "lekare" a novy GARRETT by mel cestovat.

Diky patri opet pohotovemu Alessimu za par zachranych doporuceni!!

Odkaz ke komentáři

Ja se o tom bavil, jak jsem kupoval novy, dokonce to byla prvni vec, co mi prodejce nabizel (vykonejsi turbo s moznosti do 250ps a svody, co by sedly na muj BKC motor), ani necekal, ze vezmu seriovyho Garretta, ale auto se na hodne, hodne procent bude behem prazdnin prodavat, tak ho chci motorove v serii. Podle me bych prestavbou odradil urcitou skupinu moznych zajemcu, ktery by za tim videli kdo vi co a investice by se mi urcite nevratila.

Kdyz bych s autem pocital na roky jeste pro sebe, tak do toho jdu.


Jedno turbo bylo, myslim, z golfu GTD na 170hp na upravenych svodech - Garrett 757042 a druhe.... Garrett 3-503.03-2 hybridni, ktere ma jit na 245-250.
Otazka je, co by na to rekl motor, nebo hlava dlouhodobe.

Odkaz ke komentáři

Vím, že jdu s křížkem po funuse, ale ten prodejce ti teda nabízel pěkné blbosti :)

 

Vstřikovače na BKC jsou při rozumném úhlu vstřiku schopny dát naftu maximálně pro ~180 koní, takže hybrid do 250k i turbo ze 170k motoru jsou pro danou aplikaci úplně zbytečné.

 

Pokud jsi kupoval originál GARRETT pro BKC, tak za stejné peníze by bylo 1749VB ze 150k PD, které na BKC pasuje plug&play a pro 180k je použitelné s velkou bezpečnostní rezervou.

A v případě prodeje by se turbo na sériovém softu chovalo jako běžný repas sériového turba a nikdo by ani nemusel vědět, že tam je.

 

Teď už je to jedno a vím, že v podobné situaci není čas na nějaké velké spekulování, ale obecně na 105k a 140k motorech v případě havárie turba není úplně nejlepší nápad vracet zpět sérii :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Nakonec jsme sli opacnou cestou, plastove rozperky jsme dali primo do skla, volne dali stahovacku do dveri, Jura drzel stahovacku ke dverim, ja s neznosti nam muzum vlastni zatlacil z vrchni casti sklo do stahovacky, az tam krasne zacvaklo, tadaaaaa...

Jestli s nepletu, to je standardní postup i na lince, stejně tak jako u ostatních z koncernu. Před montáží se do skla vloží a zajistí rozpěrky vycentrovaně vůči sklu, sklo se nasune do těsnění ve dveřích a zajistí páskou. Po namontování modulu stahovačky do dveří pak sklo odjistíš a zazvakneš do stahovačky, plastové držáky stahovačky je nejlepší mít opět proti otvorům aby na to bylo vidět B)

 

V DP starších VW to bylo popsáno také, nové DP na to ...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Moji milovane modre "bloody DSG Marry" pomalu zvoni hrana, slouzila roky velmi dobre (v listopadu by to bylo vyroci 6 let v mych rukou), delala radost a ted pujde pozvolna do sveta zase delat radost nekomu jinemu, timto po snad dvou letech prestavam konecne sledovat vlakna "Jaké 2,0 TDI koupit" a "Co je kde na prodej včetně ceny" :)

post-4726-0-00494500-1471329066_thumb.jpg

P.S.: Jeste mu musim vymyslet jmeno a podekovat Fidovi za pomoc a trpelivost mnohonasobneho otce, se kterou se mnou kolem aut travil cas.

 

A taky vlastne... Happy b-day to ME!!!

Letos na dobre vlne, rozbaloval jsme cely vikend :)
post-4726-0-96635800-1471329330_thumb.jpg
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...