Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

MF volant i MaxiDot mám. Jde mi primárně o tu hudbu z mobilu přes BT a aby to fungovalo i se starším mobilem (tudíž možnost výběru mezi klasickou HF a rSAP) Když už to budu měnit, tak jsem si říkal, že by byla fajn už premium jednotka i s WIFI, ale úplně nutný to asi není, protože v případě potřeby můžu udělat HotSpot přímo z mobilu.

Odkaz ke komentáři

Díky za potvrzení - taky už jsem se díval, že bych se poohlédl po jednotce 3C8035730D nebo 3C8035730E

 

Akorát koukám, že ty mají zase úplně jiné uchycený (nějakej černej polystyren nebo co) tak by se to muselo asi předělat pod sedačkou

To má leda passat, škoda tam má pořád ten deklík, ten polystyren nepasuje a není jak zajistit, sám jsem to narafičil, ale budu to předělávat na origo

Odkaz ke komentáři

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Mám Octavia 2 FL rv 2012, v autě mám Bolero (1Z0 035 156 F) a originální BT (5N0 035 730 D), vše funguje jak má, akorát při přehrávání hudby pomocí BT se na displeji Bolera zobrazí jen "BT-AUDIO" namísto názvu skladby, i šipky na přeskakování skladeb jsou zašedlé. Na fóru jsem vyčetl, že BT musí podporovat AVRCP, aby zobrazovala název skladby a bylo možné ovládat písničky z rádia. Podporuje tato jednotka (5N0 035 730D) tuto možnost nebo je potřeba koupit novější, připadně jakou? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři

Ještě prosím jeden dotaz pro chytré hlavy. Půjčil jsem si od kámoše GSM3 jednotku 5K0035730E na vyzkoušení jak to bude všechno šlapat v mém autě.

 

MF volant funguje, Maxidot funguje, hlasové ovládání funguje, Columbus funguje, stream hudby včetně zobrazování názvů skladeb funguje (jen jeden kanál, takže se budou muset dotahat dráty na druhej kanál) a ovládání toho přehrávání z rádia taky funguje.

 

Jediné co nefunguje je teď ten původní držák škoda s adaptérem a starší SE K750i (přes BT ale funguje)

 

Otázka tedy zní - ty GSM3 jednotky už neumí přípravu na telefon a nebo je to potřeba nějak dokódovat, případně přepinovat? Díky za info.

Odkaz ke komentáři

Takže to tedy půjde zprovoznit jako to jelo předtím? Pomohl by mi s tím někdo, prosím?

 

Chápu, že někteří z Vás se tím živý a za know-how a čas se platí, takže to nemusí být nutně zadarmo. Je to o domluvě. Nejsem úplně levej a VAG mám origo.

 

Že musím dole přidat dva dráty na druhej audio kanál je mi jasný. Ale jak přepinovat tu přípravu na telefon...

post-52569-0-92701000-1499355629_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Ahoj, již delší dobu přemýšlím nad výměnou stávajícího a Parrotu 3200 LS za originální handsfree. V mé OII 2006 mám dodělávané Bolero ze SII. V plánu mám dodělat FL maxidot, aby vše spolu správně komunikovalo,. (jestli to chápu správně).

Po přečtění X stránek zde na foru a jinde jsem dospěl k názoru, že bych využíval převážně BT jednotku jako HFP. Časem možná i rSAP(zobrazení sms zpráv na maxidotu - není to vyložené priorita), pokud to telefony od Samsungu nebo Sony dovolí . Jde mi převážně o to, aby spolu BT jednotka s maxidotem, Bolerem a telefonem SGS4 komunikovali.


Proto bych Vás chtěl poprosit o radu, kterou FL prémiovou jednotku vybrat. Zatím přemýšlím nad 5N0035730D. I když třeba takový wifi hotspot nebo A2DP využiji jen zřídka.


Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj, chtel bych se obratit na zkusenejsi uzivatele radia bolero, ktere mam ve skoda octavia II 2011. Radio hraje skvele i komunikace s telefonem pomoci BT funguje vyborne, jedine co me opravdu vytaci je hlasity tupy ton potvrzujici spojeni ci odpojeni telefonu a radia. Prohledal jsem snad vsechny moznost nastaveni jak radia tak telefonu a nemuzu prijit na to jak oznamovaci ton ztisit ci zmenit nebo uplne vypnout. Pokud uz mel nekdo podobny dotaz, omlouvam se, ale nevsiml jsem si ho. Diky za rady a tipy pokud Vas neco napada... Vasek

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Zdravím,

 

momentálně mám v OII FL Parrota, ale chtěl bych udělat origo bluetooth. Mám Maxi-DOT, bez MF volantu, radio Swing (do budoucna Bolero). Asi by mi stačilo základní GSMII bluetooth - jde mi jen o volání, telefonní seznam a hlavně poslech hudby. Jaké jednotky byste mi doporučili? Co jsem četl, tak jsou tu doporučovány:

3C8-035-730-A až 3C8-035-730-E a také 5N0-035-730-D... všechno toto jsou lepší GSM III jednotky. Znamená to, že nejsou žádné vhodné GSM II jednotky pro OII FL? Nebo jsou s nimi větší problémy? A ještě jsem se někde dočetl, že s některými jednotkami je problém bez MF volantu. Je to pravda?

 

Co třeba toto? 7P6 035 730K http://www.skodateile.cz/index.php?pg=product&prod=450&menu=%C5%A0koda%7COctavia%20II%28A5%29%20facelift%7CGSM%20HF%20a%20p%C5%99%C3%ADslu%C5%A1enstv%C3%AD je to dobrý nápad?

 

Kdyby měl někdo nějakou vhodnou jednotku na prodej, tak sem s ní :)

 

Díky moc!

Odkaz ke komentáři

Žádný odborník sice nejsem (vše jsem vyčetl při pořizování vlastní BT jednotky), ale doporučil bych ti 5N0 035 730 D nebo novější 7P6 035 730F/K/L/M, 3C8 035 730E, 5K0 035 730E. Bývá problém je sehnat za rozumnou cenu. Je celkem jedno, jestli zvolíš GSM II nebo GSM III (novější GSM III umí to stejné co GSM II ale k tomu umí ještě rSAP/WiFi. Tředa 5N0...A/B/C umí jen rSAP, proto doporučuji až D) fungovat bude oboje. A ano, u starších jednotek bývá problém s MF volantem a maxidotem/ případně u starých aut problém s novýma jednotkama, ideální je sehnat rok výroby jednotky +- stejný jak rok výroby auta. Pokud se v něčem pletu, prosím opravte mě.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...