Přejít na obsah

Osvětlení prostoru nohou


Doli

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj kluci, přidám taky svůj výtvor. LED jsem pořídil asi za 450Kč i s kabeláží na Ebay, práce zabrala asi 2 hodiny ( dělal jsem to poprvé ) a výsledek je na světe. Funguje i podsvícení 58D - tedy svítí i při zavřených dveřích a dá se doregulovat přes potenciometr stmívání palubky,ale to jsem si odkodoval. Na Ebay psali, že LED mají být modré a jsou s jemným nádechem zelené,ale mě se to líbí.

post-24473-0-84450200-1419976426_thumb.jpg

post-24473-0-03552800-1419976438_thumb.jpg

post-24473-0-80370900-1419976465_thumb.jpg

post-24473-0-41518500-1419976473_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

čo viem,tak 3C8 937 049E podporuje aj osvetlenie za jazdy...jedna zaujímavosť je ale napríklad táká,že na 2 autách s rovnakým označením bsg jednotky(rovnaký HW aj SW) sa to nakódovalo aby to svietilo aj počas jazdy,tak v jednej jednotke bolo nakódovaných 92% a v druhej 8% svietivosti a táto hodnota sa vraj nedá len tak ľahko prepísať :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Ahoj posílám odkaz na ty ledky na Ebay http://www.ebay.com/itm/LED-Blue-Footwell-Light-Cable-for-VW-Passat-CC-B6-B7-Golf-Jetta-MK5-MK6-Tiguan-/261417377880?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3cddb0a058 . Tyto jsou konkrétně za cca 800Kč,ale dají se vydražit i za míň - je potřeba hledat.

 

To Rosta RS: na BSG 3C8 937 049 E mám vyzkoušeno, jen při kodování jsmem v bytu 16 neměl možnost zaškrnout bite 7, tak jsme místo 00 napsal číslo 80 a fungovalo to.

Odkaz ke komentáři

Já vůbec netuším právě :D Toto mi řekl Rolbař, když jsme to řešili... A tohle si z toho pamatuju :) Případně snad použít footwell lampičky z CC, které snad jsou rovnou i LED?

 

to jsme se asi špatně pochopili, myslel jsem to pomocí regulátoru nastavení světel/osvitu přístrojů. Přes relátka máš řešené denní svícení na předFL :)

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři

Ahoj posílám odkaz na ty ledky na Ebay http://www.ebay.com/itm/LED-Blue-Footwell-Light-Cable-for-VW-Passat-CC-B6-B7-Golf-Jetta-MK5-MK6-Tiguan-/261417377880?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3cddb0a058 . Tyto jsou konkrétně za cca 800Kč,ale dají se vydražit i za míň - je potřeba hledat.

 

To Rosta RS: na BSG 3C8 937 049 E mám vyzkoušeno, jen při kodování jsmem v bytu 16 neměl možnost zaškrnout bite 7, tak jsme místo 00 napsal číslo 80 a fungovalo to.

 

A nema auto problem pokud tam jsou jen ledky? Nekdo psal ze kvuli tomu daval dopredu led a dozadu zarovky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...