Přejít na obsah

Liborova 1.8 TSI


Doporučené příspěvky

Myslím, že máš pravdu. Než si rozhasit tu originální geo, tak to taky budu pozorovat a uvidím. Nepřipadá mi, že by ta kola měla sklon ala Š120. :palec: Připadají mi naprosto stejná jako před podložkami.

Samozrejme že to bolo obrazne povedané že sú ala Š120 :D Voľným okom to zblízka nebolo poznať, len keď som sa zozadu zdiaľky náhodou pozrel keď som stál na suchej rovnej ceste tak sa mi zdalo, že vonkajší kraj pneu je trochu vyššie... Na jar mi kontrolovali goemetriu v origo servise a bola v rámci tolerancí, ale zadne pneu boli po 10.000km zvnútornej strany akoby odskákané a začali hučať... a potom keď som dal tie 2cm podložky som si všimol ten odklon...

Odkaz ke komentáři

Ještě o tom popřemýšlím. Říkám si, že máme oba jiné podmínky. Já jezdím většinou sám nebo s manželkou, ty vozíš převážně lidi vzadu. Já mám 1,5cm podložky, ty máš 2cm. Já mám tvrdší sportovní podvozek, ty zase standardní měkší. Každý tady radí něco jiného, zkusím se teda poradit v servise.

Odkaz ke komentáři

To máš pravdu, tie podmienky sú trochu iné, v podvozku je rozdiel, ja mám normálny sériový... síce jazdím občas dobre zaťažený, ale práve tie dlhšie zákazky sú väčšinou len s jedným alebo dvoma ľuďmi, ako aj včera som jedného viezol cca 180km a naspäť som išiel samozrejme sám... ale ten tvrdší športový podvozok by to nemusel toľko poznať...

Odkaz ke komentáři

reinxed: Myslím, že máš taky pěkné fotky. I fototvýbavu máme podobnou, mám starší EOS 350D + stejný seťák, který jsem nedávno nahradil EF 17-40L, a na portréty a akty používám taky EF 50/1,8. Dlouhý objektiv se chystám koupit, zálusk mám taky na 70-200L, ale ta cena mě odrazuje, hlavně proto, že dlouhý objektiv tak často nebudu používat, takže možná skončím u něčeho obyčejnějšího.

Hydraulik: Jak už jsem psal. Je to Britská modrá, to je ta rasa, tak to má v techničáku :palec: Zítra přihodím ještě pár fotek. Je docela velká, má 4,5kg, je taková šedomodrá, hebká a je fakt hodná a chytrá.

Odkaz ke komentáři

Libore 17-40 jsem měl od kamaráda , který dělá u policie půjčený na týden a to sklo se mi celkem zamlouvá. 70-200 F4 se dá přes inzerát sehnat za 13 tis.Já jsem ho kupoval nový za 20 tis. Je pravda , že ho člověk tak často nevyužije, ale ta kresba a rychlost ostření je super. Nyní zvažuji koupi těla Canon 50D.

Libore fotky ,které tu máš jsou focené jakým sklem?

Odkaz ke komentáři

Tu 17-40ku jsem měl půjčenou v červnu na dovolenou a tak se mi zalíbila, že jsem si ji koupil v srpnu, když jsme jeli na druhou dovolenou na Korsiku autem, kdy jsem fotil hlavně auto, až mi manželka nadávala, že mám raději auto než ji. Většina fotek je focená pravě tou 17-40kou. Pro mě je to ideální objektiv, fotím hlavně ty krajinky. Když chci portrét a rozmazané pozadí, tak použiju tu pevnou 50ku (u těch koček jsem ji použil). Tělo musím taky někdy upgradovat. 50D má kamarád a je to super. Já bych chtěl 5D MkII, ale to už za foťák nedám. Navíc jsem tento rok utratil už dost a příští rok chci utratit ještě mnohem více za dům, takže musím šetřit. Ale 13 tisíc bych možná dal, ale nemám rád staré věci, takže bych chtěl jen nový.

Odkaz ke komentáři
Libore 17-40 jsem měl od kamaráda , který dělá u policie půjčený na týden a to sklo se mi celkem zamlouvá. 70-200 F4 se dá přes inzerát sehnat za 13 tis.Já jsem ho kupoval nový za 20 tis. Je pravda , že ho člověk tak často nevyužije, ale ta kresba a rychlost ostření je super. Nyní zvažuji koupi těla Canon 50D.

Libore fotky ,které tu máš jsou focené jakým sklem?

 

S 50D neváhej... :palec:

Odkaz ke komentáři

Libore, nějak jsem si spletl 70-200 L f/4 s f/2,8, tam je to opravdu cca 16000 ku 31000. Ale asi nejdříve pořeším nový foťák a asi taky sáhnu po 50D, i když jsem chtěl fullframe, ale 58000,- za 5DmII nedám. S autem si už manželka taky zvyká, ale popravdě mám raději manželku, i když si občas myslí opak. :)

 

Dnes jsem přehodil masky, takže zítra se vrhnu na řezání žeber, odstranění znaku, nějak to zakytuju, zabrousím, a pak nalakuju a pak vložím tu plástev.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem se dal dnes na to kutění. Rozebral jsem masku, odřezal jsem žebra, pak jsem odřízl znak z té chromované části. Přitom jsem zjistil, že ten chrom jde docela snadno odloupnout, tak jsem odloupl vrchni část a přemýšlím, jestli nechám tu spodní (viz foto auta). Pak jsem to trošku zohnul dolů a zalepil epoxidovým lepidlem. Po vytvrdnutí jsem zatmelil vršek, kde byl znak. Potom jsem z plastu vyrobil spodni hranu, tu jsem přilepil k masce. Potom jsem už jen tmelil a brousil a tmelil a brousil atd. Až bude zase trochu času, tak to musím stříknout základem na plasty, pak plničem pak hezky přebrousit a pak lak (to závěrečné stříkání laku asi nechám na lakovně). Pak musím nějak do té masky vložit ty plástve a celé to složit dohromady. Poraďte, mám nechat spodek chromovaný nebo to mám stříknout celé?

post-507-1259444535_thumb.jpg

post-507-1259444544_thumb.jpg

post-507-1259444547_thumb.jpg

post-507-1259444552_thumb.jpg

post-507-1259444557_thumb.jpg

post-507-1259444561_thumb.jpg

post-507-1259444566_thumb.jpg

post-507-1259444570_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...