Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

Jeste jak to bude vypadat s halogenem :D

Hele prave. Drtiva vetsina O3 jsou halogeny, kdyby k tomu ty svetla nemuseli davat, tak lidi jezdi bez svetel. Intros je ok uz ted, krome jednoho druhu sedacek s milionem variaci potahu - ale favorita jsem si nasel. Jinak intros u toho FL vypada paradne.

 

U CZ Audin to funguje stejne, malo automatu, malo xenonu, velmi malo MMi, prakticky zadny webasto. Proste priplatky se u nas nenosi, ackoliv to jsou vsechno must-have veci.

Upraveno uživatelem Laurin Klement
Odkaz ke komentáři

Z určitýho úhlu v tom vidím víc Rapid, z jinýho zase Superb. Každopádně ty světla jsou mega úlet, jsem zvědav na prodejní čísla, jak se k tomu postaví potenciální zájemci.

 

Asi bych to okomentoval slovy Švejka: Von je vám tak ošklivej, až je vlastně hezkej :) Ale mohl by to být určitý záměr merketingu, jak přesunout klientelu z oktávky na kodiaka, kde bude větší vejvar ;)

Odkaz ke komentáři

Ale no tak....pamatuju si jak tady když byl facelift OII se šikmejma světlama tak tu každy brečel jak nikdy..nikdy si jí nekoupí...že hnus.....a teď tady jí polovina z vás má a ještě nad ní onanujete...ještě jste to opět neviděli ani na živo a už zvracíte...já si počkám na živo....

Odkaz ke komentáři

Já se nechám překvapit na reálný pohled. Docela mi spadl kámen ze srdce, myslel jsem, že to bude horší. Určitě bude záležet na barvě karoserie, asi si konečně budu muset vybrat jinou barvu, než červenou :) . Mě se zatím facelift vždy líbil více. Nepamatuji si, že by někdo předělával O1 a O2 na předface, vždy naopak. Honza

Odkaz ke komentáři

jak ty světla vůbec budou uspořádaná ? nějak mi tam přijde něco navíc :/

 

Pokud to nebude jako u MB kde mám na corner zvlášť parabolu a nevykonávají tuto fci mlhovky

 

při bixenonech a mlhovce dole mě tak nějak nenapadá co by tam mělo být

 

edit: tak už to vidím, oni to budou asi LED nebo halogen. Bixenony tedy asi z nabídky zmizí

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...