Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

diky kluci mam z toho opravdu radost protoze kola jsou peckovy :D :D co se tyce stredovych krytek tak urcite budou tohle byla jen rychla improvizace:)

 

jinak dneska jsem kola prelestil, na aute dotrel vse potrebne tj. trmeny,pera,tlumice a nasadil nova kolecka :smich: a vypada to moooc dobre :smich: dilko se povedlo mam z toho obrovskou radost :smich: :lool: :) protoze jsem si strikal kola sam a uplne poprve :D :) do v bojovych podminkach .. foto dam bohuzel az zitra protoze cisty kola nejdou ke spinavemu autu :D

Odkaz ke komentáři

diky moc vsem co se libi .. po pravde me se ta zmena libi strasne moc ;) a jsem s vysledkem (i kdyz to nedelal nejaky profesional ale ja ) spokojen :D

 

 

Dobrá práce, moc povedená okta ;-) Dost se mi libí ta maska, to je origo a je na tom folie, i na tom žebrování? Nebo co si sni přesně dělal???

 

Davi: dekuju ...co se tyce ty masky ... je to origo jen chromovy ramecek je potazeny karbonovou folii co se tyce zebrovani tak je origo plast :D

Odkaz ke komentáři

Dakie taky diky ...no joo ale cervena jo kdyz by byly dalsi veci do cervena a ne jen takhle .. bila je 100% lepsi sic horsi na udrzbu ale to se nejak poda :palec:

 

škodik diky moc

 

 

 

mel bych jednu malou prozbicku nevite jak rozdelat predni svetla ??.. resp. sundat predni kryt svetel chtel bych je vnitrky hodit do cerna ten "ramecek" neco jak ma skodik :o :lol: ale ten to ma jednodussi protoze to jsou skla a ne plasty .. :) :)

Odkaz ke komentáři
no to by mě taky zajímalo, né jen kvůli tomu zatmavení ale rád bych vyměnil ty plasty protože jsou od kamínků už dost zrasený...

 

jo a kdyby si jel někdy okolo hradce tak dej vědět a můžem dát menší oktaváckej srázek :palec: ještě jsem tu tvou neviděl a ty vlastně mou taky ne :o

 

Tome uz sem to nasel :lol: je to tu rozdelani prednich skel srazek muzem dat protoze pojedu do OBAutodily pro cerny blinkry bocni a predni :) takze by jsme mohli dat srazek ale nevim kdy se do toho pustim protoze ve ctvrtek jedem na dovcu a v utery jedu na 2 dny s pritulou do krumlova..a dneska jedu zase pryc takze snad zitra mozna :) ale do ctvrtka to musi byt hotovy a ted jeste premyslim jestli matnou cernou nebo lesklou

Odkaz ke komentáři
Tome uz sem to nasel :o je to tu rozdelani prednich skel srazek muzem dat protoze pojedu do OBAutodily pro cerny blinkry bocni a predni :lol: takze by jsme mohli dat srazek ale nevim kdy se do toho pustim protoze ve ctvrtek jedem na dovcu a v utery jedu na 2 dny s pritulou do krumlova..a dneska jedu zase pryc takze snad zitra mozna :) ale do ctvrtka to musi byt hotovy a ted jeste premyslim jestli matnou cernou nebo lesklou

 

 

počkej ale zejtra mají zavřeno :) taky tam musim, koupil jsem tam homologovaný modrý parkovačky co svítěj bíle, a ten šmejd mi dal obyčejný modrý co nesvítěj, a stojej jen 16,- kdežto ty co jsem chtěl a zaplatil stojí jedna 50,- :palec:

tak v pondělí?

Odkaz ke komentáři
počkej ale zejtra mají zavřeno :o taky tam musim, koupil jsem tam homologovaný modrý parkovačky co svítěj bíle, a ten šmejd mi dal obyčejný modrý co nesvítěj, a stojej jen 16,- kdežto ty co jsem chtěl a zaplatil stojí jedna 50,- :palec:

tak v pondělí?

 

jooo myslel jsem v pondeli samozdrejme :) ale asi nejak odpoledne protoze musim dopoledne do prace :( tak nevim jak to budu stihat kdyztak se dohodnem pres sms :lol: pockej jeslti myslis obycejny modry tak ty maji homologaci a sviti klasicky zlute akorat ze jsou modry :( :D to sem naletel i u feldy :D :D nebo myslis asi neco jineho nevim :D ja tam kazdopadne musim pro neco z veci: zadni difuzor RS, mracitka milotec, predni a bocni blikace :D neco z toho poridim :)

Odkaz ke komentáři
počkej ale zejtra mají zavřeno :o taky tam musim, koupil jsem tam homologovaný modrý parkovačky co svítěj bíle, a ten šmejd mi dal obyčejný modrý co nesvítěj, a stojej jen 16,- kdežto ty co jsem chtěl a zaplatil stojí jedna 50,- :palec:

tak v pondělí?

 

čau, shodou okolností asi vím jak došlo k tomu, že máš jiný žárovky. Jsem z náchodska a taky tam jezdím nakupovat. Byl jsem tam včera a týpek přede mnou ve frontě je chtěl taky. On tam majiteli vypomáhá tatínek a ten pro ně šel do skladu a přinesl přesně ty druhý, ty špatný, takže si myslím, že u tebe mohlo dojít taky k záměně. Nehájím, jen píšu poznatek. Já jsem v OB jinak spokojený

Odkaz ke komentáři
čau, shodou okolností asi vím jak došlo k tomu, že máš jiný žárovky. Jsem z náchodska a taky tam jezdím nakupovat. Byl jsem tam včera a týpek přede mnou ve frontě je chtěl taky. On tam majiteli vypomáhá tatínek a ten pro ně šel do skladu a přinesl přesně ty druhý, ty špatný, takže si myslím, že u tebe mohlo dojít taky k záměně. Nehájím, jen píšu poznatek. Já jsem v OB jinak spokojený

 

aha, já jsem taky snima spokojený na feldu jsem tam nakoupil za tisice, asi se spletl tak doufam že to uzna a v pondeli mě je vyměni

Odkaz ke komentáři
Jjo, asi to nebyl úmysl. No a nákupy za tisíce? Mám už třetí octavii a manželka když jsme v HK na nákupu a jen zaslechne OB autodíly, tak nějak přestává komunikovat, mračí se a má kopřivku :palec:

 

 

no na felde jsem dělal komplet plechařinu novou a vše kupoval u nich a spoustu dalších nepotřebnejch věcí na auto :o

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...