Přejít na obsah

HEX CAN Kabel


kubajs

Doporučené příspěvky

Kluci já bych ho taky bral, je to za pakatel. Neuděláme nějakou hromadnou objednávku? (+O1 + Fabie - tady to asi nečtou) Jsou tam i nějaké drobné slevy... problém je že teď budu 14 dní mimo net a forum... kdyby jste se tady dohodli, přihoďte tam jeden pro mne - vyřídíme to hned jak budu zpátky. (nechte sz). Jirka3 Vám dá reference že jsem spolehlivý obchodní partner... :smich: Dík.

Odkaz ke komentáři
Zkoušel někdo dát místo 10.6 EN -> 10.6.1 CZ?
Jestli jsi to tady procital, tak bys zjistil, ze po vyzkouseni se ti kabel s nejvetsi pravdepodobnosti znici (zablokuje) a budes muset koupit novy ...

 

Takze teoreticky ak pouzijem na kabel 10.6, SW napr. 9.12 CZ, tak by mal kabel fungovat a nezablokovat sa. Alebo sa mylim ?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak dnes mi došel kabel.Sice jsem na něj čekal měsíc,protože ho odeslali až po 14 dnech od zaplacení,ale to by mě až tak nevadilo no.Horší je to,že mi kabel po připojení hází tuhle chybu.

Stav: Adaptér nepřipojen k vozu.Prostě otočím klíčkem a toto.Doufám,že není chyba v tom,že jsem nejdřív zkusil nainstalovat ten jejich program,ale ten se mi nechtěl zpustit.Tak jsem stáhl na netu jiný VAG 908 a i ten jsem nainstaloval.Ten jel,ale ukazuje tu chybu.Pak jsem zkoušel pořád klikat na ten Jejich VAg a pak se prostě spustil,ale není to 908,1 ale obyč 908 a tam mě to taky háže tu chybu.Nevíte kde je chyba?

Beznzvu-1.jpg

Odkaz ke komentáři

no ta verze od nich me právě nešla po naistalování spustit.prostě sem pořád klikal na ikonku a nic se nedělo.jen jsem viděl vag v běžících aplikacích a jinak nic.opravit to asi nejde že?jen by mě zajímalo proč ten Vag od tongu nešel spustit.snad není problém v tom,že mám na ntb WIN7 x64 a přes VMware emuluju win xp x86,protože Vag pod x64 nejede.Nerad bych si to objednal znova a aby ten jejch vag nesel zase spustit.

Odkaz ke komentáři

lukeOII: Jsou některý verze klonů že se nezničí, když dáš verziVAG která není k tomu kabelu. Nevím jak to maj udělaný, ale mám klon a zkoušel jsem na nej všechny možný verze i CZ sice s tím nechodí a píše přesně co tvuj, stačí ho pak připojit do zasuvky k vozu chvilku ho tak nechat a nemít ho usb v PC a zase začne chodit s dodanou verzí. Četl jsem o tom i na netu že jsou takové verze klonu ale nejsou to všechny takže, komu to chodí nezkoušet tam dávat žadnou jinou verzi s tejně to s ní chodit nebude. Muj kabel umí chodit s vezemi 908, 908.1 a 10.6, byla k tomu i 10.6.1 a ta se chová jak popisuješ, nainstaluješ vše proběhne a pak se jako spustí proces běží, ale nejde nic dělat. S 10.6EN co ktomu byla taky chodí bez problému.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...