Přejít na obsah

HEX CAN Kabel


kubajs

Doporučené příspěvky

nazdar panove,

som tu sice novy, ale uz som si tu co-to prestudoval... kamos mi ponukol pozicat hex-can kabel a vcds a s velkou chutou som sa dnes chystal, ze si poskusam nejake vychytavky cez diagnostiku... heh.... ale smola... na kabli je vcds tusim 812 a je k tomu vcds release 805 (na cd). urobim vsetko tak, ako treba, test je v poho, led test ok - pri nezapnutom zapalovani. akonahle zapnem zapalovanie, nespoji auto s ntb a po vytiahnuti kabelu sa uz nanovo nedaju nahodit ovladace (nenacita kabel). skusal som uz aj "opravit" ten kabel podla postupu, ak nahodou kamos kabel zablokoval - a to tak, ze som to musel nahodit do pc s winXP (vo win7 ten "driver.zip" nebolo mozne nainstalovat), tam som presiel vsetkymi krokmi... no ale sa bojim, ze win7 si pamata usb drivre i po odinstalovani a znova mi to mohla bloknut. alebo je niekde inde problem? moze sa mi k tomu niekto vyjadrit, pls?

diky za odpovede...

Odkaz ke komentáři

Moja skusenost - z http://www.dhgate.com som kupil HEXCAN za 29 USD aj s postovnym, dosiel kabel aj s CD VCDS v10.6. V popise kabla je "This cable supports all the version: VAG COM 10.6, 912, 908, 812, 704" ale na prilozenom CD je len verzia 10.6 (english). Kabel som skusil na OII, cita a maze FAULT cody, ale neda sa mi s nim robit kodovanie (ked zadam novy kod, tak sa to nezapise do prislusnej RJ, stale je tam povodny kod), pisal som dodavatelovi, zatial bez odozvy...

Odkaz ke komentáři

použivam 908.1. už mam naprogramované zamykaní a odemykaní auta nad 15km h a denní svicení přes mlhovky. chci se zeptat jak přejít z proměnlivého servisního intervalu na pevný a jestlí se da přidat na maxi dot najaké funkce navic, kromě standartního menu (teplota oleje nebo....)?

zobrazuje se vam kolik vam zbyva do servisu na maxi dotu nebo jak to chodi v octavii? upozorní mi, že za xxx kilometru potřebují na servis?

děkují za odpovědi

Odkaz ke komentáři

Mám MaxiDot jen krátce ale na pevnej by mělo stačit přejít vynulováním ručně ale to jde až když se zobrazí výzva k servisnímu intervalu, jak přes VAG snad někdo poradí a Maxík ti zobrazí menu podle výbavy auta a upozornění na výměnu oleje taky a když se chci podívat na stav tak nulovacím tlačítkem podle manuálu.

Odkaz ke komentáři
Moja skusenost - z http://www.dhgate.com som kupil HEXCAN za 29 USD aj s postovnym, dosiel kabel aj s CD VCDS v10.6. V popise kabla je "This cable supports all the version: VAG COM 10.6, 912, 908, 812, 704" ale na prilozenom CD je len verzia 10.6 (english). Kabel som skusil na OII, cita a maze FAULT cody, ale neda sa mi s nim robit kodovanie (ked zadam novy kod, tak sa to nezapise do prislusnej RJ, stale je tam povodny kod), pisal som dodavatelovi, zatial bez odozvy...

 

To kodovani ti nejde mozna proto, ze nemas v programu nastavene cislo servisu (nejake si vymysli) a jeste cislo dilny myslim ...

Odkaz ke komentáři

Ehm - 10.6 stejna zkusenost, neumi kodovat, pri prohledavani netu sem se docetl ze je to problem teto verze, zkousel sem i s verzi nizsi protoze psali ze s ni to chodi, ale kabel chodi jen s 10.6 takze sem to nerozchodil. Mam i kabel 908.1 a tam bez problemu i kodovani.

 

Jeste se mrknu na to co pise kully jestli to tam nekde neni, ze bych to opsal od toho 908.1 ale nejak si momentalne neuvedomuju kde to hledat, kully pribliz mi to dik.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Dakujem za radu, po nastaveni cisla servisu, nazvu servisu, dielne a este nejekeho cisla (opisal som ich z protokolu z testu v Skodovke) mi zacalo fungovat kodovanie.

Este info - na dodanom kabli je nalepka VCDS 10.6, ale na pribalenom cd je VCDS verzia 10.6.2 !!! CD je po preskenovani antivirusom bez virusu (starsie verzie VCDS dodavane k inym kablom mali v sebe crack a virus).

Tento moj kabel ale nefunguje s verziami 10.6.0, 908, ani starsimi (VCDS po spusteni vypisuje spravu Time out).

Je nejaky dovod pouzivat starsie verzie VCDS ?

Odkaz ke komentáři

Tak jsem dnes obdržel kabel (tento: http://www.chinabuye.com/vag-908-1-vagcom-...ata-for-vw-audi ) + soft 908 (cca 536,-Kč) a bez sebemenších problémů funguje, zatím mám nakódováno svícení přes mlhovky, vypnutí pásu a zrušil jsem autozamykání, nepodařilo se nakódovat corner light z důvodu, že nebylo kam, zkoušeno na vozidle O II Combi 2006 1,9 BXE, Ambiente bez ESP, jinak super přečetl jsem závady, takže doporučuji

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Chtěl bych si taky nakodovat denní svícení mlhovejma mlhovkama.....nevíte o někom kdo za to dostal pokutu??...nebo jestli to je policií všeobecně tolerováno??

 

chtelo by to nekde dohledat ale mam pocit ze pokud prokazes ze to nesviti plnou intenzitou mlhovych svetel (coz prokazes jejich opravdovym zapnutim) tak by to melo projit, samozrejme rejpal muze namitat ze mlhovka nema homologaci DLR ale co uz. Kdo vi jestli to na tech mlhovkach neni DLR vyrazeny.

Odkaz ke komentáři

jako pokud si ses relativne jistej necha se argumentovat at te posle na STK coz ted muze ze klidne ujedes o par km navic nez je tech 5km nebo kolik.

 

Se mnou se takhle jeden dohadoval demonstrace LEDek a intenzity nepomohla, tak sej rekl co s Vama pojedeme na STK a stat ji za Vas zaplati.

Odkaz ke komentáři
Chtěl bych si taky nakodovat denní svícení mlhovejma mlhovkama.....nevíte o někom kdo za to dostal pokutu??...nebo jestli to je policií všeobecně tolerováno??

... já už s tím jezdím přes dva roky a s policii nikdy nebyl problém a policejníma kontrolama jsem prošel vždy bez problému. Dokonce ani na stk na to nic neříkali. Technik jen na to poznamenal máte nakódovaný denní světla na mlhovky že. A já "ano, to vadí" a on "ne" :blink: Prostě to vůbec neřešil ...

Odkaz ke komentáři

Tak jsem včera zkoušel nakodovat denní svícení via Fog Lights,ale nevede se mi to. Píše mi to Request out of Range.......nevíte kde tam dělám chybu??

Postupoval jsem podle návodu...odškrtnuto v bytu 17 + nastavena svítivost v %

Denní svícení Skandinávie i Amerika jde nakodovat normálně.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...