Přejít na obsah

HEX CAN Kabel


kubajs

Doporučené příspěvky

Kdo ty klony prodává na Aukru je podle mě dost odvážný nebo úplně blbý.

Je jenom otázka času, kdy si pro něj přílušníci přijdou...

 

Jinak klony je lepší kupovat přímo v Číně, protože koupí na aukru se kupující vystavuje reálnému riziku, že půjde k vysvětlení na služebnu.

Odkaz ke komentáři
Co to plácáš.Vag-Com je software,né žádný kabel.Vag Com končil myslím 409 a tam je vše ok,protože SW je free a kabel na Vag Com si můžeš udělat doma-já mám dělaný doma mým otcem a maká super.

VCDS je také SW,také si jej můžeš stáhnout free,ale k tomu už potřebuješ licencovaný kabel a tam je kámen úrazů.AAby ti SW-VCDS fungoval.musíš mít buď originál kabel nebo jeho klon a to je narušení licence a tedy trestné!!!!

Ja se snazil jen preformulovat to, co jsem pochopil z popisu toho kabelu na aukru (ze to jsou blaboly je vec druha) a co se z toho dalo logicky vyvodit (pripominalo mi to kabely zalozene na elm327).

 

Samozrejme skutecnost je takova, jak popisujes Ty, o tom neni debat.

Odkaz ke komentáři

Tak uvidim panove, kontaktoval sem pana na aukru jeslti jde s kabelem OII kodovat a prispusobovat jednotky a prej jo, tak sem ho objednal dneska v cine, uvidim kdy dojde a pak ho prubnu a pak sem dam zpravu jak jede, nebo nejede, jesli nepojede tak osud, jeslit jo, budu mit doma kabel s kterym se budu moct kdykoli mrknout na to co mi blbne na aute a to je super.

Odkaz ke komentáři
šulda:dík vím co je upgrade,ale nevím co se tím dá zlepšit u kabelu a u těch klonů se to teda nemá dělat?

Klon je dělanej jen pro jednu verzi programu viz stačí číst výš a pochopíš o jakou aktualizaci jde, koupíš pro verzi xxx a pokud dáš vyšší tak šlus :D

Hex CAN je licenční kabel.V kabelu je nahrán licenční SW,proto pirátské Hex Cany nejde legálně upgradovat,jelikož nové verze programu si ověřují licenční číslo v kabelu a pokud nesedí,kabel se blokne
Odkaz ke komentáři

No jsem zvedav jak dopadne ta čína. Ted jsem byl 2x na diagnostice (celkove straveny cas asi tak 5-6 minut v obou pripadech dohromady) a 800,- v haji. Takze do budoucna si chci kablik sehnat (ted jsem si pujcil nejakej univerzal "DELPHI" a pripojil jsem se jen do RJ motoru.. dost malo :palec: )

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak panove kabel vcera dorazil. Chtel sem ho jit hned prubnout ale narazil sem, na kabelu je VAG908, v popisku kde sem ho koupil je VAG908.1, takze sem zabrzdil a zacal si to procitat a poprosil sem o radu i Alessia a ...

 

Mam stahlej VAG908.0 ale mam straaaachhhh ho pripojit, pac se bojim ze se mi zablokuje kabel. Takze ted jeste zkousim pozhanet VAG 908.1 a jestli se to podari tak to prubnu, horsi je ze mam strach abych ho neblokl, to by me vazne nasralo.

 

Richarde je nejakej soft jak si stahnout data co jsou v kabelu pro pripadne opetovne prehrani?? popr nejaka rada??

Odkaz ke komentáři

Stahnout data z kabelu nejdou a pokud jo, tak to neni nic jednoducheho a neumi to kde kdo. Vetsinou pouziti starsi verze programu nez kabelu problem neudela, maximalne to nebude fungovat (ale s kabelem se nic nestane). Ono totiz ty novejsi verze kabelu maji nove seriove cisla, ktere nejsou ve starsich verzich na black listu.

Ale je to cina, ruku do ohne za to co jsem napsal nedam :)

Odkaz ke komentáři

Vsechno z5, su blb a nemrkl sem na to cd ktery melo bejt jenom s driverama, a ejhle, Soudruzi v cine nejsou blbci, priballi soft i kdyz pisali ze cd obsahuje jen drivery asi aby po nich nesli. V SW je napisany ze kabel se musi pouzivat vylucne s jejich sw verzi jinak se blokne. Takze pohoda jaz. Dneska odpolko odzkousim a dam vedet co a jak.

 

Richard - diky, kdyby neco tak pisnu.

Odkaz ke komentáři
Když si kabel zablokuješ tak mi napiš SZ, řeknu ti co s tím. Jinak není lepší koupit rovnou se softem?

 

Je rozdil mezi "bloknutim" a bloknutim ... Pokud myslis bloknuti, ze se kabel v pocitaci hlasi jak USB serial converter (nebo jak to je), tak podle navodu na www.hex.kvalitne.cz si to dokaze temer kazdy opravit. Pokud se ti ale kabel blokne diky pouziti spatne verze, tak to si uz doma jen tak nikdo nespravi. Bez programataru a naplne do Atmegy ...

Odkaz ke komentáři

Tak panove, odzkouseno a plne funkcni, no plne, prubnul sem jenom par jednotek a vypis chyb, prubnul sem automatickej vypis jednotek a pod. Mazani chyb - jako jsou zhavice, ktery budu menit ;) no a pak na radiu ze mi chybi druha antena, proste jede to. Takze shrnuto a podtrzeno, kabel faka a pro domaci pouzit je zrejme ok. Jeste se mrknu jak nakodovat druhou mlhovku, a to bude prvni vec co s nim zkusim zmenit, a jestli to pojede tak bude jasny ze to chodi. A cena 31$. preji prijemne nakupovani v Cine.

Odkaz ke komentáři

Jsou dva typy lidi, jeden typ lidi na foru jako je Rolbar a Doli a dalsi, kteri nejen umi, ale i ochotne poradi a lidi k nim maji duveru a radi si od nich nechaji na aute cokoli predelat. Klobouk dolu kluci vy ste borci.

 

No a pak druhej typ jako je Milhausek - v popisu co vsechno dela a umi na autech druhych a pod. Neznam te, ale posledni prispevky v tomto tematu jsou spis takovy aby si lidi odradil a popr aby si lidi zablokovali kablik kterej koupili, ze Milhausek, nevim proc to delas, jeslti je to for, tak nic moc, a nebo ze by sme mu mohli nicit ksefty?? Stupidity ktery davas do tohoto tematu si prosim odpust, takovy lidi jsou tu k nicemu. Forum, aspon dle meho, je k tomu aby si lidi pomohli, kdyz neco na aute delaji a neco se snazi pochopit. Jeslti se ti serem do businessu tak si dej reklamu na Aurko!!! Diky a ostatnim se omlouvam ze toto vlakno zasiram takovym textem ale fakt me toto zhavi do ruda.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...