Přejít na obsah

Letní pneumatiky


Doli

Doporučené příspěvky

to je stále to stejné... na pneu se fakt nevyplatí šetřit; vždyť je to jediná styčná plocha o velikosti pohlednice (pokud auto stojí), která vás drží na silnici a přenáší veškeré síly! V rychlosti 100km/h se plocha zmenšuje zhruba na velikost dlaně, při 200km/h je to už jen velikost pěsti.

 

To by měl mít, prosím, každý na paměti při výběru a následně nákupu pneumatik.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Neřekl bych že sou na mokru naprd ale horší než ty Dunlopky jsou. Na tvůj nájezd bych volil ty Micheliny, Dunlopky mi mizí před očima ale je pravda že jezdím po kotároch (samá zatáčka), na dálnici by tak rychle ubejvat neměli. Ty savery sem měl na 50tkm a zrovna dneska sem měřil ty bluresponse a vypadá to na 25-30tkm.

Odkaz ke komentáři

šulda Tak ono Tvoje ježdění po kotárách odpovídá mojemu ježdění po dálnici ... není to totiž žádná sláva :lol: Nejsem žádný blázen za volantem a snad mě nějaká extra krizovka nepotká, takže vlastnosti na mokru snad budou vyhovující.

 

Každopádně Tobě i Sterny(mu) děkuji za reakci :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Přemýšlím o výměně letních 195/95 R15 91H na O II kombi 1.9. Koupil jsem ji teď s Barum Bravuris 2 (DOT z 2012).

 

Podle http://www.testpneumatik.eu/letni-195-65-R15 vychází jako nejlepší Goodyear, ale vzhledem k převažujícímu víkendovému ježdění to nebude asi ta pravá.

 

Může mě prosím někdo doporučit nějaké obstojné, spolehlivé a fungující gumy (poměr cena / výkon)??? Díky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Čaute.na leto potrebujem nové gumy. Pozeral som na hankook k115 225/45 r17 94W . Máte niekto skúsenosti s touto značkou? Či sa oplatia?

 

Zdar, gumy hankook ti můžu vřele doporučit z vlastní zkušenosti. Poměr cena/výkon je více než příznivá. Mám letní "Hankook Kinergy Eco K425 - 205/55/R16" a zimní " Winter i*cept RS W442 - 195/65/R15" Jsou opravdu dobré.

Odkaz ke komentáři

Ahoj. Budem kupovat nove letne a chcem sa spytat ci staci index rychlosti H 210km/h,alebo lepsie bude V 240km/h? Mam 1,8 tsi, ale urcite nejazdim cez 200. V com bude este lepsi V index r.? Dik za kazdu reakciu.

Ahoj, pokud říkáš že přes 200 nejezdíš, tak vezmi klidně index H. Nikdo to řešit nebude :)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...