Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

Jak vidím, tak víc nás má problémy s blatníky a prahy, holt je to nemoc octávek :( . GO přední nápravy mám naštěstí už za sebou, příští rok tedy musím udělat tu plechařinu a pak už jen bude zbývat podvozek, pak už bude povyměňované snad celé auto... :D

Odkaz ke komentáři

Ja po Novem roce lakuju oba blatniky prahy zadni lemy a leve zadni dvirka :-/ ale skutecne nove auta stoji za starou backoru ... setri se vsude kde se da a abych si koupil o2 se stejnym najezdem(ne-li vetsim) jen pro pocit, ze bude novejsi mi prijde zbytecne :-) O1 rules !!! :-)

 

Upraveno uživatelem milos0785
Odkaz ke komentáři

Tak problémy...je to 12 let staré auto co má 285000 km na hrbu, ale už jsem s ní od dubna nalítal 15000 km a ani jednou nezaváhala, takže si tu péči zaslouží.

 

Ty máš ještě puberťačku, ale já ji mám skoro plnoletou (17 let a jen 248000 km)... :D , ale je jasné, že při takovém stáří už něco bude špatné a bude potřeba nějaké díly opravit nebo vyměnit, každopádně jsem s octou jako ty max. spokojenej a tak ji nějakou tu péči budu muset dopřát ;)

 

Ja po Novem roce lakuju oba blatniky prahy zadni lemy a leve zadni dvirka :-/ ale skutecne nove auta stoji za starou backoru ... setri se vsude kde se da a abych si koupil o2 se stejnym najezdem(ne-li vetsim) jen pro pocit, ze bude novejsi mi prijde zbytecne :-) O1 rules !!! :-)

 

Vidím, že tě toho taky čeká hodně, ale ona si to holka jedna zaslouží ;) . Ohledně těch nových aut s tebou plně souhlasím a abych si koupil mladší auto a cpal do něj zase prachy, tak si radši nechám to co mám :palec:

Odkaz ke komentáři

Spíš by pro nás měla být soutěž v tom, kdo nejrychleji vymění stahovačku nebo v nejrychlejším opravení zámku (výměna mikrospínače a proletování studeňáků) :D

 

Deko: je jasné, že ty by jsi byl na prvním místě, my ostatní bysme bojovali o ta další místa :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Přes vánoce jsem se rozhodl, že se dám do vytlumení předních dveří a tak jsem minulý víkend udělal řidičovy dveře a dnes jsem udělal spolujezdcovy dveře a výsledek je perfektní :palec: . Řekl bych, že je teď v autě o trochu nižší hluk, ale hlavně je reprodukovaná hudba hutnější s lepšími basy, takže super :palec: . Jinak tlumící materiál se mi doma válel 4 roky, tak už bylo na čase ho dát do auta... :D

 

post-107-0-10188700-1452464431_thumb.jpgpost-107-0-21331300-1452465233_thumb.jpgpost-107-0-33042100-1452465249_thumb.jpgpost-107-0-33819200-1452465263_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...