Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nejlepsi je, ze v tom dalsim zaplacenym viralnim clanku na Iděsu mi vyskocila nejdriv reklama na Chevrolet Aveo a paxe teprve spustilo video :) K tomu mam cely okoli clanku pokryty cernym rameckem s reklamou na Hondu Civic :D

 

Jinak osobne se mi Rapid docela libi, ale nic, co by se po par mesicich na silnicich neokoukalo, spis mozna driv. Co se mi hodne libi, je predek. Jinak ty viralni fotky ukazujou auto rozhodne ne v nejnizsi vybave (viz kola), ale i tak to na me pusobi, ze to musi mit aspon 18ky, aby to vypadalo trochu k svetu...

 

Kazdopadne se tesim hlavne na OIII, to bude jina kava... i kdyz pujde tabulkove trochu vys :)

post-12-0-99855700-1339145006_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Presne tak. Pojde o take ludovejsie auticko, takze s passatom sa to neda porovnavat. To by potom nebol ziaden rozdiel medzi octaviou a rapidom keby tam bolo napr 2.0 TDI a 1.8TSI. Ja si myslim, ze keby tam bol 1.6TDI a povedzme 1.4 TSI, 1.6 MPI s nejakou tou vybavou a cena okolo tych 10tis €, tak to bude hodne zaujimave. Design rapidu bude zrejme napovedat ako by asi mohla vyzerat OIII. Pokial bude rapid vyzerat takto, tak to sa moc tesim na OIII :palec:

Upraveno uživatelem Giancarlo
Odkaz ke komentáři

Malý zážitek z dneška - na silnici Jičín-Kopidlno ráno v 8 kolona F-kových Škodovek: Superb kombi - RAPID (světlá zelená metalíza) -RAPID (černý) - RAPID (stříbrná metalíza) - Citigo - Yeti - 3xFabia (se ženskejma za volanty) - Superb - Superb kombi.

RAPID je naživo výrazně hezčí než na fotkách. A má krásný svit světel.

Odkaz ke komentáři

no a co jste čekali? 3,2 V6 + 2,0TDI-CR jako základ :lol:

 

z benzínů 1,2TSI, 1,4TSI a 1,6MPI

z turbodehtů 1,6TDI řekněme ve dvou výkonových variantách

 

 

 

 

Právě motory na nic obsah ničím nenahradíš :palec:

Upraveno uživatelem chipmann
Odkaz ke komentáři

no a co jste čekali? 3,2 V6 + 2,0TDI-CR jako základ :lol:

 

z benzínů 1,2TSI, 1,4TSI a 1,6MPI

z turbodehtů 1,6TDI řekněme ve dvou výkonových variantách

 

 

 

 

Právě motory na nic obsah ničím nenahradíš :palec:

 

turbem ! :lol: :lol: :lol:

 

za mě ale v benzínu jasný vítěz 1,6 MPI vyzkoušená a léty prověřená klasika :palec:

Odkaz ke komentáři

to je mozne, ale pre niekoho kto toho moc nenajazdi a potrebuje auto tak na nejake 4km do roboty, nejaky ten vykendovy vylet s rodinou a pod je to dobra volba. Skratka nenarocne, spolahlive a bezpecne auto. Keby som teraz chcel nove auto okolo 10t € urcite by som isiel do OII Tour 1.6MPI

 

To urcite ano, mel jsem ji 2,5 roku a az na par drobnosti si na to auto nemuzu absolutne stezovat...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...