Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

No já myslím, že už nemají co skrývat, tak si nemusí tak dávat pozor. Navíc už na frankfurtském autosalonu padla zmínka, že MissionL vznikl úpravou seriového auta. Takže tam vlastně seriovku "navoněli" jinejma klikama, skleněnou střechou, křišťálovejma výplněma dveří, velkejma kolama a bílejma plastama v kufru. A tak každej stejně ví, jak bude seriovej RAPID vypadat. No a indickým RAPIDem, si otevřeli cestu k relativně klidnému finálnímu zkoušení jen polepy poindičtěného evropského RAPIDa v terénu. Vzpomeňte si jak byl indický RAPID polepen celý tou maskovací folií. Jiný automobilky zkouší hnusně poplastované auta do posledního dechu, Škodovce na to stačí levná "tapeta":D, která navíc na rozdíl od maskovacích krytů z plastů nevadí aerodynamice.

Ano, má to vlivem internetu efekt bezplatného PR. Design RAPIDa je podle mě krásný, klasika koncern, ale zas to není taková světobornost a Škodovka taky není prémiová značka, aby jezdili s kastlí zakrytou alá elektromobil TOPGEARu.

Odkaz ke komentáři

Jinak ty detaily co Škoda vypustila jsou naprosto schodné s tím konceptem takže žádná novinka. Jinak nechápu proč furt jezdí s tou hnusně maskovanou. Dyť ty lidi to akorát odradí :lool: . A nebo si řeknou uf maskovaná vypadala hnusně naštěstí to není tak hrozné kupuji. :lool:

Odkaz ke komentáři

Zabiak: možná to bude mazaná taktika, prvně zájemce otrávím Rapidem ala Čína a pak je šokuju že to bude něco úplně jiného.

 

Jinak když se kouknu na toho zamaskovanýho a na ten detail skutečného světla, tak je krásně vidět jak to mají zamaskovaný.

Fascinuje mě , že dřív(kdysi u fáva) na to dávali obrovský plasty a dneska pár nálepkama změníš xicht toho auta k nepoznání :lool:

Upraveno uživatelem TomášT
Odkaz ke komentáři

reklamna kampan pokracuje aj na Nurburgringu :rolleyes::lol: Co tam akoze teraz chceli testovat, ked o 2 mesiace bezi vyroba...

 

2013-Skoda-Rapid-100.jpg

 

A Skoda uvolnuje dalsiu fotku... :wallbash:

Toto na tý fotce je podle mě hnusná splácanina z několika modelů k zblití, ale samo je to jen můj subjektivní pocit. a to mám škodovky moc rád.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...