Přejít na obsah

BMW E90, 330xD


jirka3

Doporučené příspěvky

Ondro, i tuhle variantu jsem pocital a vyslo by to prave i hur:-(. V salonu mi vyšli víc než vstříc. Prodejce to samý.

Romane, spěchat není kam, ale je to pro mě asi nejlepší varianta. A ten Allroad se mi dost líbí;-). Bawec ještě je, ale je celkem pravděpodobný, že brzo po příjezdu změní majitele.

Odkaz ke komentáři

Tome, vcera jim na sklad privezli tohle. Benzinovy tam nemaji, respektive maji, ale cenove jeste nekde jinde. Tohle je nejaka jejich limitovana edice za specialni cenu. A hlavne to potrebuju resit rychle, abych pristi tyden odjel domu. Takze nemuzu cekat

Já bych z toho dieslu měl strach, na ty tvoje couračky to není ideál a jestli v zimě sjedeš jen pr něco dolů a se studeným to poženeš zpátky do kopce, to tomu taky neprospěje.

Olaf: je otázkou jak dobře a rychle by se ta V10 prodala.

Odkaz ke komentáři

Kluci, dneska rano padlo rozhodnuti, ze se veme Allroad. Holt financne me to bude celkem bolet, ale to je zivot. Stanou se horsi veci;-).

Vcera mi prodejce rikal, ze uz i tady lidi koukaj na objem i na spotrebu a ze tyhle auta jsou hodne tezce prodejny. Posledni S6ku pry prodavali skoro rok.

Jako trilitr tam taky maji, ale ten je jeste o 300 tis vys. Uz takhle jsem na milionu a vic se mi za auto davat opravdu nechce. Zase vim, ze uz u nas zustane dlouho a vemem si ho sebou do Cech

Odkaz ke komentáři

Tak já ti nevím, když by jsi nechal S6 opravit a pak se snažil o prodej je asi nesmysl z důvodu právě nezájmu o tyhle auta, tam to neprodáš a tady už vůbec ne a když, tak s větší ztrátou než je cena opravy .... z tý A4 jsem tak trochu rozpačitý, já bych do ní asi Jirko nešel, má to motor Euro 6, což jsou další jeho úpravy a pravděpodobně bude jezdit s vyšší spotřebou právě kvůli tomuto, asi bych se taky podíval po benzínu, klidně 1,8 tfsi v A4, když tedy chceš jít do nového a mít jistotu záruky a musíš tedy koukat taky na cenu auta ... za ten meloun bych si koupil auto tady v CZ, ale to ty asi nemůžeš? kvůli RZ-kám, anebo ano?

Odkaz ke komentáři

V Cechach prave auto koupit nemuzu, kvuli tomu jsem kupoval auto tady. Kdyby to slo, tak bych nechal Bawce a nikdy bych se ho nezbavoval, je to zlaty auto;-).

Co se motoru tyce, samozrejme by se mi vic libil trilitr nebo dvoulitr benzin, ale kdyz ho nakonfiguruju ve stejny vybave, jsem min o 400 vys. A to uz nedam:-(. Navic tohle auto je nejaka jejich specialni akce, proto i tahle cena. A taky ta vykupni cena byla podminena tim, ze od nich vemu novy, navic jsem dostal jeste cca 80 tis slevu, dalnicni znamku, plnou nadrz atd. Takze mi takhle tak trochu snizili ztratu na S6ce. Kdybych od nich to auto nevzal, tak mi S6ku vykoupi, ale za o dost mensi cenu a budu tratit o dost vic:-(. Pro me je tohle proste situace, kdy budu tratit nejmin. Uz takhle tratim za necely 2 mesice s S6kou cca 150 tis:-(

Odkaz ke komentáři

To je smutnej příběh. Jen si myslím, že tě ta nafta bude brzy mrzet a zase nebudeš spokojenej. Jinak si myslím, že tu S6 už opravovat nebudou a ani v CH ji prodávat nebudou a bude na export.

Taky potvrzuji, že ani v CH už nejsou velkoobjemová auta a benzín v kurzu. A to už nějaku dobu. Viděl jsem to na firmě se kterou jsem spolupracoval, dřív tam nebylo auto pod 3,5 litru a jen benzín, výbava taková, že tady o tom nemáme ani tušení, že je možná. Dneska kupujou 2,0 naftu. Prostě svět se v prdel obrací.

Odkaz ke komentáři

tak a teď musíš zůstat ve Švajcu o rok déle .... :lol: , sakra Jirko 150 litrů za 1300 km, no nekup to ... ale zase po Paroubkovsku, "kdo z nás to má" :D , hele vím, že tě to sere, ale jsou horší věci, udělej si z toho srandu a alespoň víš, že tě 150K kaček nepoloží, myslím, že za své zdraví by jsi dal cokoliv a to jsi letos vyhrál, tak si užívej chlape nové čerstvé vůně Audinky a pěkně ji cestou domů zajeď, jen si ji v CZ pořádně hlídej a třeba to vyjde, abych ji mohl vidět,

gratulace ... :palec:

Odkaz ke komentáři

Jardo díky;-). Máš pravdu, s S6kou to byly hodně moc drahý kilometry. Ale už jsem to tak nějak překousl, existenční problém to pro mě sice není, ale zamrzí to:-(. A je to jak píšeš, od letošního roku jsem se začal řídit pravidlem, že když nejde o zdraví, nejde o nic:-). Už jsem se na nový začal docela těšit a doufám, že bude dělat jenom radost a žádnou starost. V ČR se určitě můžeme někde sejít a můžeš auto okouknout, budeme v Čechách 4 týdny

Odkaz ke komentáři

Jardo díky;-). Máš pravdu, s S6kou to byly hodně moc drahý kilometry. Ale už jsem to tak nějak překousl, existenční problém to pro mě sice není, ale zamrzí to:-(. A je to jak píšeš, od letošního roku jsem se začal řídit pravidlem, že když nejde o zdraví, nejde o nic:-). Už jsem se na nový začal docela těšit a doufám, že bude dělat jenom radost a žádnou starost. V ČR se určitě můžeme někde sejít a můžeš auto okouknout, budeme v Čechách 4 týdny

Tak doufám, že mně tentokrát nevypustíš ;)

Odkaz ke komentáři

Ahoj Michale,

malý mi to naštěstí není. Dokonce bych řekl, že pro řidiče tam je víc místa než v Bawci. A6ka to samozřejmě není, to je neskutečnej obývák. Taky bych třeba za ty peníze volil něco jinýho, ale mají jen zastoupení Audi a tak jsem vybíral z čeho bylo;-). Prostě tam hrálo velkou roli to, že tam vymysleli různý bonusy, který mi snížily ztrátu;-). Jako mají tam nádhernou A5ku v S-linu, ale to už bylo cenově zase někde jinde, tak jsme se rozhodli pro Allroada;-)

Odkaz ke komentáři

nový je nový, pokud musíš Audi, tak je to nejlepší řešení z těch horších, škoda, že neumí jinou značku koncernu, new passat, sup ....,

to už nemá cenu rozebírat,

 

Jirko, zaujal mě ten servis, což je v případě Audi dost ušetřených peněz, když jsem to tak viděl u Audi v HK, kde servisuju ....

10 let nebo 100.000 km, takže v podstatě se to dá přepočítat taky na peníze... 5x prohlídka, 5x výměna oleje, 1x vzduch filtr, 3x pyl filtr,

3x brzdovka, 1x palivový filtr, ?? destičky, je to včetně materiálu?

 

Odkaz ke komentáři

Jardo, plati se snad jen kapaliny, vse ostatni gratis. Navic si muzu vzit svuj olej, nemaji s tim zadny problem. Navic si pro auto dojedou az k tobe domu a nechaji ti po dobu servisu nahradni auto. Podle meho to usetri taky hodne penez, jelikoz prace je tady sakra draha.

Jinak predani novyho probehne v patek a v sobotu hura do Cech, tak doufam, ze me to auto nevypece hned prvni cestu:-).

A co jsem se tak bavil vcera v servise, tak S6ka se bude opravovat a pujde na prodej. Budou menit blok. Jinak rikal, ze se o ty zavade vi, ale ze jsem u nich prvni, co se mu to stalo. Pry klasika u tohoto motoru, pisty na poslednich dvouch valcich zacaly delat neplechu:-(

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...