Přejít na obsah

BMW E90, 330xD


jirka3

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Mi právě někdo říkal, že tu folii na tom autě prostě poznáš, že po čase nažloutne atd. Přijde mi to, jako dávat potahy na sedadla. Celkem mě to sere, ale vím, že když se s autem jezdí, tak se tomu nevyhnu. Zkusím to pak nějak zakápnout barvou a rozleštit.

Jinak celkem mě překvapila kvalita laku, auto má 12000 převážně dálničních km a kromě tohodle zářezu prakticky nic. I když teda rána to byla pěkná. Ale lak překvapil, zato SPZ už má pár značek od kamínků

Odkaz ke komentáři

a kolik to jardo asi stojí na velikost oktávky či téhle A4?

 

 

 

jar_da, prosim te, nemas predstavu o cenovych variantach napr na predek octy?

 

cenu nevím, ale levné to není, ale ani brutus drahé, cenovku ti třeba řekne Ondra, nakonec jeho rozsah je v referencích

Mi právě někdo říkal, že tu folii na tom autě prostě poznáš, že po čase nažloutne atd. Přijde mi to, jako dávat potahy na sedadla.

 

no zatím to tedy nic z toho co píšeš na Ondrově autě nedělá, vše je dobrý a plní účel, znát to je pouze na kapotě a to tam, kde je konec fólie, protože kapota není potažená celá, je to vidět jen z několika úhlů pohledu a navíc asi i tím, že je to tmavá barva

Minimálně když budeš auto voskovat a dáš si to jen do poloviny kapoty, tak ti u konce ulpí prostě vosk. Mám to tak i na OII v místě zadních blatníků, kde je tovární polep. A auto bude mít 5 let v prosinci a už je folie jiná než lak

 

záleží na kvalitě fólie ...

Odkaz ke komentáři

Jirko, co to stříknout bezbarvou tekutou fólií? Jsem zrovna dneska byl u výrobce co dělá takové ty plastové nástřiky(česká konkurence Plastidip). Zatím to ještě nemají v prodeji, ale mělo by to být i o něco cenově příznivější a prý v některých parametrech i lepší. A umí to udělat i průhledné lesklé, takže by to na autě nemělo být vidět. Jsem dneska mluvil s Viktorem a snad se povede dohodnout nějaká spolupráce s OC, manažer vývoje byl docela dost pro, když jsem mu něco takového nadhodil. Tak jsem dneska poslat kontakt Vittovi a uvidíme. No a taky jsme se bavili, že by bylo fajn to v rámci testování stříknout na nějaké nové auto co bude hodně jezdit, aby se to dobře prověřilo co to udělá časem. Samozřejmě by se to muselo nějak dokumentovat a průběžně sledovat a psát co a jak postřehy. Ale to jsem možná už vykecal moc :)

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Tak dneska má plasťák roční výročí. Za ten rok máme najeto 14500 km. Včera cesta CH-ČR, průměrná rychlost 122 km/h se spotřebou 6,8- 2 lidi a naprosto narvanej kufr a zadní sedačky. S autem naprostá spokojenost. Jen si to cestou řeklo o doplňění AdBlue, tak zajedu do servisu. A v pondělí dostane za dobrý služby novej olej, mám sice LongLife, ale měnit se bude co 15 tis.km


A zdá se mi, že to auto jede čím dál líp. Sice tomu ten litr objemu a dva válce chybí, ale musím říct, že jsem si celkem zvyknul:-)

Odkaz ke komentáři

Tak olej vyměněný. Včera už jsem stihnul přezout a dnes jsem byl nucenej zajet do Audi Jarov nechat doplnit AdBlue. Práce hotová za necelých 15 minut a řekli si o 850 Kč- 400 AdBlue a 450 práce:-))))). Je to jak naschvál, jelikož ve Švýcarsku mám vše zdarma.

Ale nenadělám nic, zase mám na rok pokoj

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...