Přejít na obsah

AUTOELEKTRIKA MartinRS


Doporučené příspěvky

Ahoj Všem po delší době :-) nebyl čas mrknout na forum z důvodu pracovního vytížení.......

 

Jedna Octavia I na zabezpečení a dálk.start a všechny tyto vymoženosti a při té oprava kde čeho v elektroinstalaci od konektorů nefunkčních světel a tažného atd.....typické auto opravené po nehodě hodně prasácky !!!!!!!!! no koment......klasika......

post-242-1292529827_thumb.jpg

post-242-1292529836_thumb.jpg

post-242-1292529843_thumb.jpg

post-242-1292529850_thumb.jpg

post-242-1292529857_thumb.jpg

post-242-1292529864_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ahoj pánové a dámy :-)))

 

Nemusíte se bát zelená OI je stále doma a doma zůstane!!!!!!!!!!!!s RSII COMBI bude jezdit žena i já někdy:-)))) jinak děkuji.....

 

PS na předku jsme nechali slakovat přední mřížky všechny včetně masky (moc pěkně to vypadá) tak proto tam není znáček ale půjde zpět....ještě udělám nějaký ten servis filtry atd a bude to pak to lépe s ženou nafotíme toto bylo opravdu narychlo......MRS.

 

Co je opravdu hodně přijemné je zvuk motor výfuk :-))).....docela povedené.....

Upraveno uživatelem MartinRS
Odkaz ke komentáři

Vidíš, toho znaku jsem si ani nevšiml, každopádně je to pecka, jsem zvědavej, jak bude vypadat na světle ten předek...! :lool:

Dobrej byl dovětek za větou : s tím bude jezdit žena I JÁ NĚKDY :)

 

ahá, no mě už ukápla slina na zelenou

Odkaz ke komentáři

Ahoj všem :-)))

 

Rob jj děkuji snad ženě bude sloužit :-)))) nějaké ty upravy už jsou na voze to jsem nevydržel a něco budu dělat jak to půjde časově ale ted přes svátky to poladím to jsem si řekl že si vemu dovču a udělám resty kovářova k.......:-)))))

 

VSemi pane tak uplně PČR ne ale zde to nejde.....osobně.....

 

Matty7 myslím že bude pane už jsem s tím na převozkách najedil cca 200km a luxus.........

Odkaz ke komentáři

Ahoj Petře tak to je super jj drobné opravy to se musí mám rád věci v pořádku někdo by to vůbec neřešil když to prodává ale my to máme jinak :-))))tak at slouží new car a jaká barva také zeleň ??? :-)))))když stejný ročník :-)))))))M.

 

jj cokoliv neni problem jen prosím až v novém roce ted už vše obsazeno a hlavně přes svátky jsem si konečně udělal prostor volna rodina mě zná z fotografie a celkově si člověk musí odpočinout :-)))))

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...