Přejít na obsah

AUTOELEKTRIKA MartinRS


Doporučené příspěvky

Jedna moc pěkná Octavia Tour decent styl tak jak to mám rád čistě udělané zajímavá barva ......montáž tempomatu a dojezdů oken ...kodování atd....:-))))a hlavně perfektní pokec........Mrs.

Jsem naprosto spokojen,vše provedeno a vysvětleno na profi úrovni, jak to má být.Tempomat mi velmi zpříjemnil cestu Praha-Brno a zpět. :smich: Zlatý ruce pane mistr :smich: PS-Marťo rád využiji tvých služeb.Je toho ještě dost.

Odkaz ke komentáři

Ahoj všem :-))))nechtěl jsem vám zamotat hlavu klucí.......samozřejmě by bylo nejlepší decodovat komunikaci a přepsat SW ve volantu elektroniky adresování tlačítek.....ale já upravím podvolantovku hodím pak nějaké info jak to dopadlo ale jako super řešení pro pádla si myslím.....v kroužku jsou volné pozice co jsem koukal a nebo doosadíme pozice které jsou připravené a bude.......

 

M.

 

PS cosby to nakousl nebude v tom problem jen pakárna na prokabelování a upravu podvolantovky......

Upraveno uživatelem MartinRS
Odkaz ke komentáři
Jsem naprosto spokojen,vše provedeno a vysvětleno na profi úrovni, jak to má být.Tempomat mi velmi zpříjemnil cestu Praha-Brno a zpět. :o Zlatý ruce pane mistr :palec: PS-Marťo rád využiji tvých služeb.Je toho ještě dost.

 

 

Pane já také děkuji a hlavně prosimtě reklamuj ty poškozené věci v interieru od mistrů protože si mě dostal když jsem na to koukal ..........no koment..... jak jsem pozjistil asi nebudeš sám.....možná si to nafot a udělej nějaký článek..........Mrs.

Odkaz ke komentáři

Tak ted to nechápu.....tak už to máš tak udělané že to dokážeš vypnout???? určitě to jde a poradím si s tím jak jsem psal ale pak může dojít že na to budeš spolehat a zapomeneš že sis to vypnul i když to signalizuje ale ve schonu zapomeneš a pak se ozve rána a auto kaput :-))))))))))))))))M.

Upraveno uživatelem MartinRS
Odkaz ke komentáři

Pane v pohodě :-)))) at si toto nikdo nebere osobně nemyslím to špatně ale bohužel na 95% dotazů ke mne na mail nebo SZ to je jedno chodí dotaz/poptávka/montáž atd jeden za druhým a věčinou je potřeba specifikovat model km rok atd atd a to bohužel se ke mne nedostane a následně to z lidí páčím a místo jednoho mailu jich je mraky ........a čas s tím je problem.......v dnešní době neni času ....:-)))))))

 

s pozdravem pro všechny MRS.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jedna moc opečovávaná OII na montáž deštového senzoru a elektronicky zatemnovacího zrcátka včetně výměny okna prostě komplet se vším na klíč.....:-))))

a montáž jednotky pro CORNER vůz to rokem nepodporoval nutná výměna za chytřejší a vše to nakodovat atd.....

 

MRS.

post-242-1286735317_thumb.jpg

post-242-1286735325_thumb.jpg

post-242-1286735338_thumb.jpg

post-242-1286735347_thumb.jpg

post-242-1286735355_thumb.jpg

post-242-1286735364_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Doli
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...