Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Vie niekto aky je aktualny (posledny) FW na Bolero?

Moje problemy s kombinaciou Bolero + original HF pretrvavaju:

1) rychle volby na telefon sa mi samovolne zmazu

2) Cislo mam ulozene vo formate "+421xxxyyyzzz" no ked mi niekto zavola, alebo ak som niekomu uz volal a chcem vyvolat cislo zo zoznamu volajucich, to uz je vo formate "+421 xxxyyyzzz" a tym padom cislo nevytocim lebo bolero mi napise Cislo neexistuje

 

Tak som dufal ze mozno update na posledny FW by tomu pomohol. Pripadne vie to niekto spravit v BA a okoli?

Odkaz ke komentáři

Vie niekto aky je aktualny (posledny) FW na Bolero?

Moje problemy s kombinaciou Bolero + original HF pretrvavaju:

1) rychle volby na telefon sa mi samovolne zmazu

2) Cislo mam ulozene vo formate "+421xxxyyyzzz" no ked mi niekto zavola, alebo ak som niekomu uz volal a chcem vyvolat cislo zo zoznamu volajucich, to uz je vo formate "+421 xxxyyyzzz" a tym padom cislo nevytocim lebo bolero mi napise Cislo neexistuje

 

Tak som dufal ze mozno update na posledny FW by tomu pomohol. Pripadne vie to niekto spravit v BA a okoli?

 

Ja som si daval aktualizovan FW v skodovke v Karireali BA a stalo cca 30 €.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nebo takhle.Chtěl bych vymnít stream za Bolero. na co vše si dát pozor při koupi? Co jsem se dozvěděl,tak rámeček by měl psaovta ze streamu pokud Bolero bylo v Octavii,ze Supa bych musle koupit nový. Co se týče kodování ,tak prý to jde předkodovat gatway+PDC aby se mi parkovací snezory zobrazovaly na displeji (ne pouze akustický signál)

 

ještě jiná dulžitá věc?

Odkaz ke komentáři

Pro tebe by bylo lepší Bolero ze SII, což znamená i jinej rámeček. Pak možná výměnu gateway (záleží na MR) a pokud chceš zobrazování PDC tak i new jednotku PDC + další úpravy (záleží jestli máš senzory jen vzadu a nebo i vpředu). Vše je tu popsáno stačí si to jen pročíst.

Odkaz ke komentáři

No právě někdo píše ,že to nepůjde,někdo za sbez problémů tak nevim. Mám parkováaky jen vzadu. Na kolik by cca.vyšla výmena gatewa a nová jendotka PDC? Gateway by možná šlo jen nakodovat. Mám rok 2008 a kodovat věco jako má třeba facelift mi šlo jako třeba nasvicovaní do zatáček. (ale nevim jestli se to týká gateway) Jinak proč z SII_? Lepší by yblo právě z OII kvůli rámečku ze steramu ne?

Odkaz ke komentáři

Jestli mas MR 08 gateway menit nemusis...pro jistotu sem dej variantu tve gateway at mas jistotu... vyhybka na Bolero musi byt stoji cca 500 kc... mas totiz s nejvetsi pravdepodobnosti jedno tunerove radio a Bolero ma tunery dva. Proto ta vyhybka... PDC menit nemusis, ale potom se ti nebudou zobrazovat na nem parkovaky. Cena za fl pdc je kolem 500 kc plus prace na prepinovani... Clima, jestli nemas FL ovladani, pocitej cca 1000 kc plus dalsi prepinovani... Scitat snad umis... Co je ale nejlepsi, je zvuk.. Bolero hraje podstatne lip nez ostatni radia... :palec:

Odkaz ke komentáři

Jak píše P2P u MR 08 gateway měnit nemusiš. Bolero ze SII je pro OII před FL vhodnější z důvodu integrovaného čidla na regulaci jasu. Novej rámeček stojí cca 180,- kč. Vše je tu už mockrát popsáno. Jednotku PDC sice seženeš za cca 500,- ale je potřeba úprava elektriky a překódovat.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...