Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Tome ohnostroj byl včera v HK a nemělo to chybu.

Pár fotek z opravy kola.P.S oprava za 300,-Kč a dělal obě přes dvě hodiny.Neni co řešit.Prostě paráda :pivo:

 

Jinak když jsem dával před sezonou novy letní pneu tak jsem si to nechal nafouknout dusíkem a musim říct že to byl dobrý tah.Během půl roku to vůbec neušlo a hlavně že se nepřejřejvá guma ve srovnání se vzduchem.Dobrý poznatek docela :lol: :D

post-81-0-28276500-1378629211_thumb.jpg

post-81-0-67094800-1378629315_thumb.jpg

post-81-0-40736900-1378629339_thumb.jpg

post-81-0-45324400-1378629672_thumb.jpg

post-81-0-50484100-1378629940_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Tome: mrkni se sem:

 

http://www.slavnostikralovnyelisky.cz/

 

Jirko dival jsem se na ten olej a je to Shell Helix 5W 30

 

Jinak uvažuju o prodeji auta.Vyhlidl jsem ještě lepší v benzinu ale váham protože vím že takhle vybavené auto jako mám ted už asi nikdy v životě mit nebudu...

 

:(

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jiři: takže tady jsou fakta :D :

 

moje 244PS versus tvoje 231PS

 

kroutak 509Nm můj a tvůj 500Nm navic to mám odblokly(maximálku) diky čemuž mám v pí.. tři body :D

 

Navic co řikal Ríša tak většinou bawka maji nižší výkon z výroby i když uvádi 231PS tak v realu to muže být o něco málo min a nebo i vic...(většinou prý mín hlavně emka)

 

Tak co na to řikáš? Prodej toho veterána a kup lepší auto :lol:

 

:)

 

jak je na tom RWD kombi vs xdrive sedan vahove? :)

 

myslim ale, ze ten manual bude rychlejsi a nejak proste v tomhle pripade maliho rozdilu verim i vic tovarnim konim a Nm nez sebelepsiho ladice :)

Odkaz ke komentáři

Myslím, že ty auta na tom budou plus minus stejne. Ale vzdyť je to jedno, jede to pěkně. Včera jsem jel ze Švýcarska do Čech a v Německu se na mě pověsil šestkovej Golf GTI. Jako do 200 km/h se držel statečně, pak už citelně ztrácel a nebo už se bál...Každopádně mě těch 231 koní naprosto stačí a upravovat nebudu, nějak mi chip k takovýmu autu nesedí. A spotřeba luxus, Švýcarsko jsem projel za 6,2 a Německo za 8,5. Ale kde to šlo, tak pořád 200-220

Odkaz ke komentáři

Jirko a ty mas manual?? Kolik je V-Max? Do budoucna premyslim nad vymenou za 330xD nebo 530xD ale asi v automatu. Tak me zajimakolik to tak pelasi pri jakych otackach na max prevod atd... Kolik to jede na 6g pri 300ot/min?? Spotrebu jsi uz napsal... Ta je paradni za to svezeni :palec: Romane ta sama otazka i na tebe ;) Zajima me hlavne to dalnicni tempo. Cekaji me presuny cca 1300km v jednu stranu :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Po vice jak po dvou měsicich POLICIE uzavřela šetření.Výsledek asi nemusim dlouze rozepisovat...

 

Jinak Kube,nevím jak jezdí Jiří ale já se pod sedm litru nedostanu ani kdybych to snad i tlačil.Navic PC bych nevěřil.Mám vypočítanou spotřebu 7,3 až 7,4 během obdobi leden až srpen kdy jsem najel necelých deset tisic km.Spotřeba 6,2 mi přijde dost dobrá na třiválec.Jirko,vyfot mi to někdy na mobil :) aspon se pokocham před počítačem.

Mě prostě přijde že i když to nehonim a jezdím v tomto čase "bodové tísně" jako člověk tak mi to kleslo o dvě desetiny čárky na 7,2 pod tuto cifru ani náhodou.

 

P.S navic čtyřkolka by měla mit větší o něco spotřebu ale jak je vidět asi jsou i výjimky :D

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Romane mas tam fajny preklep: sporteba mi pijde dobra dobra na trivalec :D Asi jsi mysel tirlitr :lol: Tak rozdil mezi vama bude v tom, ze ty mas automat a myslim si, ze ta predni nahon se u bmw pripina pri prokluzu takze teoreticky by nebel byt permanentni jako u Audi. Tudiz pri klidne jizde jede jen zadek. Moje domenka. Klidne me nekdo opravte ;)

 

Romane a to doresili tu skodu na aute nebo to ze jezdis rychle? Rekl bych, ze skodu na aute ;)

Upraveno uživatelem Kube
Odkaz ke komentáři

aha tak díky za info palec.gif

 

jinak chlapy otec hledá nějaký auto, padají takový věci jako nová octavia, Superb v 3.6, A6 a nebo bmw.

kde se dobře dají koupit bmw? já o téhle značce moc nic nevím, asi 3 nebo 5 řada no... (ovšem ojeté, nové asi nikdy už)

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

http://home.mobile.de/REICH-AUTOMOBILE#ses

 

Za toho člověka dám ruku do ohně.Jeho auta jsou sice o něco dražší zato lepší původ by se jen těžko hledal...

 

Jinak se zeptej tatíka jestli by nechtěl to moje :D

 

 

Kube: ano.Dořešila se ta škoda i když jsem to měl z pojištovny zaplacené v rekordním čase cca 8 pracovních dni.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

disla určitě ne, není potřeba na těch 15k ročně nebo kolik má. btw ty nemáš vzducháč ne?

jinak díky ;)

tohle vypadá fakt zajímavě, má to vubec vzducháč? home.mobile.d...E#des_183741325

jako ty bmw nejsou na tom finančně špatně, když si vezmu že si někdo koupí novou oktávku za 900 hadru, když si takhle může přivézt nadupané BMW....

 

u audi to je adaptive air suspension, tady se to ovšem zase jmenuje jinak...wallbash.gif

 

tyhle taky nikdy nepodvedli.... http://www.abc-autom...cles/suche.html

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...