Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Přesně tak.Neni na co čekat.Pak se to překuli a je to hned ;)

 

Jeden záběr zvenku:

 

 

Přehozené kola mám taky hned, otázka 45 min ;-) Mám nachystané kola a operativně to přehodím, když až bude potřeba.

 

K tomu vyhnutí, postřeh dobrý, nicméně byla klika, že v tom prostisměru jeli hezky vpravo, a nebylo tam něco většího. To by byl průser.

Odkaz ke komentáři

Maro: to je brachova služební Fabka a mel opravdu štěstí. Bylo to pry dost necekane a nebylo moc na vyber. Tomu se proste rika bezpečna vzdálenost ktera tam jak je videt nebyla dodržena.

 

Jardo auto je v vcajku ale kdyby byl nekdo nalepeny na nem tak by jeho vyhnuti by bylo prd platny.

Sejvi to bylo tenkrat asi jak jste se vraceli z Rozkose vid?

Odkaz ke komentáři

Ano bylo to tenkrat z Rozkose...

 

Policie mi tehdy rekla, ze pred 4h byli u podobne bouracky, kde to dopadlo tragicky. Manik nedobrzdil tuknul zezadu do auta, to vletelo do protismeru pod nakladak. Ridic kaput, spolujezdec vrtulnik... Ten co nedodrzel vzdalenost, bez zraneni, ale zazitek k nezaplaceni... :huh:

Odkaz ke komentáři

Maro ten smer nejezdim vubec ale vim kde to je. Ja ted rok musim byt hodny...obcas na to slapnu ale jen kdyz vim ze nic nehrozi.

 

Dnes jsem byl prezouvat Fabii a ptal jsem se jestli je normalni sjet letni pneu na pulku po najeti cca 9 tisic km pry ano. Je to dany zadokolkou a velkym vykonem ve spolupraci s kroutakem. Celkove rikali ze bawo diky perf.podvozku trpi na pneu ale je to dan na přilnavost a pocit jistoty. Rikali ze kdybych tam dal Barumku tak je sjedu o polovinu drive nez Conti a ze jsou borci ktere sjedou pneu behem deseti tisic km. Blby je ze nemůžu prehazovat predek se zadkem. Takze vyreseno..hold premie :))))

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Souhlas, Barumky vydrží víc, ale Conti jsou lepší.

 

Dnes jsem protáhnul novou 320xd A - tu už jsme tu rozebírali, jen podotknu, že tříramenný kožený M volant je moc příjemný, a 316d se základní výbavou - rád jsem taky zkusil nějaký základ, řekl bych, že se není rozhodně za co stydět, spotřebu to bude mít určitě krásnou, ale dynamiku bych se moc nebál srovnávat s mojí chipnutou 1.6 MPI, 85 kW na dvoulitr není žádná sláva a něco to taky váží, ale třeba by to šlo dobře nachipovat. Zítra asi prubnu další :)

Odkaz ke komentáři

Petře: těžko říct.Přeprodávam to co mi řekli odbornící že ty Barumky bych odrovnal mnohem dříve než Conti.

 

Přemýšlím že zadní gumy které maji 4mm prodám a vezmu Michelinky pro porovnání ...uvidime jak to celé dopadne.

 

Auto se mi prodávat nechce protože je opravdu v hodně dobré kondici a dávat o pár tisic euro navic a brát benzin se mi fakt nechce.

 

Ted mi počítač nahlasil servis po 14 tisicich ale kašlu na to a vyměnim olej po cca 18-20 tisicich abych měl klid.Tomu long lifu moc nevěřím.

 

Viktore: ta efková řada je krásná ale to je od 30 tisic a výše ;)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Inzerát platí jen do 14.5.!Prodám Škodu Octavia, 1.9 TDI, v provedení TourRegistrováno 12.11.2009Najeto 437 000 KmVIN TMBDS41U4A8840113Typ 1U, Variante: STAXRX01, Verze NFM5S5Barva: šedá tmavá metalízaHistorie:Do r. 2009 – 2019 firemní vozidlo otce, který spravuje vozový park firmy. Sám staví veterány, takže vozidlo bylo pravidelně servisováno a udržováno v perfektním stavu.2019 – 2024 odkoupeno od firmy, řídila jsem jen já, (jezdím 16 let bez vážnější nehody).Průběh nehody: Řidič přede mnou z vysoké rychlosti prudce zabrzdil aby vpustil chodce, kterého přehlédl kvůli špatné viditelnosti. Na mokré silnici jsem nestihla dobrzdit.Opravy a změny:Do r. 2019 vše zapsáno v servisní knížcePo r. 2020 měněn pouze startér a kloub s manžetou na LP kole, levé zrcátkoPovrchové škrábance laku jsem letos plánovala rozleštit a nechala jsem namíchat lak – přenechám.Plánovala jsem ji opravit a udržovat co nejdéle ideálně až do stavu veterána, ale bohužel dlouhodobě nevyhovuje mým aktivitám, nyní odkupujeme od firmy combi.Pojišťovna vyčíslila hodnotu vozu před poškozením na 37 000 a nabízí odkup (do 14.5.), ale rozhodli jsme se nabídnout ho touto formou i jiným zájemcům.Pro více informací volejte 722 706 180.
    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
×
×
  • Vytvořit...