Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Ano Jirko.Ondřej mě včera udělal velkou radost a přijel za mnou do práce a odvezl mě do Hradce :palec: Když odjižděl tak tomu trošku dal napit...a já málem přebaloval trencle.To je prostě megaúlet.Uvidiš až dám fotky motoru...nechápal jsem...strojovna je slabé slovo.Když jsme zrychlili na hradubické tak to auto šlo nahoru kdyby chtělo vzlétnout...to se se musi zažít to se nedá popsat :D 400 koni na zadku jak řiká Ondřej :P

Odkaz ke komentáři

Jiři: jsem docela nepříjemně překvapený.Dnes jsem byl přezouvat a čuměl jsem jako vrána na tvaroh...předky jsou pěkny cca 7mm ale na zadkách cca 11 tisic najeto na ty novy Continentály a půlka vzorku v pí** tzn ted tam je 4mm.To je dost málo ne? :blink: Vím že to auto je relativně těžke 1,7 tuny a poháněná náprava ale stejně :o

 

P.S je pravda že předtim jsem docela lital...po změření už jezdim klidněji :D

 

Obuté mám nové Michelinky tak je malinko zbrousim a snad budu spokojený jako v jiných autech.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Stejně se mi to zdá že to je kurevsky málo ;) To abych na další sezonu koupil na zadek novy a tyto prodal protože pod 4 mm u Bawa dávam tu gumu pryč stejně tak jak jsem to udělal u zimáku.

 

Mára(aneb notorický bourač aut :D ) jj jsou to Conti sport pětky jedno z nejlepších co mužeš na auto dát ale jak je vidět prostě "něco za něco"

post-81-0-05276800-1380911144_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Za me je to proste normalni, horsi by bylo gdyby to bylo jsete jenom po jedne strane, tak potom napravu mas v prd.. ale gdyz to mas vsude stejne 4mm tak to je jen pneu, u continentalu je to proste normalni, dobra pneu se rychle sjede ;)

 

by to neresil, nebo si up naky plastiy (co nedoporucim :D) "made my GDOVY" a uvidis jak tam ten vzor bude stejnej rokama a kurva ty to neudrzi auto :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...