Přejít na obsah

Das Auto mit Luft aneb prostě touareg ...


Ol@f

Doporučené příspěvky

myslim ze pH by se snad melo dat zjistit od provozovatele, problem je ale taky ze kazdej program obsahuje horky vosk coz jako pokud je to fakt horky tak to soucasnej vosk narusi taky. Idealne kdyby tam byl setrnej sampon a oplach suseni a zdar.

 

Fotku jak je to spinave jsme chtel udelat ale nejak jsem zapomel, ale bylo to klasicke provozni zaspineni jizda v desti prach proste jak dokaze auto mesic nemyte vypadat.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Po včerejší akci musím uznat, že turek celkem překvapil :palec: ...Blatíčka se jen tak nezalekne, motokrosovou dráhu alias černou sjezdovku s vyježděnýma muldama jako prase dává celkem s přehledem a podvozek při tom ani moc neprotestuje. Takže ve výsledku je to o gumách a pokud nemá člověk vyloženě slicky, tak i o pudu sebezáchovy řidiče, protože to auto zvládne rozhodně víc, než kam si člověk běžně troufne...ale když to jednou zkusí, tak musí jet znova, protože tomu se prostě nedá odolat...za mě jednoznačně palec hore :prcprc::prcprc::prcprc:

Odkaz ke komentáři

a je to tady ...... Ondra sere na levý pruh dálnice a bude jezdit po poli .... tohle je Turkovi fascinující, terén zvládá jako žádné jiné SUV a blíží se off-roadům a přitom na dálnici dokáže bezpečně letět jako každej jinej osobák :palec:

Ondro, to auto tě baví pořád co?

Odkaz ke komentáři

jar_da: zase az tak zasadne bych to nevidel, levej pruh me nikdy neprestane bavit, ale jsem rad ze jsem se poprve hecnul a koupil ty disky a na ne dal prave ty gumy se spalkama (diky Michalovy za pujceni gum) pac ty tomu dali uplne jinej rozmer a na nich opravdu zalezi mit tam silnicni gumy tak se tam na tom blate klouzu jeste ted.

 

Jsem rad ze jsem se hecnul i podruhe (za opravdu silne podpory Michala, Alese i Skaje) pac kdyz jsem sedl do testovaciho turka kterej ridil mladoch z VW Offroad Parcours a letel po te draze jako blazen tak jsem si rikal ze tohle svymu autu proste udelat nemuzu, jenze on zvolil proste jinej styl na prasaka s autem ktere kdyz rozbije tak fabrika opravi a neni jeho. Ta draha sla projet naprosto klidnym stylem bez rizika poskozeni auta, ano nebylo to tak efektni turek neskakal na doraz podvozku a neletel jsem do kopce ktery mel stoupani cerne sjezdovky rychlosti 30km/h ale dostal jsem se

nahoru a nasledne i dolu po kluzkem blaticku a stranou drahy kterou jsem chtel ne ze jsem nahore zavrel oci a a pockal nez to doklouzu dolu jako

bob na ledove draze.

 

Takze zapujcene gumy vratim a kouoknu po jinych pac tyhle nesplnuji pozadavky z VTP Turka, koupim nejake A/T nebo neco takoveho a budu se tesit az napadne snih. Vratim se na silnicni disky a az jednou prijde vetsi pokuta za let po schodisti dam pod motor 5mm plech a pujde se radit jinak

 

Kazdopadne moje ucta a duvera ke schopnostem toho auta je nekde jinde nez byla v Nedeli rano

 

 

 

lubinob: neco dame, vikend byl hodne narocnej a tak se vsichni davame dohromady. Mel jsem na aute dve GoPro kamery a Alessi neco fotil. Tak jakmile vystrihneme tu cast jak sel Turek 3x pres strechu :jager: a jak to tam 10 minut vyklepavame plastovejma priborama :jelen: tak to postnu. :asie:

Odkaz ke komentáři

Jsem rad ze jsem se hecnul i podruhe (za opravdu silne podpory Michala, Alese i Skaje)

Taky jsme rádi, že se to nakonec podařilo :jelen: :jelen: :jelen: ...Na to videjko a fotky jsem hoodně zvědavej, zatím jsem ty nejhorší (nebo nejlepší :D ) úseky nikde nenašel, asi tam moc lidí zrovna nefotilo.

Odkaz ke komentáři

Ja uz jsem na fotky v rychlosti koukal a nejlepsi je detail Ondrova vyrazu pred jizdou do terenu :-) jak to bude hotove tak neco zverejnime i kdyz ty nejhorsi useky jsem nefotil nebot se mi do toho bahna nechtelo :-)

Jinak Turek toho zvladl opravdu hodne a jsem rad ze jsem si s nim mohl zakrosit na motokrosove draze. A ten se kterym jsem jel ja a potom i skaja mel dost sjety pneu a stejne to Turek daval bez problemu takze zas uplne o gumach to taky neni ;-) hold Turek umi i na sjetych gumach ...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...