Přejít na obsah

Das Auto mit Luft aneb prostě touareg ...


Ol@f

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ci vic brzdy tim vic Touareg ?

 

IMG_20150917_104107.jpg

 

predni kotouce uz dokazi zavibrovat pri prudsim brzdeni, desky uz jsou otazkou casu a tak pri cca 66 000km bude komplet vymena, vsechny desky byly meneny pri 32 000km a misto nich nasazene brembo maji ted najeto 33 000km a budou v lepsim stavu nez to co tam bylo z vyroby ale kotouce uz to nedavaji a blizi se vymena oleje v 69000km v autorizaku a nez se snima dohadovat ze by to auto nemeli s tema brzdama pustit ven tak to udelam o par tisic km drive. Treba ty brembo kotouce vydrzi vic nez to co tam bylo z fabriky.

Odkaz ke komentáři

Teda výdrž nic moc, třeba v porovnání s oktávkou celkem bída. Sice je fakt, že turek má přes 2 tuny, ale i tak. Ani bych se nedivil, kdyby to měli schválně "ošizený", aby byl větší vejvar na servisu. Většina majitelů nemá hluboko do kapsy, tak na to možná VW trošku hřeší :huh:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

v září jsem myslel že brzdy už jsou na výměnu ale Brembo dostalo své pověsti a nutné je to až teď o cca 14000 později auto signalizuje kontrolu brzdoveho obložení takže na Brembo desky jsem dal 48000 což je o 16000km víc než na těch z výroby. Kotouče jsou připraveny také uvidíme jestli budou třeba ale nějak se mi příčí dávat na jednu sadu kotoučů třetí destičky.

 

A při téhle příležitosti provedeme i jednu jemnou modifikaci.

 

uploadfromtaptalk1454349069129.jpg

Odkaz ke komentáři

Diky moc všem za hlasy v kategorii ostatní na 7.Octavia Srazu, moc si jich vážím a jsem rád že Vás připravená verze Touaregu zaujala a pobavila i když to není Octavie

 

attachicon.gifoctavia_sraz_2015_09.jpg

 

Děkuji prezidentovy za ocenění a pokusím se čas který jsem letos u grilu netrávil snad i více času věnovat klubu nebo reprezentaci klubu tady v Asii.

 

 

Hele super nápad Ondro a gratuluji k vítězství, ale neměla ta značka HBC skončit u mě? :)
Upraveno uživatelem pentadius
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...