Přejít na obsah

Das Auto mit Luft aneb prostě touareg ...


Ol@f

Doporučené příspěvky

pěkný, jak si byl spokojen s dieselpowerem?

 

co se tyce komunikace pred navstevou tak pokud pominu ze jsem se tam proste nedokazal dovolat a komunikace zacala az po te co jsem vyplnil kontaktni formular na webu tak naproslo v poradku a takhle nejak bych si to predstavoval pokazde, vsechny informace co jsem chtel jsem dostal a vsechny moje otazky byly odpovezeny.

 

co se tyce zazemi ktere bylo behem upravy k dispozici to nelze hodnostit jinak nez *****

 

co se tyce komunikace behem a po uprave tu taky hodnotim velice pozitivne

 

co se tyce technickych parametru a chovani vozu po uprave, docilene hodnoty jsou v obojich pripadech vyssi nez parametry prislibene v ceniku kw asi "jen" o 4 za to kroutak asi o 65Nm.

Jak jsem drive psal motivaci pro tu upravu pro me bylo zlepsit pruznost vozidla pri vyssich rychlostech tedy 120km/h+ a to se podle me naprosto povedlo kroutici moment navyseny o 120Nm oproti papirovym parametrum a o 100Nm oproti odbrzdene serii to auto promenil v SUV strelu jak na okreskach tak na dalnici.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Diky moc všem za hlasy v kategorii ostatní na 7.Octavia Srazu, moc si jich vážím a jsem rád že Vás připravená verze Touaregu zaujala a pobavila i když to není Octavie

 

octavia_sraz_2015_09.jpg

 

Děkuji prezidentovy za ocenění a pokusím se čas který jsem letos u grilu netrávil snad i více času věnovat klubu nebo reprezentaci klubu tady v Asii.

Odkaz ke komentáři

je to klasicka hlina z vykopu pred domem rozmichana ve vode a pak zbavena kamenu a necistot, takze tedy jen spinava voda. Proste nebylo kde to umazat tradicni cestou

to by jsi se divil, v Žamberku se už pár let poslední víkend v srpnu dějí možné i nemožné věci ....

tady jsem to slysel tudle Viktora rikat, se otocim a ty wole jarda trsa ....

Odkaz ke komentáři

však tam hrála hudba nééé,

jo byl to super sraz a já si ho užil velmi, vlastně tak trochu první sraz, kdy jsem neměl za nic odpovědnost a byl jsem na něm, žádné porcování a marinování masa, stavění stánků a všeho toho okolo, stání u grilu a pak padnout jako mrtvola únavou a ne jégrem, navíc víc než týdenní dovča ze které jsem jel v podstatě přímo do Žamberka ....

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...