Přejít na obsah

Das Auto mit Luft aneb prostě touareg ...


Ol@f

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Amarok je moooc luxus :wub: Kdyby se mi vešel do garáže, už ho mám doma :palec: Jinak to vypadá na super akci, tiše závidím. Což mě přivádí na myšlenku - Ondro, už máš konečně ty plechy pod autem?? Abychom mohli někam vyrazit zařádit, už jsem natěšenej jak sáňky v létě :D

Odkaz ke komentáři

Což mě přivádí na myšlenku - Ondro, už máš konečně ty plechy pod autem?? Abychom mohli někam vyrazit zařádit, už jsem natěšenej jak sáňky v létě :D

Nemam a mam takove tuseni ze budu muset sehnat noveho dodavatele. Nejak si taky nemuzu vybrat gumy do uzsiho vyberu se dostala Yokohama G012 a Goodyear WRANGLER AT/SA+. Na zada jim dejcha Cooper Discoverer AT3, jenze ten ma hmotnostni a rychlostni index o dva stupne niz nez co je predepsane. Matador Izzarda MP71 jsem uz asi vyradil protoze tu delaj sirokou 255 coz tam dat muzu ale v terenu to muze byt spis na obtiz zvlast kdyz se nabali blato na gumu a vzorek me moc nepresvedcil pripada mi ze jsou tam male "spary" vzorku a ze se hned zalepi

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

a bacha, ať to někde nevymeleš cestou, protože jak tak koukám, nevím co tě na tý silnici bude držet ...

já tomu říkám dvojitej vzduchac pac na tech 17" je to fakt jak jízda na polštáři vlny, kupodivu se na tom na sportu dá jet rychle ale více méně jen rovne s tím AT dezenem

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...