Přejít na obsah

Das Auto mit Luft aneb prostě touareg ...


Ol@f

Doporučené příspěvky

Ano ten jeep v povzdali je jeep kterej tam zapadl taky

 

Je to kousek od mista konani patecniho srazu ktery je tentokrat na Balonu, takze neni problem aby sis to zkusil taky.

Ty jsi dobrej blázen :palec: Akorát by mi bylo líto těch disků :facka:

Diskum nic neni, guma je sirsi jak disky takze jim udelala cestu, na podobne veci mam jeste jedny disky ale jelikoz to byla necekana akce tak byly jaksi v garazi.
Odkaz ke komentáři

Na tohle by to chtělo pořádný MTčka typu Cooper Discoverer STT nebo BFGoodrich KM2, s těma svýma dálničníma Dueler HT bych tam skončil taky B) Ale zkusil bych to, jenže v pátek máme třídní akci v Mutěnicích. Nicméně měl by tam dorazit kamoš s Nivou, tak bych chtěl kouknout v sobotu do toho Pánova, když budu mít jištění :)

 

cooper-discoverer-stt-group-large.png

bfgoodrich-mud-terrain-ta-km2-group-larg

Odkaz ke komentáři

No počkej počkej, jak při druhým pokusu...vidím tam v povzdálí stát Jeep a u Turka uvázanou kurtu, takže tě musel vytáhnout?? :lol::lol::lol:

 

Jinak luxus, nečekal bych, že se pustíš do takových velkých akcí. Kde to bylo...našel jsi ten Pánov??

 

Druhý pokus a taky jiná taktika ... a povedlo se, i tady se člověk učí, a samo respekt, že se Odra do dobrodružství pustil, škoda neděle, kdy to vypadalo na souboj s Pažoutem :lol::jager: :jelen: :asie:

Odkaz ke komentáři

38 700km, vymena brzdovych desticek, taky jsem byl prekvapenej ze tak brzy ale kdyz jsem videl ze na prednich deskach novych je jen 10mm brzdoveho oblozeni a snimac je udelanej tak ze ho pri 3mm probrzdis, takze je defacto pouzitelnych 7mm.

 

Snimace na prednich deskach uz byly nacnute moc nechybelo a rozsvitilo by se to. Zadni desky byly v lepsim stavu ty by dali jeste tak 10Tkm ale kdyz uz to bylo venku a byly od dvorniho dodavatelek ktery vzdy zvladne nejakou tu slevicku tak jsem to rovnou vymenil nez to kuchat za 4 mesice znovu.

 

Pri te prilezitosti jsem jeste z ramen a plechu okolo brzdy vytahal snad dalsi kybl blata z posledniho dobrodruzstvi.

Odkaz ke komentáři

Hele po sjezdovce se jezdí se čtyřmi kroužky ..... :D , ale on je vlastně Turek kříženec Audi a Porsche, takže je to vlastně OK, jak to nahoru jelo? v pohodě viď?

Ještě jsem nesdělil jeden poznatek z ledovky, supr na ní funguje sjíždění ze svahů ...po ledovatce na pohodu

Odkaz ke komentáři

hela nahoru lip jak dolu, zase az takovej krpal to neni, ale predtim jsem slizdel kratsi, prudsi a namrzlejsi a tam mi asistent sjezdu dost zavaril, kopec byl jeste naklopenej a brzdy delali bordel, musel jsem ho vypnout dat manual jednicku a nechat kola se motat, jinak bych skoncil ve skarpe.

 

Nasel jsem fotku z toho mista kde byl asistent na obtiz

 

sjezd2.jpg

raym0n: Kohutka na CR/SK hranicich

Odkaz ke komentáři

tak 39 xxx vymena oleje a vzduchovej filtr, prechod na Millers Oils, zatim teda jeste ne nano drive pac neni s 507.00 a v tovarni dvoulete je problem zaridit aby uznali 5W-40 ktera nema 507.00 a 5W-30 s 507.00 a nano drive jeste neni.

 

Jinak zkusebni jizda s pasikem 2.0Bi-Tdi a tech 190km/h tam bylo sakra rychle, pak uz jsme museli brzdit na runway v Hradci.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

jezdí???? vždyť on se pohybuje pouze nízkými přelety ..... nebo plížením vpřed polem nepolem jako malotraktorem .... každopádně gratulace k Novému roku i ke kulatinám s přáním přežití tohoto roku jak na cestách tak v jägermeisteru :asie:

Odkaz ke komentáři

no jsem právě objevil tvou "ranní" sms až navečer :rolleyes: , no chtěl jsem ti odepsat něco ve stylu " ... a co kolena? :D "


Včera už to bylo moc a řekl bych že strop.

 

on zbyl jagermeister? to by bylo poprvé co moravák prohrál s alkoholem :ph34r:

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...