Přejít na obsah

Bajlova modrá číča


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Tak po dlouhé době jsem zpátky i s mojí modrou číčou. Včerejší sluníčko mě vyhnalo ven i se sadou mycích prostředků, dnešní slunečné dopoledne už mi šuplo do ruky i letní kola. Tak jsem se do toho dal a teď už můžu prohlásit, že jsme oba připraveni na další letní sezonu :)

post-32220-0-26989500-1393332580_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak jsem opět zainvestoval do mýho mazlíka.. Pořídil jsem si konečně RS nárazník a taky nový výfuk. Slyšet sice moc není, nicméně krásně to zvýraznilo to příjemné brumlání mýho naftovýho miláčka. :)

post-32220-0-39117400-1396976663_thumb.jpg

post-32220-0-79017500-1396976687_thumb.jpg

post-32220-0-87620000-1396976708_thumb.jpg

post-32220-0-85362400-1396976730_thumb.jpg

post-32220-0-23441200-1396976774_thumb.jpg

post-32220-0-43076600-1396976805_thumb.jpg

post-32220-0-02534400-1396976827_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Bajlo
Odkaz ke komentáři

To víš Kony, zimní spánek.... :-D lakovat jsem nechával u kolegy od otce z práce, cena 2 tisíce se vším všudy :)

 

Tak to je dobrá cenovka :palec: , jinak s tím odstínem je to těžký, to se asi nikdy nechytne přesně. Ten můj zadní nárazník má taky trošku jiný odstín, hlavně to jde poznat na slunku, ale mě to nijak nevadí ;)

Odkaz ke komentáři

No asi takhle Vám to vysvětlím, bohužel nerdum to nevysvětlím nikdy, uplně, ale uplně nový auto bude mít vždy jinej odstín plastu jako plechu, tzv. nová OIII vyjede z fabriky, ty si jí koupíš a někdo se ti začne smát že máš jinej odstín nárazníku jak kapoty třeba... jenže mu mužeš vysvětlit to že to je normální a nebo mu to nevysvětlíš.

Takže to že máš Konny jinej odstín obvzláště na slunku je uplně normální...

 

Takhle mi to vysvětlil lakýra a když sem se toho chytl a na parkovišti jak kokot obcházel auta u obchoďáku co stály vedle mě tak tomu tak opravdu bylo :D

Odkaz ke komentáři

hele variant je víc :D buď jen pružiny a nebo celej podvozek... já mám šelovatelnej od weitecu :D a mám tam ještě rezervu před úplným stočením na zem...

 

Záleží na tobě někdo jezdí na podvozku od JOMu a je s tím spokojenej a vyjde něco málo okolo 5tis... potom to je jak když měníš tlumiče :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • OTÁZKA, KTEROU ZDE ZODPOVÍ ODBORNÍK: VÝROBCE KABELU.   myslím, že určitě v některých případech něco poškodit lze a to nevratně. Například když nastavíte nevratný omezovač rychlosti v motorové jednotce. Ale i jinde, například v některých 09 je kódování (slavný Bajt 18), který je jen maska. Vy tedy vidíte stále 00, ale on 00 není a nesmí být. Takže vrácením 00 se nic nenapraví.
    • Mě to přijde jako nedostatek proudu. Tj : odešla baterie, špatně připojené / znečištěné / zoxidované svorky na baterii . Vyhřátý silový kabel na kostru. 
    • Ahoj, mám taky origo diagnostický kabel Ross-Tech se sadou VCDS MAX. Jsem tvůrce návodů do VIS autodiagnostické postupy. Kdo má zájem o kódování světel, podsvícení budíků, ručiček, podsvícení displeje v palubní desce, či podsvícení infoteimentu... Umím! Vše je zesilováno či zeslabováno: 1) Fototranzistorem (který lze také nastavit a to nevídaně!) , (nebo ho odstavit z činnosti) 2) Car - nastaveni - světla - podsvícení palubní desky   mrkněte na částečné ukázky možností co a jak s čím... videa zde: Kódování světel a podsvícení VCDS Víťa    Rád Vám provedu nastavení dle vašich přání!!! *Samozřejmostí je Prvotní záloha Vašeho vozu, např pro STK. *Znovu přehrání Vašeho oblíbeného nastavení vozu po STK! *Všechna Data Vám pošlu i emailem, jak scan chyb, před jejich vymyzáním, tak i kompletní zálohy vozu! Můžete si je tedy přehrát i jinde, kde budou vlastnit HEX-V2 kabel... NosekVitezslav@seznam.cz Kod pro jakou jednotku_? Potřebuju číslo jednotky: 09? a Objednací číslo. Nejlépe autoscan vozu, je to možné??? Podle ostatních jednotek lze přesněji sestavit kódování! VCDS Víťa NosekVitezslav@seznam.cz
×
×
  • Vytvořit...