Přejít na obsah

Multifunkční volant


Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj chlapi, potřeboval bych se ujisti zda potřebuji správné komponenty na MF volant,(moje OII 2009 facelift elegance 10-ty znak vin je 9 takže MR2009 co sem pochopil,maxidot a tempomat) budou tyhle věci stačit,nemusí se měnit ještě páčka nebo kroužek co sem se nekde dočetl ? nebo není někdo nejlépe z Brna kdo by mi stím pomohl samozřejmě za odmenu :) Díky moc za odpověd

Volant: http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=418

Kabel: http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=227

Jednotka CH: http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=242

PS: tu jednotku bych asi vzal z bazose tady je docela drahá

Odkaz ke komentáři

Kluci chci se zeptat po výměně volantu za multifunkční a nakódovaní mi vše funguje ale jak udělám diagnostiku tak mi píše chybné kódovaní pod volantové jednotky - ta chyba se smaže a po otočeni klíče se objeví znovu. Ptal jsem se v servise a tam mi řekli, že to děla pravá páčka, že bych ji musel taky vyměnit a můj dotaz je jestli někdo neví jaké má číslo pravá páčka na přední stěrače ( zadní nemám ) bez ovládaní počítače ?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Guest Milan Tengl

Dobrý den. Mám O2 face rv 2012 a dodělával jsem multifunkční volant. Nakodováno na 4082140000 a nefunguje mi pravá část na maxi dot. Mám jen polodot a ted nevím zda pomuže jiné nakodovaní nebo jen vypnout ovladání přes páčku? nebo jestli to nepůjde vůbec. :-( děkuji za radu

Odkaz ke komentáři

ahoj, mám OII FL MY2011 ve výbavě classic (zadní okna kličky, bez MF volantu, PP a mlhovek). Zatím chci dodělat PP a MF volant.(Už jsem sehnal MF volant, soupáčí s jednotkou v kroužku,která podporuje MF i PP). Můžete mi poradit jakou BCM bych měl shánět?Měla by umět i mlhovky a dálku.Díky

Odkaz ke komentáři

Jaká tam je teď nevím. Ještě jsem neměl čas na ni mrknout. Až včera jsem na fóru vyčetl, že MF volant musí podporovat taky BCM.Ale když vidím na čem všem ve škodovce šetří,počítám, že tam bude nějaká 84 nebo 85. Tu 86-tku jsem si tak nějak myslel,otázka je, jaké písmeno. Každopádně chytřejší budu až na ni kouknu a zjistím co tam doopravdy je (ale v tomhle mrazu se k ní dobývat..uff).

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Ahojte, chcem aj ja vymeniť volant za MF a istil som, že mám jednotku CP, takže potrebujem novú CD? Kde sa dá zohnať a koľko stojí?

Mám rok 2010 a DSG a Bolero rádio, bude mi to po nakodovaní fungovať??? Hlavne to radenie na volante? A pasuje Airbag zo 4ramenného volantu na RS 3ramenný? Či musím aj ten kúpiť spolu s volantom??? Poradte kde sa dá kupiť všetko čo je potrebné za najlepšiu cenu. Ďakujem.

 

Poprad.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
Guest BoucekRadim1

Pro tebe je určená právě CD CHčko by ti neběhalo...ta je určená pro dřívější verze O2.

 

Ahoj prosímtě mam podvolantovku s indexem cn rozchodím tam s indexem cf pro mf volant? dekuju

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahojte, pročetl jsem to tu celé, ale nemám úplně jasno -_-

Mám MR2009, mám "hloupej volant" bez MF a nyní budu měnit za MF s DSG pádly. Z diskuze jsem vyčetl, že by měla fungovat jednotka CH, ale na začátku byla zmínka i o CF pro MR2009. Můžu tedy použít i CF jednotku nebo jen CH? Díky za upřesnění :)

 

edit: vyřešeno

Upraveno uživatelem soray
Odkaz ke komentáři

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jak je to s kabelovým svazkem mezi podvolantovou jednotkou a multifunčním volantem.. Chci si dodělat MF volant předface a našel jsem čísla kabelových svazku 1K0971584C, 3T0971584 a 3T0971584A. Jaký z toho mi bude pasovat? Popřípadě nejsou náhodou stejné? Moc díky za odpovědi...

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Zdravím, prosím o radu, dal so MF volant RS do mojej O2 FL 2010 aj jednotkou CD s DSG radením a káblikom, nakodoval som a nejdú mi všetky tlačítka iba hlasitosť rádia a DSG. Ostatné ako PP cez páčku ide aj zadný stierač ide. Radio mam Bolero a mam aj Maxidot. Neviete kde je problém??? Myslel som že ovládanie radia bude fungovať, ale nejde. Keď som nakodoval, že PP nieje na páčke tak s pravým kolieskom sa dalo rolovať v menu PP ale nedalo sa prepínať medzi 1 a 2 a ani do menu sa nedalo dostať PP. Prosím rady. Ďakujem. Keď by som dal radio Columbus bude fungovať cez MF volant???

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Omlouvám se, chtěl jsem zadat dotaz, psal jsem to přes mobil a nějak jsem se překlepl.

Zdravím všechny,hledám někoho z okolí Ostravy, který mi pomůže vyřešit a úspěšně nakodovat multifunkční volant na octavia 1.9 TDI R.v.2009 facelift. Přečetl jsem to tu celé ale nejsem z toho vůbec chytrý. Každý zde píše něco jiného a informace se rozcházejí. Mám podvolantovou jednotku s označením CN a z informací zde nevím kterou mám použít. Jednou se píše,že CH, jindy CD nebo CF. Takže prosím někoho, který je v tomto směru znalý a je ochoten za finanční odměnu mi ten volant vyměnit, ať mi odpoví.
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...