Přejít na obsah

Možnosti kodování OIII


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj,

 

chci se zeptat, bude poznat v servisu, že mám nějakou funkcionalitu doprogramovanou? Mam auto dlouhodobě v operativním leasingu (2 roky) a rád bych si nechal dodělat následující:

  • Aktivace asistenta rozjezdu do kopce (Hill Hold Control)
  • XDS+

 

Je to model 1.4 TGI 81kw, Style kupovaný v květnu 2016.

 

Dokáže mi někdo ideálně v okolí Prahy pomoct?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj klubaci,najde se nekdo,kdo by mi dal navod na dokodovani 2.mlhy u O3.U dvojkovky vim jak na to,u 3 bych nerad laboroval.Diky

ŘJ 09 Centrální elektrika

Bezpečnostní přístup: 31347

Přizpůsobení:

 

Leuchte 26NSL LA72

- Lichtfunktion A26

změna na "Nebelschlusslicht, wenn kein Anhänger gesteckt"

 

Leuchte 27NSL RC6

- Lichtfunktion A27

změna na "Nebelschlusslicht, wenn kein Anhänger gesteckt"

- Dimmwert AB27 nastavit svítivost (jas) na hodnotu 100.

 

 

Vše děláš na vlastní triko a pro kódování používáš jen originální software. ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Čauky potřebuju radu s kodováním. Chtěl jsem si nastavit denní svícení přes mlhovky tak jsem nejdřív zkoušel ameriku a nic se neděje. Píše to kodování přijato ale nic. Vypínal jsem pípání pásu a dotření stěračů po ostřiku a to v pohodě . Zkoušel jsem i aktivaci druhé mlhovky a to taky ni . Normál to potvrzuju entrem kod se přepíše , ale asi neuloží nebo co. Díky za rady.


Čauky potřebuju radu s kodováním. Chtěl jsem si nastavit denní svícení přes mlhovky tak jsem nejdřív zkoušel ameriku a nic se neděje. Píše to kodování přijato ale nic. Vypínal jsem pípání pásu a dotření stěračů po ostřiku a to v pohodě . Zkoušel jsem i aktivaci druhé mlhovky a to taky ni . Normál to potvrzuju entrem kod se přepíše , ale asi neuloží nebo co. Díky za rady.

Jé jsem to ale blbec mám oct. 2 a píšu do 3 :(

post-54201-0-76924600-1476617292_thumb.jpg

post-54201-0-36783600-1476617306_thumb.jpg

post-54201-0-49448200-1476617315_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...