Přejít na obsah

Možnosti kodování OIII


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Je od MR2016 na multifunkčním volantu ovládání telefonu SW záležitost a nebo je nějaký rozdíl i v HW (jednotka, ...)? Volanty jako takové by měly být všechny shodné. Jde mně o to, jestli má smysl za ovládání telefonu 1000Kč připlácet nebo půjde dokódovat.

 

co budeš mít za radio? myslím, že telefon na volantu je zbytečný, mám ho tam, ale stejně telefon ovládám přes dotyk displej rádia, přijde mi to jednodušší

Odkaz ke komentáři

Pokud nebude na tlačítkách symbol telefonu tak tam tu funkci nijak nedostaneš.

 

Jestli se nepletu, jsou věnce a tlačítkové moduly od MR2016 všechny stejné. MF volanty jsou sjednocené a jsou na nich všechny možné funkce (hlasové ovládání, front assist, telefon). Ty které nejsou součástí výbavy pak jednoduše jen nefungují.

 

 

jar_da: buďto Amundsen nebo Bolero, ještě nevim. Původně jsem nad Amundsenem neváhal, ale trochu mě poslední dobou odrazuje dynamické navádění. Na starém Amundsenovi (Octavia II, Superb) jsou dopravni informace velmi neaktualni. Když by nebyl v základu MF volant, tak bych ho za 5 000Kč oželel a ovládal telefon na displeji. Ale když už tam MF je a funkce telefonu je jenom za tisícovku, tak asi objednám (pokud nepůjde dokodovat).

Odkaz ke komentáři

Je od MR2016 na multifunkčním volantu ovládání telefonu SW záležitost a nebo je nějaký rozdíl i v HW (jednotka, ...)? Volanty jako takové by měly být všechny shodné. Jde mně o to, jestli má smysl za ovládání telefonu 1000Kč připlácet nebo půjde dokódovat.

Ak máš na mysli možnosť hlasového ovládania, tak toto nie je vecou kódovania. Je to tiež jedná z chránených funkcionalít cez SWaP, malo by to byť dodatočne aktivovateľné po zaplatení príslušného poplatku, ale neviem, či už je to uvoľnené a zakúpiteľné cez originálne príslušenstvo, ako je napr už asistent únavy. Odporúčam teda hlasové ovládanie objednať z výroby.

 

Chtel jsem se zeptat jestli uz nekdo zkousel odblokovat obraz mirrorlink za jizdy. Nebo to bude fungovat po odblokovani videa za jizdy??

Toto zatiaľ nejde, odblok mirrorlinku nemá súvis z odblokom videa za jazdy.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Pro mě bohužel vyřešeno - v případě nákupu paketu Dynamic odpadá multifunkce ze základu. Jedinou cestou zachování je právě příplatek 1000Kč za ovládání telefonu (který v tomto případě představuje kompletní MF volant). Jak je to ve skutečnosti s možností dokodování zatím neznámo.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Bohužel v nastavení to nejde. Jde vypnout pouze tak, aby světla nesvítily za jízdy. Ale když otevřu dveře, tak všechna světla svítí a zbytečně 20W žere aku.

 

otázka je načo máš pri vypnutom motore otvorené dvere tak dlho... a ak aj by si ich mal otvorene 4 hodiny... po 30 minútach sa centrálna elektrika uspí a všetko zhasne.. takže nechápem zmysel nejako šetriť baterku... časté studené štarty v meste jej uškodia omhono viac :)

Odkaz ke komentáři

1. dat ledky, ktere berou nula nula prd, jak do footwell, tak osvetleni kabiny

 

2. pokud ledky nechces, vykaslal bych se na diagnostiku a vytahl bych zarovicky, ktere muzes kdykoliv sam dat nazpet, takhle bys musel hledat diagnostiku ...

 

3. pres diagnostiku muzes i ztlumit jas, napr na 30%

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...