Přejít na obsah

Jeep Wrangler Unlimited 3.6 V6 Polar alias Polárka


Doporučené příspěvky

Wow je tam, jsem viděl ten sundanej nárazník a říkal jsem si ty wole tam by sedl naviják a je tam !!! Pecka. Jsem na mobilu tak moc nevidím rozdíl je tam teda i jinej nárazník nebo ten kus železa je "jen" ten naviják ?

A tím posezem pod autem jsi zabil

Odkaz ke komentáři

Ol@f: Je to komplet novej nárazník, držák navijáku a naviják.

 

p2p: Je to 12000 liber / 5400 kg, konkrétně tenhle. V USA dávají na Wranglera nejčastěji 9500 liber, na což je ofiko dimenzován i celej ten držák. Takže teoreticky by mělo těch 12000 liber v pohodě stačit i s rezervou. Jinak těžko říct, jak to je kvalitní / co to vydrží. Top značka je WARN, ale jejich navijáky začínají na 35tis Kč s ocelovým lanem, se syntetikou je to klidně 45tis Kč, což jsem fakt dávat nechtěl. Ten Golem je za super prachy, s českým zastoupením a snad i servisem, tak uvidíme.
Jinak co se týká liftu (podvozku), nárazníku, držáku navijáku, je to od AEV. Ono to není vyloženě origo Jeep, ale je to jeden z největších výrobců doplňků na Wranglery. Většinu vyrábí v USA a nějakým způsobem s Jeepem spolupracují. V USA tuším Jeep prodává jejich věci i jako origo příslušenství, ale v EU smolík. Nejsou nejlevnější, ale zas to maj celkem slušně udělaný, takže většinou všechno pasuje a funguje bez většího laborování :)
Odkaz ke komentáři

Já to myslel z hlediska legislativního. Od určitýho roku to nesmí být ani na nových autech, dřív to měla každá druhá RAVka nebo CRVčko ;)

 

Jinak čistě pro zajímavost - nedávno proběhla taková pěkná akce, parta lidí zrenovovala starou Liazku a vydala se s ní po stopách africkýho Dakaru. A oficiální doprovod jim dělal mimo jiné i ÚAMK s Yetim, kterej byl lehce vyšperkovanej - mimochodem právě rám. Startovali s tím v Praze a až do Afriky jeli po běžných komunikacích napříč celou Evropou. By mě zajímalo, jestli to měli nějak pořešený i papírově, nebo na to prostě srali jako všichni :D

 

DSC08530.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...