Přejít na obsah

Škoda Octavia 1.8T RS


Doporučené příspěvky

Přesně tak,ten systém uchycení a fixace je hodně dobrej.

Nevidím důvod,proč bych ho tam nemohl dávat?měním po 12tis max,5w30 tam má být a normu koncernu to plní,tak v čem je problém?

Navíc jsem ještě zapomněl napsat,že při výměně byl sundanej spodek a čistil se sací koš na olej.sice byl čistej,ale po 3 výměnách oleje to vždycky udělám.

Odkaz ke komentáři

Díky,tak něco je klasika servis a něco je nutnost,co si proste vyžadovalo výměnu/opravu.

Fakt jo?tak to je paráda,když se mi něco poškodí,vím komu napsat ?

Ne sranda,každopádně Britax beru jako slusnej výrobek,tak snad bude sloužit dlouho.

 

Britax je dobrá značka, určitě budeš spokojenej. Jinak my vyrábíme plastový díly, další díly a montáž dělá někdo jiný... ;)

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o rok později...

Zdravím všechny,dlouho jsem tu nebyl,tak proč nezaktualizovat nějaký ty drobnosti.
Na autě se toho moc neděje,jen pravidelná výměna oleje s filtrama,nedávno kompletní uložení přední nápravy + spodní čepy a prostě takový ty klasický udržovačky.Jen co si vzpomenu,tak jsem nechal zatmavit okna krom předních bočních,vše je jinak zatmaveno na 5% propustnost.
Nejzajímavější asi bude to,že cca před 3 měsícema se u nás prohnaly kroupy a já měl na autě cca 540 jamek od krup.Pojišťovna dala pěkný peníze,tak jsem neváhal a auto je teď 14 dní u lakýrníka na celolaku a za dalších cca 14 dní by mělo být hotový.

IMG-20190917-WA0003.jpg

IMG-20190917-WA0002.jpg

IMG-20190917-WA0001.jpg

IMG-20190917-WA0000.jpg

IMG_20190909_140144.jpg

IMG_20190909_140129.jpg

IMG_20190729_131853.jpg

IMG_20190729_131846.jpg

IMG_20190729_131838.jpg

Odkaz ke komentáři

Je u lakyrnika,kterej vážně umi a sám jsem zvědav na celkovej dojem novýho kabátu. Ovce byla už ve špatným stavu - puchýřky na lemech,odpadlej lak u zadního blatníku od vapky,osekanej přední nárazník od kamínků,zadní vrata oloupaný a puchýře...no hodně se to zhoršilo během 2 let co se laku týče.takze jsem v uvozovkách rád za ty kroupy.jakmile budou další fotky,hned je sem postnu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...