Přejít na obsah

Dodělání multifunkčního volantu


Tom

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

chalani este ma napadlo pasoval by volant z fabie 2 do octy 2 FL ? na tom fabiackom je totiz mf len na L strane co by mi na ovladanie radia bohate stacilo len neviem ci je kompatibilny ;) vdaka

 

Já jsem si sehnal volant z FII RS (kvůli DSG pádlům, perforaci a byl za dobrou cenu). Hned mě začalo štvát asymetrický osvětlení v noci, tak jsem si musel sehnat na vrakáči i pravý tlačítka (mám předFL, takže mi jsou prakticky k ničemu, ale ta asymetrie se fakt nedala). Další věc je, že díky rozdílnýmu zapojení se nepodařilo ani Jardovi zprovoznit přepínání skladeb/stanic na levé multifunkci. Mám dojem, že to chvíli fungovalo, ale nějak jsem to přestal řešit - sehnat tlačítko na vrakáči je jednodušší než se v tom 10x vrtat. Ale na 99% je to právě tou rozdílnou levou konzolí.

Odkaz ke komentáři

Myslím, že když seženeš už rovnou z OII FL RS, bude to lepší co se týká multifunkce a tak vůbec (viz asymetrie osvětlení). :palec: Ale co musím kvitovat, je kvalita kůže na tom F II RS volantu - mám na něm najeto něco kolem 20 tisíc a v autě víc jak rok a vypadá pořád stejně - žádné vyleštění ať už hladký části nebo perforace. Je fakt, že každý týden čistím a mám ho kvalitně ošetřenej, ale i tak. U předFL volantů to bylo horší. Ale taky asi záleží, jak se o to člověk stará a jaký má styl držení. :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Cus lidí moc tomu nerozumím tak se dopředu omlouvám.mám O2 předface bez maxidotu a steam rádio.a chtěl bych předělat na multifunkční volant.mám esp a tempomat.podle toho co jsem se dočetl tak potřebuju podvolantovku nejlépe s označením CH.pak překódovat.nebo jestli je nekdo kdo to umi z libereckého kraje není problém se domluvit že bych přijel.ps: co vše potřebuju díky moc

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravím, uz jsem toho tady dost precetl a nikde jsem se poradne nedocetl podrobneji jak zapojit do O1 rv.99 MF volant. Vsechno mám, volant a krouzek mam namontovany. Ted uz jen dozapojit jednotku k volantu, k radiu a tempomatu. Byl by nekdo ochotny mi poradit po foru, emailu nebo facebooku... Nebo bych mohl prijet Jihlava, Chrudim, Pardubice, Kolin a okolí. Dokonce i schema mam vytistene, ale netroufnu si do toho sám. Takze pokud by se nasla dobra duse, co by mi pomohla, byl bych hrozne rad! Samozrejme se financne vyrovnáme. Díky moc za kazdou radu. Pepa

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Dobrý den,

 

Potřeboval bych poradit:

Do Octavia II Facelift RS ročník 2012 bych si chtěl dodělat multifunkční volant.

Auto má manuální převodovku s tempomatem

Podvolantovku potřebuji 1K0 953 549 CH nebo 5K0 953 569H viz. odkaz a jaké propojovací kabely?

http://www.skodateile.cz/index.php?pg=product&prod=408&menu=%C5%A0koda|Octavia%20II(A5)%20facelift|Volanty&img_b=IMG_1653_1.JPG

může mi prosím někdo poradit ?

 

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak som to tu prestudoval a mozno blba otazka

 

1. pasuje aifbag z nemultifunkce do volantu s multifunciou ?

2. vela sa tu toho popisalo ohlade podvolantovej jednotke je mi jasne ze ju treba menit ale uz sa to tu rozni ze ktory rocnik ma aku koncovku

 

Nahodou tu niekto nie je z BA alebo okolia kto by to zvladol spravit ked mu prinesiem diely ? ci nedajboze ma aj diely ?

 

posielam moje terajsie foto Octavia 2010 po FL

 

Dakujem

post-37040-0-28192400-1395240675_thumb.jpg

post-37040-0-93706800-1395240689_thumb.jpg

post-37040-0-27448900-1395240698_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...