Přejít na obsah

zkušenosti s STK 2016


Doporučené příspěvky

To nemusí být fanda, když mu tam denně projede x škodovek, tak ví přesně, co tam má být. Druhá věc je homologace a schválení výrobce. Ten technik ručí za to, že je auto ve stavu, v jakém má být.

 

no, letos mě volal zákazník, že ho nenechají projít jednou velkou STK v Praze na Tmavém Mostě, panu technikovi se nelíbilo, že mu nesvítí přední obrysová světla, dokonce projevil iniciativu a žárovky vyměnil...stejnak nesvítily, tak mi zákazník volal co s tím... nic, jednalo se o originál RS OII FL, takže obrysová světla to mělo z výroby dole v LED modulech a technik to stále nechápal.... dal mi ho na ucho, technik mi ještě vynadal, pak to uznal....ale chápu, ono těch RS jezdí tak 5 v celé CR :D

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři

Mám podobnou zkušenost se starým žigulem - je to jeden z úplně prvních a ty měly parkovačky v binkrech a ty blinkry jsou navíc bílý - auta vyrovbený do určitého roku (1974?, to tak mít mohou).. Auto mám jako veterána, stáří pěs 40 let a v poslední době začíná být hodně velký problém na STK. Ti, co to znali už pomřeli...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

mám dotaz dneska sem prošel technickou uplně vpořádku. jen dve zavady mejnší vpohodě. ale je mi o to že mi nalepili jen červenou samolepku a zelenou tam starou nechali. já sem myslel že se musi sundat na stk aby pak policajti neprskali. dík za info a kdyžtak radu čim to sundat abych nic nepoškodil

 

Odkaz ke komentáři

Nahřát horkovzduškou (nebo fénem) a něčím seškrábnout. Na STK to dělají kovovou špachtlí, ale tím většinou sedřou i barvu na značce, takže bacha. Nicméně myslím, že právě z důvodu poškozených RZ v místě nálepky by to měli na STK přelepovat bílým kolečkem (bílou nálepkou).

Odkaz ke komentáři

Mě jí na STK sundali, protože tam nemá co dělat. Navíc jsem jel na dovolenou a v Rakousku prý za to dávaj pokutu. Prošlé emise...

 

Já Rakousko jezdím často a nikdy nic. A těžko by mi přeci dali platnou technickou, kdybych neměl platný emise. Ale někdy jí sundám, ale na bílou seru, prostě když to odřu, tak to bude odřený, chuj s tím.

Odkaz ke komentáři

To je stejně ptákovina na entou.. Když už si ty blbci vymysleli, že zelená známka nemusí být, tak měli vzít v úvahu i poškozenu RZ.. Z STK neodjedu, dokud mi to nesundají, klidně si při tom natočím video a budu ho pak přehrávat PČR, až mě budou buzerovat za poškozenou RZ..

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ja nejsem naivni :) uz davno ne.

 

Tak jo. Budu konkretnejsi. Auto prijede na emise...napoji se pristroje a veskera data se odesilaji on line na centralu v Praze kde se to vyhodnoti. Technik uz to nemuze ojebat ci upravit. Zni to jako fantazmagorie ale mam to od znameho z STK takze kokotina to nejspis nebude.

 

Tak ted mluvte :)

Odkaz ke komentáři

Absolvoval jsem ted STK a od new roku bude povine napichnute AUTO na OBD... Klidne projdes emisema, ale jestli budes mit zapsanou 1 v OBD mas smolika... Oficialne auto neprojde emisema... To je oficialni stanovisko MInisterstva...

Emise uz ale maji jak toto obejit... Jenom si musis priplatit... no hold zase to bude drazsi... Uz takhle zdrazi o 300+300, ale co nadelas...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...