Přejít na obsah

Sound in Black


Doporučené příspěvky

Jardo: tak ten třilitr by nebyl špatný ale jak jsem psal do tématu k Márovi-nedávno jsem vyzkoušel 1,4TSi 132kW ve Fabii RS II a nechápal jsem :P

 

p2p: myslíš že kůra by dokázola udělat takové snížení? :smich:

 

Kubiku: stálo to nakonec 1500,- a byli vadny kondenzátory a nějaký tranzistor ;) Maji mě to poslat do emailu-ofiko vyjádření tak Ti to ještě upřesnim :smich:

Odkaz ke komentáři

Michale: tož vítej na mých stránkách!!! :smich:

 

p2p: super,všechno plati a v sobotu za týden u mě :lol: Jarda taky přislíbil účast tak snad se všechno povede jak má :smich:

 

Ondřeji: nezapomen prosím na mě s těma fotečkama v lepším rozlišení.Tos fotil EOSem? Krásně ostré :palec:

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
Tobe snad striklo, vis jak dlouho bych tam s Cessnou letel?!? Tam a zpet cca 20 hodin a asi 5 zastavek na tankovani... :smich: :smich:

Ty naděláš, až poletí Casa do Afghoše, bude taky muset pětkrát tankovat a nikdo si nestěžuje :palec:

 

Ale dobře, co let Praha - Rakovník, abych nemusel 5.9. vlakem nebo busem :lol:? 70 kilo báglů a já se tam sand vejdeme :-D

Odkaz ke komentáři

Roman: Jojo, je to zrcadlovkou, ale pres zeleny a poskrabany plexisklo v letadle, takze bohuzel to zas tak ostry neni, navic to vsechno jsou vyrezy, mam tech fotek asi 50 tak to prohlidnu, ktery jsou nejmin rozmazany a ty poslu. Ono v pripade, ze bys chtel nejaky opravdu dobry fotky, nebo video, pripadne panorama, mam kamose co foti z dalkove rizenyho modelu letadla, pripadne vrtulniku a on to ma tak zmakly, ze ta kvalita je uplne nekde jinde... viz treba http://www.leteckafotografie.com/album_panorama/Letna.htm

 

Michal: Vsecko se da domluvit, naklady na takovej let by ale nesly pod 10.000... Pokud mas 70 kg baglu tak nestaci dvoumistny ero, musi byt vetsi, letadla jsou v Hradci, takze prelet z Hradce do Prahy, pak do Rakace, pak zpet do Hradce, v Praze bys musel letet z Letnan, pokud bys chtel z Ruzyne, tak by to bylo plus dalsich 5000 na pristavacich poplatcich, jenze do Letnan pojedes mhd z Ruzyne minimalne hodinu, za tu dobu bys uz byl v Rakovniku i vlakem.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...