Přejít na obsah

Mercedes E400d 4matic kombi 2019


Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Pro zajimavost, vcera Pardubice, Bratislava, Ostrava a Pardubice. Pocitadlo nuluji s tankovanim a tankoval jsem v Ladne cestou do Bratislavy. Jinak jsem vcera ujel asi kolem 800km celkem. No a tady print. Aktivoval jsem si nedavno porovnani s ostatnimi uzivateli a tam je prumer vsech 7.8 litru. A ja nechapu, jak to delaji, protoze to snad neni mozne dosahnout. Ja se vcera neloudal s prumerem 100km/h. V tom prumeru je i jezdeni po mestech, stani v kolonach, obce... Vcerejsi top speed neco pod 200. Tak fakt nechapu, ze vsichni uzivatele s touto aktivovanou porovnavaci funkci spotreby maji takovy prumer 7,8. To proste nechapu, to snad ani nejde. Kdyz jsem mel treba nocni prelet DE tempomat 200, tak spotreba cca 8,5 realna dle tankovani.

Screenshot_20230727_002651_Mercedes me.jpg

Odkaz ke komentáři

Strašně záleží i na provozu. Rekord mám 4,9l, dálnice cestovní rychlost do 170, jezdím okolo 6,5 a pak to Brno. Průměrná spotřeba počítána mnou je 7,6. Ja třeba najezdím po Brně denně 100km a více. To je treba i 20 startu. Spíš mě sere, že tyhle úžasné motory posílají do věčných lovišť.

Odesláno z mého ONEPLUS A5010 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
před 59 minutami, TomasB napsal:

Dneska jsem neocekavane pojizdel na X krat po okoli. 10 tam, 5 tam a tak furt dokola. Neco jsem resil u zakaznika v Chrudime. Za ten den to naskakalo. A spotreba neni zla. Dneska tak do 160 max. A hodne poskakovani v mestskem provozu. Tech prumernych 7,8 fakt nechapu. To tak v zime ve meste na 5km.

20230727_172612.jpg

průměr 51km/h není městský provoz 🙂

Odkaz ke komentáři
před 13 hodinami, Petr81 napsal:

A octavia 1 ta žrala i po 4 litry. Takže nevím čím se tady chlubíte 😂

Jinak já mám tedy asi obě auta, který používám, rozbitý, protože pod 10l/100 se teda dostat neumím ani když se flákám na dálku. A dlouhodobý průměr radši znát nechci 

Octavia nema 5m, prázdná 2t, šestiválec a 250kW/700Nm.

Odkaz ke komentáři

Vyjel jsem si  průměrku na Superbu po 13 měs od nova a  ca 32tis. najeto a včetně tahání podvalu a karavanu mám 5,4. A teď po třicítce to šlo dolů. Dělal jsem několik delších cest 500-800 km/den a spotřeba do 4,9, cesta do Brna na pohodu a rychlostní limity 4,5. Zpět už zase bylo více, trochu jsem spěchal :), takže  celkově 4,8. Ano, jedu sám. Ve srovnání se starším Supem jezdím o půl litru méně. Zase častěji vypaluje filtr.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...