Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

Ty jo, to je teda hodne spatny 😞 Asi smula. I kdyz mozna uz Sachs taky neni, co byval, uz jsem to nekde cetl, ale agentura JPP 🙂

Taky doufam, brzdy vypadaji v pohode, baterka budiky rozsviti, ale startovat jsem to nezkousel, mozna zkusim a necham to prohrat. Nevim, jestli trpi vic tim, ze stoji nebo tim, ze ji necham chvili bezet na volnobeh 🙂 Jeste to tak tyden nevypada, ze bych ji dostal ven

Odkaz ke komentáři
Před hodinou, krysarr napsal:

Ty jo, to je teda hodne spatny 😞 Asi smula. I kdyz mozna uz Sachs taky neni, co byval, uz jsem to nekde cetl, ale agentura JPP 🙂

Taky doufam, brzdy vypadaji v pohode, baterka budiky rozsviti, ale startovat jsem to nezkousel, mozna zkusim a necham to prohrat. Nevim, jestli trpi vic tim, ze stoji nebo tim, ze ji necham chvili bezet na volnobeh 🙂 Jeste to tak tyden nevypada, ze bych ji dostal ven

Jo asi uz to neni co driv... 

Kdyz auto stoji, tak nejvoc trpi baterka. Samozrejme kdyz motor nastartujes a nechas ho treba pul hodiny vrcet at se ohreje, tak to neuskodi a trochu se dobije i baterka. 

před 16 minutami, Dakie napsal:

Už i jelda radši doporučuje Luk.. Se Sachsem poslední dobou špatné zkušenosti..

To se mi potvrdilo, Sachs uz nechci videt. Na netu se uvadi, ze Sachs ma asi 4,5kg a LUK asi 5,5kg, tak to usetrene kilo u Sachsu se nekde asi projevit musi... 

Odkaz ke komentáři

Ta octa si ze me dela prdel!! Vcera nez mi prasklo to lanko od kliky, tak mi po odemknuti zustalo svitit vnitrni odvetleni a auto neslo zamknout. Pak se to nejak umoudrilo a dnes zase. Vse fungovalo a ted vecer zase prijdu, odemknu a to stejny co vcera a to jsem si myslel, ze to delalo to lanko. 

Uz zacinam videt rude a cim dal vic premyslim nad vymenou... 🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
před 33 minutami, kenny napsal:

Koukám že mám to v mrazech nějak stavkuje....u 1,9 TDI mi odešla baterka, u 1,8T odešla baterka a po dvou dnech u fouklo těsnění pod chladičem oleje a všechen olej na silnici

To je taky radost, holt jsou ty nase octy zhyckany a nejsou zvykly na takovy zimy 😃

před 24 minutami, krysarr napsal:

Kdyz to tady tak ctu, tak ja jdu tu svoji potvoru zkusit natocit nez prijdou ty nejvetsi mrazy. Ted je zrovna -9C a celkem rychle to klesa

Pak dej vedet, jak to dopadlo 😉

Odkaz ke komentáři

Ja teda taky, musim rict 🙂 Vcera a predevcirem bylo -11C. Dokonce mi po ctvrt hodine naskocily i budiky. Nebyl jsem si jistej, kolik je tam benzinu, tak me to trochu uklidnilo, ctvrtina nadrze 🙂 Bylo by blby nechat to tu 20 minut bezet a pak nedojet pro benzin 😄 Video zitra nahraju a poslu link 🙂

Odkaz ke komentáři

Už je to babička, tak se to někde bohužel musí projevit.. Já měnil loni 2 zámky, startér. Do toho jsem si nastříkal čistič klimy do výdechů a odešlo mi částečně rádio - nehrají zadní repra, nejde ovládání z volantu..

Teď stála asi 14 dní, tak jsem dal nabít baterku a včera asi na popáté chytla [emoji23] Budu muset vyměnit žhavičky už mají zase 7 let.. Hrozně to letí..

Ale zase s ní vyjedu všude, což se o služební OIII s 1,5 TSI a DSG říct nedá [emoji34] Ujetý sníh a zámková dlažba v kopci...Rozbliká se ASR, sníží otáčky a než v menu najdu vypnutí ASR, tak prostě nemáš šanci a stojíš.. Příště už jen 4x4 v kombinaci s benzínovým motorem.

Odkaz ke komentáři
před 12 hodinami, Konny napsal:

Hezky pocitani valcu, i hydrostely si zaklepaly 😃👍

Jinak ja si asi pujdu hodit maslu, dnes jsem zjistil, ze mi vytekl levy predni tlumic a jelikoz ma podvozek nalitano 313tis km, tak to bude chtit urcite komplet podvozek 🤦‍♂️🤦‍♂️

Jj, všechno 😁

Ty jo, slušný skore, já už mám třetí. Ale měním podvozek tak nějak dřív

Jinak jednoznačně Bilstein, Kayaby jsou skvělý kompromis, ale rady tečou, stalo se mi na 2 autech. Sachs komfortní, až moc

Já mám aktuálně už dlouho, určitě 100.000km B4, H&R pružiny, powerflex silentbloky a rozperu tlumičů. Ale dalo to práci, vyladit

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...