Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

Opravdu mam jeste origo podvozek. Kamarad dal taky na 1.6 jen tlumice Bilstein a ta jizda je uplne o necem jinym. 

Bral jsem dily podle katalogu Bilstein a kdybych bral nizsi pruziny, tak je mozny, ze by slo auto niz nez je ted a to nechci, protoze bych nenajel do garaze. Pokud pujde auto o treba 2cm nahoru, tak to preziju, vic uz by mi mozna vadilo 😃

Jeste octa dostala novy sterace Bosch Aerotwin, uz me nebavi zkouset levny sterace, ktery stejne blbe stiraji. Snad tyto budou uz dobry 👍IMG_20210219_140458.jpg.39d7726d19c05acdc95909ea0edc454b.jpg

Odkaz ke komentáři

Také mám Bosch Aerotwin, ale po zimě budu muset koupit nové a staré schovat na další zimu,

Jsem je párkrát prohnal  přes led na okně a to byla pro ně konečná, již nestírají tak jak nové.

Ale jinak za mě nejlepší volba stíracích lišt pro předek i zadek na trhu👍

Odkaz ke komentáři

Octa uz ma kompletni podvozek Bilstein namontovany, ale mam z toho smiseny pocity. 

Citim ted kazdou nerovnost (takovy poskakovani), ale to bude asi tim, ze je podvozek tvrdsi. 

Co me ale vic trapi, ze je to ted hrozna koza (na to si casem zvyknu), ale nejvic me stve, ze je zadek o 3,5cm niz nez predek. Asi bude nejlepsi dat 3cm podlozky pod zadni pruziny, ze? 

IMG_20210227_133308.jpg

Odkaz ke komentáři

Puvodni tlumice uz byly hrozne mekky a tak to vpodstate plulo po silnici, proto ted asi vsechno citim... 

Mam ted vsechny tlumice i pruziny novy, tedy i cely novy zadek. 

Kamarad ma na octavia 1 1.6 taky novy tlumice Bilstein (pruziny puvodni) a ma to taky tak vysoky ten predek. 

Zkusim ten zadek prizvednout zvedakem a uvidim jaky to bude. Jinak puvodni predni pruziny byly obe ulomeny (pul zavitu u spodu), tak proto jsem mel auto niz nez byva normalne 😃

Odkaz ke komentáři

Konny, dívám se na tvou profilovou fotku a tam  máš ten předek OK

Poznáš to jak to zvedneš, ale zdá se mi ten předek moc, nevím no.

Spíše bych se obával aby se Ti to na dálnici nezvedalo a jízdní vlastnosti taky asi nebudou moc dobré, ale to musíš vědět ty sám co je pro tvé auto nejlepší a to, že jsi mu dál nový podvozek je super 👍

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...