Přejít na obsah

Konnyho stokoňová 1.6


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, header009 napsal:

Jaký je rozdíl v ceně vůči OEM?
Jestli by si za cenu dvou sad co si kupoval neměl origo emoji3.png

Kdyz jsem se dival na skoda-dily.cz, tak predni OEM pruzina stoji skoro 3tis, takze za 2 pruziny davat 6tis urcite nebudu 🤦‍♂️😃

před 11 minutami, krysarr napsal:

Drzim palce!

Diky, jsou to hlavne pruziny pro motory 1.4 a 1.6, tak snad uz to klapne.

Odkaz ke komentáři

Nevim cim to muze byt. Vse sedi jak ma, v tehlici jsou tlumice na doraz, porovnavali jsme i novy a stary tlumic a vse zhruba sedi, tak nevim...

Mam nove horni ulozeni, ale to nemuze auto tolik zvednout. Jedine, ze by se treba secetl +1cm od ulozeni, +1cm výše umistena miska tlumice (pry ji ma Bilstein trochu vys) a zbytek proste udela nova pruzina.

Auto vypada takto:

IMG_20210227_133308.jpg

Odkaz ke komentáři

Těhlice z TDI nezmění výšku. Já když jsem si v 2004 toto auto koupil, tak když mělo najeto asi 8tis.km, talk jsem právě těhlice měnil za těhlice z TDI, abych mohl dát větší kotouče (vše ostatní sedělo).

Často se hovoří o "zvýšeném" podvozku. Takže přikládám foto švagrova Touru - snad to bude vidět1277776804_OctaviaTour.jpg.d27106aa616e34919f1922f736ec63d4.jpg, co jsem kupoval před Vánoci, je sice 10 let starý, ale nejeto bylo 29tis. . A to auto má z výroby originální zvýšený podvozek (paket pro špatné cesty). Měli s tím prý problém dát to do výroby, ale povedlo se. Má to i Ocelový tlustý ochranný plech pod motorem. Sranda, auto nikdy nemělo rádio, ale toto ano ... .

 

Odkaz ke komentáři

Predni brzdy mam z 1.8T (288mm), ale ty vysku nezmeni. Asi to bude temi tlumici, protoze kamarad dal na octavia 1 1.6 tlumice Bilstein a ma predek taky hodne vysoky, takze to bude asi tedy temi tlumici. Holt si budu muset zvyknout a asi trochu prizvednu zadek. Aspon se bude z auta lip vylezat 😃

Odkaz ke komentáři

Jsem to blbe pochopil... 😃

Maly 256mm brzdy byly na vymenu a jelikoz jsem chtel silnejsi brzdy, tak jsem poridil velke 288mm, abych mohl jeste nasadit R15 😉

Asi to tak udelam, dam dozadu 2,5-3cm podlozky, tim srovnam vysku a bude to. Jako muzu rict, ze se ted z auta lip vyleza a nemusim mit obavy, ze nekde necham naraznik 😃

Odkaz ke komentáři

Právě koukám,že ty brzdy jsou mega veliké na 1.6 motor. Proto jsem se ptal... Já dával na 1.6 75kw (Octavia) a časem i 1.9 TDI (golf) tlumiče Bilstein B4 + pružiny KYB a výšku jsem měl stejnou. Proto mi nejde do hlavy, proč máš o tolik ten předek zvedlý. A výšku vozu určuje pružina,ne?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...