Přejít na obsah

CC-AUTODÍLY


Doporučené příspěvky

Ahoj, tak musim Jeldu maximalne pochvalit, uz jsem u nej bral nekolikrat veci a vzdy OK. Ted se me v pondeli rozstrelilo turbo a do druheho dne od objednani jsem mel na stole noveho Garreta, proste parada, stejne jako v lete se sklem, ktere jsem si byl vyzvednout osobne (sportakem, Jelda vi, byl jsem rad ze tam veslo a dovezl jsem ho 350km domu nerozbite :-) ), alespon jsem se mohl osobne seznamit.

 

Jeldo jeste jednou moc diky nove turbo vali dobre a uz ma nalitano skoro 500km :-)

 

Diky Lada

Upraveno uživatelem Ladinek
Odkaz ke komentáři

Moje zkusenost s obchodem je nakonec dobra. Zapomnel sem zadat do objednavky jednu malickost a chtel ji pridat. Telefon nikdo nebral, tak sem poslal 2 maily a bez odpovedi. Trochu me to stvalo :wallbash: dnes sem byl prijmne prekvapen, ze dodavka obsahovala i onu malickost navic. Nakonec tedy vse v poradku B) jen trochu poladit tu komunikaci :) cc-autodily :palec:

Upraveno uživatelem Jirbe
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Opět jsem objednával nějaké drobnosti. Akorát jsem nějak nenašel něco kam se dá napsat členství v OC. Nicméně jsem využil částku v kasičce...takže nějakou kačku jsem ušetřil tak a ještě jsem vyzkoušel doručení přes zásilkovnu...takže to byla další úspora.

 

A jsem velmi spokojen. Výdejní místo mám prakticky u práce, žádný nahánění PPLáka a doručení o polovinu levnější.

 

:palec: :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Po skúsenostiach s cc-autodily nemá význam kupovať diely na auto inde. Perfektné ceny, rýchlosť doručenie a bezproblémová komunikácia. Jednoducho TOP! (len škoda, že som sa len teraz dočítal, že aj tam môžem mať zlavu :wallbash:)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...